FIFA 2010 ve PES 2010 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Başlatan cany, 20 Ağustos 2009, 21:52:34

« önceki - sonraki »

berusa55

harbisamsunsporlu5517

oyun gercektenden mukemmel ötesi olmuş indiripte oynayamamak beni kahrediyor eski gucum olcaktı döktururmüştük şimdi ;D

Kaya

şişşşşş halısahaya hanginize getiriyorum 5 boş dvd biriniz ses versin ;D ;D :-*

**KaR6**

Alıntı yapılan: iak5529 - 23 Ekim 2009, 23:05:31
şişşşşş halısahaya hanginize getiriyorum 5 boş dvd biriniz ses versin ;D ;D :-*

az dahA bekle cd'ciden alsana kardeşim öyle daha masraflı ya :) şaka bi yana çeker yollarım istersen?

Kaya

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Ekim 2009, 23:07:23
az dahA bekle cd'ciden alsana kardeşim öyle daha masraflı ya :) şaka bi yana çeker yollarım istersen?

şimdi sevgili kar6 pes oyunu az daha bekle denecek bir oyun mu bunun cevabını bekliyorum ilk önce

ikinci olarakta uzatmaya gerek yok sabırsızlanıyorum işte :) ;D :P

ben yarın 5 dvd alim elime halısahaya gidim de birinin eline tutuştururum sağolasın kardeşim

KocumVolkan

23 Ekim 2009, 23:24:19 #65 Son düzenlenme: 23 Ekim 2009, 23:25:40 KocumVolkan
iyice cd cilere düşsün... oyun için turkcell süper lig yaması yapılsın ( 1-2 hafta sürer).. onlara ek olarak Samsunspor yaması yapacağım teker teker takımlarla uğraşamacagım için en iyisi bu olur.. hazır 18 tsl takımına + 2-3 bank asya takımı şeklinde yaparım
formasından tezahuratına kadar ayarlarım yamayı inşallah hem bilgisayar hem ps3 için

**KaR6**

Alıntı yapılan: iak5529 - 23 Ekim 2009, 23:23:51
şimdi sevgili kar6 pes oyunu az daha bekle denecek bir oyun mu bunun cevabını bekliyorum ilk önce

haklısın ne diyeyim :) ama cidden zor oyun olmus, öyle alim messi yi cristianoyu ibrayı yardirim olayı yok, ayaga yerden oynican ;D

Kaya

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Ekim 2009, 23:27:56
haklısın ne diyeyim :) ama cidden zor oyun olmus, öyle alim messi yi cristianoyu ibrayı yardirim olayı yok, ayaga yerden oynican ;D

ooo tam bana göre takım oyunu nefret ediyorum zaten messili ibralı takımlardan ayağa oynayacaksın rakibin başı dönecek...

Yaman55

ps3 te oynadım pes2010   bu sefer harbiden olmuş

**KaR6**

Alıntı yapılan: iak5529 - 24 Ekim 2009, 00:12:18
ooo tam bana göre takım oyunu nefret ediyorum zaten messili ibralı takımlardan ayağa oynayacaksın rakibin başı dönecek...

o da o kadar kolay değil ama :) artık 360 derece dönebiliyo adamlar bu da kontrolu hayli zorlaştırıyo, oynayınca anlican ne demek isteediğimi ;D

Kaya

biz kiiii bu oyunlar var olduğundan beri her türlüsünü becermiş  :Poynamış ustası olmuş bir milletiz o yüzden buna da alışacağımızdan hiç şüphem yok ki zaten yeni bir oyuna hemen alışıyorsan o oyunun bir anlamı da yok be mustafa demek gerçekten iyi oyun ki alışma süremiz uzun olacak ;) :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: iak5529 - 24 Ekim 2009, 13:51:53
biz kiiii bu oyunlar var olduğundan beri her türlüsünü becermiş  :Poynamış ustası olmuş bir milletiz o yüzden buna da alışacağımızdan hiç şüphem yok ki zaten yeni bir oyuna hemen alışıyorsan o oyunun bir anlamı da yok be mustafa demek gerçekten iyi oyun ki alışma süremiz uzun olacak ;) :)

2 gundur gelen gecen vuruyo bana, canım sıkkın demek ki gercekten iyi oyun olmus :) pas pas pas aptal ediyolar adamı valla :)

**KaR6**

arkadaslar bu fm 2010 u steam kullanarak nasıl yukleyeceğim bilen var mı?

**KaR6**

KocumVolkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Ekim 2009, 21:57:25
ya da diğer secenekle yuklersek ne olur :)

abi steam derken ? şöyle söyliyeyim korsan ise steamı seçmeyeyip ofline seçeneğinden devam etmelisin ;) steam la malesef olmaz :)