Samsung ve Samsunspor

Başlatan yönetici, 13 Aralık 2007, 00:57:12

« önceki - sonraki »

celebi

galiba sadece bizim bu reklam işi fhotoshop programlarında kalacak. :lol:

karatas_55

sevgili arkadaşlar haydi gelin samsung firmasını arıyalım yada mailler atalım ama bu işi ciddi olarak yapalım belki ozaman kurtuluruz ama bu işe ciddi bakalım lütfen herşey samsunspor için

harbisamsunsporlu5517

samsung fırması bize ancak süper lige çıkarak sivassporun basarısını yakalarsak sponsor olur

harbisamsunsporlu5517

arkadaslar önce bizim kendi adamlarımız gorsun sonra samsunga emaıl atarız metronun sahibi sayın galip özturk takıma neden bir otobus hedıye etmiyor okadar para kazanıyor neden bir otobus u samsunsporumuza çok goruyor önce bunu halletmeliyiz sayın baskanımıza bu yardımı etmesi gerekmezmi

harbisamsunsporlu5517

özkan 17 ve karatas55 sizinle msnde özel konuşabilirmiyiz

harbisamsunsporlu5517

ben metroya burdan info@metroturizm.com.tr email attım lutfen sizlerde atın

harbisamsunsporlu5517

admin lutfen bir yazı hazırla samsunsporbiz grubu olarak hepimiz yollayalım emaili fedakar başkanımız için yapalım bu çagrıyı

Kadir ÇELEBİ

From :  SAMSUNG ERMS <dear_customer@sec-erms.samsung.com>

Sent :  Monday, January 7, 2008 10:36 AM

To :  gazeteci_my@hotmail.com

Subject : Spor&Sponsorluk

Sayın Kadir Celebi ;

Samsung Electronics Türkiye'ye Hoş Geldiniz! Değerli görüşleriniz ve
ilginiz için teşekkür ederiz. E-postanızda belirtmiş olduğunuz konuyla
ilgili cevabımızı aşağıda bulabilirsiniz. İşlem numaranız 1000170996.'dır.
Konuyla ilgili bundan sonraki iletişimlerinizde bu numarayı da
belirtmenizi rica ederiz.

------------------------------------------------------------------------
Sponsorluk talepleriniz için Samsung Electronics Türkiye Merkez Ofisi
ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

Samsung Electronics Türkiye Merkez Ofisi : 0212 288 56 38

İlginiz için teşekkür ederiz.
------------------------------------------------------------------------

Spor & Sponsorluk
kucuk bir kisisel onerim olucak samsung markası ve samsun sehri isim benzesmesi olarak bir cok insanın dikkatini cekiyor bu benzesmeden dolayı samsung markasının samsunspor'a sponsor olabilecegi ve bunun her iki tarafa artılar getirecegini dusunuyorum..
olumlu yada olumsuz fikirlerinizi almak isterim..

Gonderdigim bireysel mail'e karsılık gelen cevap

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: "SamsunSpor_34"
Samsung Electronics Türkiye Merkez Ofisi : 0212 288 56 38

Mail attigin icin tesekkürler.Arkadaslar burayi telefon ve mail bombardimanina tutalim.

harbisamsunsporlu5517

tutalım ama metroyuda bombardımana tutalım

harbisamsunsporlu5517

msn çok sevdiğim bir abimizle konuştum oda bizler gibi samsunspor aşığı ve istanbulda yaşıyor bu samsunga email yollama ve telefonla arayarak sponsor olmaları konusu kendisine anlattıım cevap olarak kardesim ıyı fıkır ama samsung fırması turk temsilcileri bızlere demezlermiki samsunspor yonetiminde göreviniz nedır samsunspor yönetiminde görevli değilseniz neden böyle bir konuyu sizlerle özel konuşalım dedi haklı olarak ve bu nedenle işi olmasına ragmen klubumuzu acil olarak aradı ve bu konuyu hakla ilişkiler protokol-resmi kurumlar ve organizasyon sorumlusu sayın h.feraye keleşoğlu kefeliyle göruserek samsunga samsunsporumuza sponsor olması için fikirlerimizi  sunacagız ama sizlerden yönetim olarak bu konuda bize destek vermenizi ben taraftarlarımız adına rıca edıyorum dıyerek olumlu bir cevap alarak buhaberi ilk önce sızlere ulaştırmamı ve sizlerin bu konudaki kararlılığınızı devam ettırmeniz karşılığı gereken desteği yönetim olarak vereceklerini söylemiş bulunmaktadırlar saygılarımla

Cagdas Ünver

Güzel bir haber insallah hayirlisiyla gerceklesir.

Kadir ÇELEBİ

arkadaslar maili gonderirken benim dilek ve istegimle olmayacagını bilerek dikkat cekmek acısından gonderdim.. cevap olarak bana gonderilen mail'in icinde konuyu yetkili kisilerce yurutulmesi istenilmis.. yonetimimiz bu konuda birseyler yapmalı..

s_uzunkaya

haa gayret arkadaşlarrr :) sanki bişiler olacakmış gibi duruyor, eğer samsunsporumuzun önündeki reklamda samsung u görebilirse türkiye, bu samsunspor.biz deki taraftarın sayesinde olacakki bu gerçekten çok büyük bir olay olur  :wink:

s_uzunkaya

aslı zaatında olay ters gelişiyor. şimdi mantık olarak düşünmek gerekirsebir marka eğer reklam yaptırmak istiorsa, o markanın reklam sorumlularının samsunsporu araması ve onların bir teklif vermesi gerekir. bu aslında samsunsporumuz süperligdeyken yapılması gereken birşeydi. samsung lular bu konuda bence çok basiretsiz davrandılar. bu seninle aynı isme sahip olan bir takım ve süper ligde olan bir takım. ülker mesela fenerbahçe basket takımına ismini verebilmek için reklam parası filan değil "fenerbahçe ülkerspor" olsun diye bildiğim kadarıyle 5 milyon dolar para verdi geçen sene. ee be güzel kardeşim samsunG, bu takım senelerdir süper lig de kötü zamanları oldu, iyi zamanları oldu... senle aynı ismede sahip, ee daha bunu görebilmen için samsunsporun gözüne sokmasımı lazım bu gerçeği?!? şimdi samsunsporlu yöneticiler arıycak samsungu da aynı isimdeniz gelin bize reklam verinmi desin? bence mantıklı değil ama bu gerçeği de birilerinin samsunG un gözüne sokması gerek :) hadi hayırlısı diyelim genede...