FIFA 2010 ve PES 2010 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Başlatan cany, 20 Ağustos 2009, 21:52:34

« önceki - sonraki »

Yaman55

valla ben yine cm2 ye döndüm

97-98  schoolboyları araştırıyorum

**KaR6**

oyun mukemmel ve cok hızlı gercekten.. cm 01-02 nin kullanım kolaylıgına ve 2010 teknolojisine sahip.. koçum turgut nası gidiyo sağdan sağdan ;D ;D

Ollivanders

ben turgutu oynatmıyorum :) suan turhandan bir farkım yok hep husran :)

**KaR6**

ben daha sezona baslamadım, para 0 takımda beles adamları aldım hep ama emrah kol var forvet bedava baslıyo iyi topcu, tavsiye :)

Ollivanders

ok bende beninli bir adam aldım mukemmel transfer diyorlar ama ben bi numarasını gormedim :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: Serpico55 - 31 Ekim 2009, 01:45:05
ok bende beninli bir adam aldım mukemmel transfer diyorlar ama ben bi numarasını gormedim :)

sen onlara inanma :) is var zaten ali bilgiciyle ne bekliyon ki :) bulursan bedava iyi yabancı haber et ;D

Ollivanders

tmm kardesim zaten bizim adamlarda bir sey yok (b yardımcı antrenorlerde ) ali bilgici falan bir  takım kurduruyorum allah muhafaza :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: Serpico55 - 31 Ekim 2009, 01:58:40
tmm kardesim zaten bizim adamlarda bir sey yok (b yardımcı antrenorlerde ) ali bilgici falan bir  takım kurduruyorum allah muhafaza :)

turgutu forvet oynat kardeşim, yanında da emrahı :) burhan iyi yedek, çelidzeyi tez elden satmaya bak :) 3 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik oldu valla, şampiyon olcaz inşallah :)

bu arada guzel bi detay var, sezon basında kale arkasında taraftar yoktu, içerde galibiyet dısarda beraberlik alınca yavas yavas dolmaya basladı :)

KocumVolkan

Peseditcenter.com ekibinin yaptığı PES 2010 TSL Super Patch in üstüne Samsunspor'umuzu ekledim (gerekli izinler alındı)

Peseditcenter.com ekibinin yaptıgı PES 2010 TSL Super Patch i
http://uploading.com/files/fm92f99m/PES_2010_TSL_SUPER_PATCH.rar/ adresinden indirin

ardından benim eklentim olan Samsunspor yaması aşagıdaki 2 linkten  birinden indirin..
http://rapidshare.com/files/300217921/samsunsporpes2010.rar
Veya
http://www.megaupload.com/?d=0DVT4VL8

Kurulum :
----Öncelikle indirmiş olduğunuz PES_2010_TSL_SUPER_PATCH.rar dosyasını açın.. içindekileri masaüstüne çıkarın
Masaüstüne gelen Kitserver Klasörünü Pes 2010'un Kurulu Olduğu Yere (C/Program Files/Konami/ Pes 2010)Atın
Attıktan Sonra İçine Girin, setup.exe yi açın install'e tıklayın
---Masaüstüne gelen diğer klasör "Konami" Klasörünü Belgelerime Atın

ardından kurulum 2 ye geçin..

Kurulum 2 (Samsunspor)

----- Gönderdiğim rar dosyası içindeki Konami dosyasını belgelerime atın..
----Samsunsporlogo resimini Belgelerim in içindeki Resimlerim klasörüne atın..
oyunu başlatıp edit e girin. girtikten sonra sırasıyla teams - edit team- other legueas A (en sondaki takımı Samsunsporu  seçip ) emblem deyin.. ardından
Custom ---> Create NEw ---> import data --> resimlerime koydugumuz samsunspor logosunu seçin
enter deyip kaydetmek isteyip istemediğimizi soracak orada da yes deyip çıkıyoruz :D
stocked yazısı çıkınca enter diyoruz
ve armamız da geldi :)
yama hazır..

Jnr.Serkan

oyunu volkan kardeşimden dün aldım.playstation oynamayada gittik :) 7-2 6-3 7-1 5-1 yendim volkanda beni bir kere 6-2 yendi :) halısaha maçından sonra tekrar görüşmek güzeldi kardeşim.oyun içinde ayrıca saol

Kaya

VOLKAN kardeşim yama için çok teşekkür ederim ellerine sağlık.

Jnr.Serkan

fm 2010 bende çok kasıyor nedense.bilgisayarımın özellikleride fena deil neden olabilir

Ollivanders

NBA 2K10 u oneririm arkadaslar oyun gercekten guzel :)

Jnr.Serkan

abi sen onu bırakta.fm de oyuncu önersene güzel bulduysan :)

Ollivanders

yok bea bulamadım kardesim ya :) galibiyet alamadık ki taktik oturtamadık