FIFA 2010 ve PES 2010 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Başlatan cany, 20 Ağustos 2009, 21:52:34

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

30 Ekim 2009, 15:13:23 #105 Son düzenlenme: 30 Ekim 2009, 15:13:45 Tuareg55
volkan msn mi eklermisiN :)
bana sen lazımsın  oyun için:D

**KaR6**

yukleyince direk oyuna giriyo, çıkıp girdiğimde sadece deamon olsa yeter sanırım :) ulan eskiden amida vardı takar disketi oynardık düştüğümüz hallere bak :)

Jnr.Serkan

volkan 3lige bi tane takım yapmanı rica edicem bence çokta renkli olurdu
samsunspor.biz takımı ? oyuncuları bizim sitedeki halısaha kadrosundan oluşan ? fiziki güçleride ona yakın yapılabilirmi.bence çok zevkli olur.szce nası olur abilerm ?

KareAs55

Ollivanders

evet bende simdi kuruyorum fm 2010  stream kurunca oyunu kurmuyor fakat streamı secmediginzde kurulumu yapıyor bakalım crack konusunu bir arastırayım donecem :)

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Ekim 2009, 19:58:58
evet bende simdi kuruyorum fm 2010  stream kurunca oyunu kurmuyor fakat streamı secmediginzde kurulumu yapıyor bakalım crack konusunu bir arastırayım donecem :)

Abi steamın altındaki içinde ofline geçen şeyi seçersen crack yapmana gerekmeden oyunu oynarsın ;) yanlız oyunu kurarken kullandıgın deamon toolsu silmieksin ayarlarını değiştirmeyeceksin..

Ollivanders

oflinei sectim deamon tools dan  mount image yapip sport interactive klasorunudeki simgeyi kısayol yaptım oyuna giriyor ancak oyun icinde lutfen cd yi takın diyor ne yazıkki deamon tools la crack yapıor . Mecburiyetten en azından crack cıkana kadar boyle takılacagız :)

Yaman55

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Ekim 2009, 20:10:04
oflinei sectim deamon tools dan  mount image yapip sport interactive klasorunudeki simgeyi kısayol yaptım oyuna giriyor ancak oyun icinde lutfen cd yi takın diyor ne yazıkki deamon tools la crack yapıor . Mecburiyetten en azından crack cıkana kadar boyle takılacagız :)

hayır abi mount image dediğinde oyunun kurulumunu yaptıgın dosya varya İSO onu seçmelisin kurulum yapmaz bu sefer oyunun açılmasını sağlar cd istemez ..  oyun klasörünün içindeki exe yi seçmeyeceksin ;)

Ollivanders

yok yok bende oyle anlattım zaten iso yu secince crack oluyor :) aynı seyi anlatmaya calıstım bende bir denedim bakalım isoyu secmeden dosya icinden girince crack istiyor mu diye? :) ama oyun gercekten hos :)

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Ekim 2009, 20:23:18
yok yok bende oyle anlattım zaten iso yu secince crack oluyor :) aynı seyi anlatmaya calıstım bende bir denedim bakalım isoyu secmeden dosya icinden girince crack istiyor mu diye? :) ama oyun gercekten hos :)

allah allah abi ya.. bende ilk kurduğumda direk başladım.. sonra kapatıp girmek isteğimde disk istedi.. tekrar deamon yaptım.. kurulum şeyi geldi iptal iptal dedim.. ve oyuna tıkladım açılsı  :-\
tamam crack ararız artık ne yapalım :)

Ollivanders

game copy world die bir site var ordan alır mıllet genelde crackleri ama yok :)

Ollivanders

oyun gercekten guzel icerigi oynayıs kolaylıgı cok guzel. Cm 2010 turkce oldugu icin aldık ama fm nin eline su dokemez. Ah birde fm turkce olsaydı super olacaktı. Birde fifa manager 2010 var indirdim ama hayal kırıklıgı yasadım cunku samsunspor takımı vardı ama atmasyon oyuncular vardı gercekten icerledim ve oynamyorum

Yaman55

Ollivanders

hızlı ustad su an 6 lig actım beklemiyorum bile benim bilgden de kaynaklanıyor olabilir tabiki biraz da bilg hızına baglı benim 4gb ;)