fm 2010

Başlatan Jnr.Serkan, 31 Ekim 2009, 17:41:45

« önceki - sonraki »

celebi

celili sopayla oynatırım valla

KareAs55

Ara vermişdim yine başladım oley oley samsunspor samsunspor oleyyy

Gorkem

ligde liderken birde türkiye kupasında rizeyi eledim tam süper oldu zor bir gruptayım grupta gs ve tsde var

çapaþ 06

oyunu hiç görmedim ben hala 2004 deyim ilhan tümer karma türk futbolcular benim kdaro

Jnr.Serkan

fm 2010 samsunspor.biz yaması çok yakında volkanın yapacağı yamayla sizlerle :)

hakan5555

becerip kuraamadım:)

Mustee13

arkadaşlar kayıtlı oyun editorü var.. her şeyi yapıyorsunuz...
çok sağlam takım kurdum..2014teyim 2 şampiyonluk 2 türkiye kupası bir uefa kupam var...
şimdi de şampiyonlar ligine gidiyorum...

hile gibi düşünmeyin...kendinizi abromoviç gibi düşünün sanki kulübü almışsınız :P

KocumVolkan

26 Ocak 2010, 13:48:02 #187 Son düzenlenme: 26 Ocak 2010, 17:57:28 KocumVolkan
Samsunspor.Biz fm 2010 yaması..
2.lig b kategorisi karadeniz grubunda Samsunspor.biz takımı
Halı saha kadromuz..
Başkan İsmail Uyanık

Kurulum: http://www.megaupload.com/?d=3PE8K68B
adresinden yamayı indirin(sadece 16 kb)

İndirdiğinizde rar dosyasını açın içinden editör data dosyası çıkacaktır.
Bu dosyayı Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2010 içine atın.

ardından oyunu çalıştırın yeni oyun deyin karşınıza aşagıdaki ekran gelicek.. ekranın sağ alt tarafındaki değiştir(changes) kutusunu işaretleyin tamam deyin.

tamam dedikten sonra aşagıdaki yer açılacak ordan 2 dosyayıda seçin.. gene onaylayın..tamam deyin..

ve normal bir şekilde oyununuzu seçip açın :)

not: yamayı 10.2.0 güncellemesi üzerine yükledim.. diğer versiyonlarda çalışmassa
http://www.footballmanager.com/index.php?p=patches
adresinden 10.2.0 güncellemesini indirirsiniz ( PC yazanı..en üstteki...175 mb) .. kurulumu çok basit çalıştırıp next next deyin :)

umarım oyuncu özelliklerini abartmamışımdır elimden geldiğince dengeli yapmaya calıstım.. ama ya çok az yada çok fazla oluyordu.. :)

KareAs55

Ben indir Butonuna basamiyorum Neden olabilir  :-\

lucarelli

Arkadaşlar  İngiltere'nin en alt liginde takım yönetiyorum. (CL2'nin iki lig altı) buraya gelebilecek free oyucular var mı önereceğiniz...

Jnr.Serkan

ne ilginç bir Samsunspor taraftarı var fm de :D 2012 yılındayım.touluseyi uefa kupasında eliyorum.ilk avrupa maçlarımdan birisi.ama stat tarihmizin en düşük seyircisini çekiyor stada.Ben full bekliyordum ama tersten kırdık rekoru.ilginç takım ilginç taraftar :D

havzalı55

Bde su oyunun indirme linki oLsa :D

berkay55

turkce yamanın linkini yazarmısınz