FIFA 2010 ve PES 2010 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Başlatan cany, 20 Ağustos 2009, 21:52:34

« önceki - sonraki »

**KaR6**

işte deamon dan hangi klasoru sececeğimi bilemedim, sen adım adım bi anlat bakim bana :)

KocumVolkan

30 Ekim 2009, 01:25:23 #91 Son düzenlenme: 30 Ekim 2009, 01:27:24 KocumVolkan
Şimdi abi,  oyun elinde iso halinde olmalı .. deamonun bilgisayar saati yanındaki simgesine sağ tıklayıp Virtual CD/DVD-Rom---->Device 0:---> Mount İmage diyorsun..ordan oyunun iso halini seçiyorsun o kurulumu kendi kendine yapar :)

eğer iso halinde değil böyle bir klasör halindeyse Setup - Autorun 2 lisinden birine tıkla o kurulumu yapar.. deamon la işin olmaz.. (kurulumu yaptıktan sonra kurulumda kullandıgın klasörlerin yerlerini değiştirme abi )

Tam olarak nerde takıldıgını bilmediğim için abi bukadar yardım edebilirim  ::)

**KaR6**

iso ymus bende ki de kardeşim deniyorum olacak galiba :)

**KaR6**

volkan kardeşim sana bi yemek borcum var, Samsuna geldiğimde unutturma :)

KocumVolkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Ekim 2009, 01:45:02
volkan kardeşim sana bi yemek borcum var, Samsuna geldiğimde unutturma :)

abi estağfurullah ya senin gibi bir abime feda olsun :) yemek te kalsın boşver :)

bu arada bugun uğraşayım yarına oyuna başkan ismail uyanıklı kadrosuyla  gerçekci samsunsporu ekleyip yamayı yayınlıyacağım  (turgutun bitiriciliğini düşürmek en basiti) haber halk gibi gazeteleride eklerim ayrıca türkiye liglerinin isimlerinide düzeltirim.. takımların finanslarınıda hallederim :) yarına hazır olur kurulumuda çok basit olacak .. inşallah tabi bi aksilik çıkmazsa  :)

KocumVolkan

Evet kendi çapımda gözüme gelen yanlışlıkları düzeltiğim birazda oyuna zevk katmak için bir yama yayınlıyorum !

Yamayla gelen yenilikler :
-Başkanımız Hakkı Tomaç değil İsmail Uyanık yapılmıştır
-Turkcell Süper Lig- Bank Asya gibi lig isimleri düzeltilmiştir(sadece Türkiye)
-Malatyaspor Kulubu ezeli rakip olarak ayarlanmıştır
-formalar güncellenmiştir(çubuklu forma beyaz forma vs)
-yerel gazeteler ve Samsunspor.biz oyuna eklenmişir (oyunun ilerleyen dönemlerinde Samsunspor.biz medya grubundan ağır eleştiri gibi haberler çıkacaktır - tabiki oyunun türkçesi çıkınca bunlar dahada göze hoş gelecekir)
-Sercan Sefa gibi abartılmış yetenekli futbolcularımızın yetenekleri azaltılmış, Murat gibi oyunda yeteneksiz gösterilen futbolcularımızın yetenekleri artırılmışır.
-Sercan gibi problem oyuncuların özellikleri oyuna aktarılmıştır antremana gelmez etmez se bana kızmayın gerçekci olsun diye:P Murat-Oktay gibi oyuncuların ahlakı dahada iyileştirilmiştir
-Stadyum kapasitesi, Stadyum doluluk oranı, bilet fiyatları, Takımımızın alt yapısı - tesisleri (kaliteli olarak) düzeltilmişir
-kadrodan ayrılan süreyya gibi futbolcular gönderilmiştir ( tam olarak bilmiyorum kimlerin durdugunu gençlerden bildiklerimi yolladım)
-Diğer Türkiye kuluplerinin tanınmışlık-karizma dediğimiz rep. puanı ayarlanmıştır(Bolunun 4500 bizim 4000 di düşünün.. bolu bizden meşhurmu ya) ayrıca diğer takımların finanslarıda güncellenmiştir (Kocaeli - Malatyanın krizi gibi)

Kurulumu :

http://rapidshare.com/files/299792538/fm2010samsun.rar
Veya
http://www.megaupload.com/?d=PGRXPDW5

adreslerinden fm2010samsun.rar dosyasını indirin.
İndirdiğinizde rar dosyasını açın içinden 2 adet (Untitled2.xml - config.xml) dosyaları çıkacaktır.
Bu dosyaları Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2010 klasörüne gelip "editor data" adında bir klasör oluşturun ve 2 dosyayıda bu klasörün içine atın..

Bundan sona oyuna girin New Game diyin.. Karşınıza

gelecektir.. bu tabloda sağ alt kısımdaki Change seçeneğini seçin ve Ok deyin..
Sonra karşınıza:

Gelecek, burda da untitled2 dosyasını işaretleyin ve Confirm deyin.

Ve Sonunda

görüldüğü gibi oyunda solda çıkan tabloda Türkiyeyi seçtiğinizde yamanın kurulduğunu göreceksiniz :)

Umarım anlatıp yardımcı olabilmişimdir.. birkaç arkadaşımda denedim çalıştı.. bir sorun çıkarmaz virüs taramasından geçirildi ;)

Jnr.Serkan

volkan çarşambaspor bafraspor falan eklenmiyor dimi

Ollivanders

**KaR6**

yaa volkan, bu oyunu tekrar oynamak için hep deamonla mı açacaz? dun oynadım bugun yine cd yok diye anlamadım bişe.. oyunu açmadan deamon u kapattım ondan olabilir mi?

Kodalak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Ekim 2009, 15:06:07
yaa volkan, bu oyunu tekrar oynamak için hep deamonla mı açacaz? dun oynadım bugun yine cd yok diye anlamadım bişe.. oyunu açmadan deamon u kapattım ondan olabilir mi?

ders çalış ders ne oyun moyun  ;D

Jnr.Serkan

abi cm deki gibidir snırım.her oyuna girmeden deamondan crack yapman gerekicek.cm de öyle.fm dede öyledir sanırım

**KaR6**

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 30 Ekim 2009, 15:09:40
abi cm deki gibidir snırım.her oyuna girmeden deamondan crack yapman gerekicek.cm de öyle.fm dede öyledir sanırım

nası oluyo o kardeşim :) hangi dosyayı crack yapacaz yani :)

KocumVolkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Ekim 2009, 15:10:28
nası oluyo o kardeşim :) hangi dosyayı crack yapacaz yani :)

Mustafa abi evet deamon hep açık kalacak.. sağ alt tarafta sen seç oyunun iso sunu .. sonra  bıraksan yeter :)
malesef oyunun crack stili öyle.. orjinal dvd varmış gibi gösterip kendi kendini crackliyor..
birde şöyle düşün abi deamon da olmasa sürekli cd takman gerekicekti :)

Jnr.Serkan

geçen sefer oyuna nasıl girdiysen aynı şekildedir abi.deamondan kalıp dosyayı yerleştirden yapcaksın sanırım.geçen sefer oyuna nasıl girdiysen abi deamondan.aynılarını tkrarla