FIFA 2010 ve PES 2010 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Başlatan cany, 20 Ağustos 2009, 21:52:34

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

şimdi o birazda oyunu yamalayan kişilerin suçu adam gibi yama yapsalar halolur. ps3 de edit olayları bi gelişsin tezahuratlara kadar Samsunspor yaması yapabilirim.. ama bu zamanda ps3 de imkanlarımız sınırlı..

bu seneki pes 2010 da bjk gs fb sivas ve travzanzipor da var..

Nuri Asan

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 17 Ekim 2009, 15:29:38
şimdi o birazda oyunu yamalayan kişilerin suçu adam gibi yama yapsalar halolur. ps3 de edit olayları bi gelişsin tezahuratlara kadar Samsunspor yaması yapabilirim.. ama bu zamanda ps3 de imkanlarımız sınırlı..

bu seneki pes 2010 da bjk gs fb sivas ve travzanzipor da var..

Volkanım be Sen bi Bank Asya ligi yaması kursan yada Samsunspor takımı kursan.
Yalnız bilgisayar için olsun kardeşim.
İnan sana çok dua ederim.Mümkünse Fifaya yam yap
çok şey istediğimin farkındayım ama uzun yıllardır Samsunsporu bilgisayar oyunlarında göremeyince delleniyorum

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 17 Ekim 2009, 16:16:19
Volkanım be Sen bi Bank Asya ligi yaması kursan yada Samsunspor takımı kursan.
Yalnız bilgisayar için olsun kardeşim.
İnan sana çok dua ederim.Mümkünse Fifaya yam yap
çok şey istediğimin farkındayım ama uzun yıllardır Samsunsporu bilgisayar oyunlarında göremeyince delleniyorum

abi valla bundan öncede uğraştım ama hem sistemi farklı bilgisayarların.. hemde bilgisayarımın özellikleri yüzünden zor oluyor.. ama yama yapan bir çok tanıdıgım var onlara söylerim büyük ihtimal çıkarırlar

Kaya

pes09 da aylarca bankasya yaması bekledim bir çok sitede yapılacağı söylendi ama yapılmadı bu sene pes10 da olmalı diye düşünüyorum ki bunu bir SAMSUNSPOR lu yaparsa çok daha iyi olur görüşündeyim bekliyoruz kardeşim...

Nuri Asan

Volkan'ım teşekkür ederim,FİFA 08 filande olur.

KareAs55

Dün Fifa 2010 oynadım internet cafede 2009 dan hiç bir farki yok gibi geldi bana

Barcelona 4 Real Madrid 0 :)  Forever Pes 2010

Kais

Ollivanders

fifa 2010 3 4 oyundur hep aynı oyun motoru kullanıyor ve artık grafikler sıkıcı olmaya basladı. Pes  hem grafik hem oynanabilirlik acısından fifayı ezer gecer. Tabiki kişilerin tercihleri tartısılmaz :)

Nuri Asan

serpico
sevgili kardeşim

Ondan öncede aynı motoru kullanıyordu.dün elime fifa 2009 geçti aradan 10 sene geçmesine rağmen 2008 ile arasında o kadar fark yok

Ollivanders

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 18 Ekim 2009, 22:07:20
serpico
sevgili kardeşim

Ondan öncede aynı motoru kullanıyordu.dün elime fifa 2009 geçti aradan 10 sene geçmesine rağmen 2008 ile arasında o kadar fark yok

bu da sıkıcılıga neden oluyor :) hep aynı goruntu hep aynı oynanabilirlik bayıyor adamı :=)(bana gore )

pes her zaman fifadan zor :) play station fifada ceza alanına girip yuvarlaga bastıgında gol oluyordu onceden. Sen yeterki ceza sahasına gir :)  ama pes de ( winning eleven 4 oncesi ve sonrası ) her zaman zordur . evet ps3 te  biraz calım muhabbeti abartıldı ama bununda onune gececeklerdir:D:D

KareAs55

Nuri Asan

Serpico Dün elime fifa 2009 geçti yazmışım fifa 99 olacaktı.
pardon

Nuri Asan

55erhan55

pes bank asya cd sini nerden temin edebilirim arkadaşlar yardımsı olursanız sevirim

CeLL-O

Pes 2010 Playstation 3 için gayet güzel olmuş. Daha gerçekçi , daha iyi görüntü ve efektler. Pc için ise indiriyorum şuan bakalım nasılmış :)