Bank Asya 1. lig 4. Hafta|Kartalspor- SAMSUNSPOR: 0-0

Başlatan celebi, 13 Eylül 2010, 21:21:30

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Pazar günüyle ilgili söylenicek bir kaçşey var kendi açımdan Tribünlerimizi hiç bu kadar renkli görmemiştim Maç sonrası Kartal tren istasyonunda renktaşlarım neredeyse garın yolcu bölümünü doldulmuş vaziyetteydi Söğütlü çeşmeye gelindiğinde fener taraftarına kendimizden söz ettirdik ve iç geçirdik neden burada (kadıköy) deplasmanda değiliz sorunusu bir çok kişi kendisine sormuştur eminim Maçla ilgili Hüseyin hocanın tercihleri ve takımın hüvviyeti adı altında yapılan yorumlar var genel anlamda bu yorumlara katılacak bişey yok zaten..

furkan5534

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 20 Eylül 2010, 22:35:06
Pazar günüyle ilgili söylenicek bir kaçşey var kendi açımdan Tribünlerimizi hiç bu kadar renkli görmemiştim Maç sonrası Kartal tren istasyonunda renktaşlarım neredeyse garın yolcu bölümünü doldulmuş vaziyetteydi Söğütlü çeşmeye gelindiğinde fener taraftarına kendimizden söz ettirdik ve iç geçirdik neden burada (kadıköy) deplasmanda değiliz sorunusu bir çok kişi kendisine sormuştur eminim Maçla ilgili Hüseyin hocanın tercihleri ve takımın hüvviyeti adı altında yapılan yorumlar var genel anlamda bu yorumlara katılacak bişey yok zaten..

doğru söyluosun.. ne yazık ki böyle bir taraftara karşı böle topçular.. :(

KotuCocuk55

Taraftar sayısı oldukça iyiydi ama mustafa'nın da yazdığı gibi sadece izleyici olarak..
Gözlerim Şirinleri aradı.Şundan eminim bu maçta şirinler olsa bu sayıdaki taraftar kitlesiyle resmen şov yapar bir baskı kurar bir gol attırır ve 3 puanı bize yazdırırdı..

Atmosfer,sahada oynanan futbol,seyirci sayısı,stad kalitesi hepsini üst üste koyduğumuzda herkes gibi bende bugün neden kadıköyde değiliz de burdayız dedim.

Zenke tek başına maçın yıldızıydı,mücadelesi takdire değerdi.
Hatta son dakikalarda kaçan bir pozisyonun ardından yerde yatan samsunspor futbolcusuna kalk hadi daha iki dakka var diye ayağa kaldırması çok hoşuma gitti.

Sercan komik adam,resmen halısahada top oynar gibiydi.Ne torpilmiş arkadaş!

Defansta o kadar komik toplar kaybettikki adam gibi bir forvet affetmezdi ama bank asya kalitesi,anladıkki bank asyada öyle topçular yok..

Haber gazetesi,cenk ısınmak için sahaya çıktı döndüğünde forması kaybolmuştu yazmış ama doğru değil.
Çünkü bir çok kişi gibi benimde gözüm hep kulübede cenkteydi,maç boyu ve devre arasında oturduğu yerden yana bile kımıldamadı.Bacak bacak üstüne atıp oturdu.hatta arkadaşlarla sakat herhalde dedik.Çünkü hiç oyuna girecek gibi durmuyordu..

Bide bu abdülaziz sadece koşuyor...

GençKozluklu

Dünkü maçta seyirci bir atalet olduğu kesin. Ben Grup İstanbul 55 in gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. 50 -60 kişilik uzun süre hiç susmadı. Maratonu hareketlendirebilmek için çırpınıp durdu. Oyun öylegeliştiki, futbolcualr gibi seyircinin üzerine adeta ölü toprağı serpilmişti.

Sercan gibi karaktersizleri sahada görünce  doğrusu herkesin keyfi kaçtı. Grup İstanbul'un 10 kişi ile İzmir'de neler yaptığını, Geçen yıl Çanakkale'de neler yaptığını bilen bir kişi olarak bu grupa'a haksızlık edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. öernek bir taraftar grubu keşke bütün taraftarlarımız bu şekilde olsa.

Her zaman bu arkadaşlarımız destekliyorum ve kendilerine de inanıyorum. Hepsi çok kaliteli kişiler.

Saygılarımla

eLLis

Sahaya çıkan kadroyu görünce şaşırdım bune yaa sercan ı gördüm şok oldum cenk yedek kulübesinde takım gol atmaya çalışıyor agbetu desen mültecimidir topçumudur nedir bu arkadaş bu adamda bi numara göremedik hala ne oynatıyosun bunu 85 dakika herkez onun yaptığı işi yapar az çok zenke desen hayatında hiçmi şut çekmedin arkadaş en azından topu yerden kaldır şut çekerken bitiricilik sıfır takımda bu diziliş olmamalı...

celebi

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 20 Eylül 2010, 23:40:24
Taraftar sayısı oldukça iyiydi ama mustafa'nın da yazdığı gibi sadece izleyici olarak..
Gözlerim Şirinleri aradı.Şundan eminim bu maçta şirinler olsa bu sayıdaki taraftar kitlesiyle resmen şov yapar bir baskı kurar bir gol attırır ve 3 puanı bize yazdırırdı..

Atmosfer,sahada oynanan futbol,seyirci sayısı,stad kalitesi hepsini üst üste koyduğumuzda herkes gibi bende bugün neden kadıköyde değiliz de burdayız dedim.

Zenke tek başına maçın yıldızıydı,mücadelesi takdire değerdi.
Hatta son dakikalarda kaçan bir pozisyonun ardından yerde yatan samsunspor futbolcusuna kalk hadi daha iki dakka var diye ayağa kaldırması çok hoşuma gitti.

Sercan komik adam,resmen halısahada top oynar gibiydi.Ne torpilmiş arkadaş!

Defansta o kadar komik toplar kaybettikki adam gibi bir forvet affetmezdi ama bank asya kalitesi,anladıkki bank asyada öyle topçular yok..

Haber gazetesi,cenk ısınmak için sahaya çıktı döndüğünde forması kaybolmuştu yazmış ama doğru değil.
Çünkü bir çok kişi gibi benimde gözüm hep kulübede cenkteydi,maç boyu ve devre arasında oturduğu yerden yana bile kımıldamadı.Bacak bacak üstüne atıp oturdu.hatta arkadaşlarla sakat herhalde dedik.Çünkü hiç oyuna girecek gibi durmuyordu..

Bide bu abdülaziz sadece koşuyor...

tribünde şirinler olsaydı tribünleri cışturamazdı. çünkü orada mekansızlardanda vardı. birbirlerini yerdi onlar orada kavga etmekten fırsat bulamazlardı doürusu.

asoydass

şirinler bile gelse o taraftarın coşmaya hâli yoktu...

çýlgýnlar1984

22 Eylül 2010, 21:11:12 #277 Son düzenlenme: 22 Eylül 2010, 21:13:02 çýlgýnlar1984
O Gitse Bu Gitse Degıl Kardesım Cok Costururdu Madem Gıtcekdı Bos Bos Kelıme Yapmaya Gerek Yok.Niye Gitmediler Burda Cogumuzdan Fazlası Bılıyor Niye Gitmediklerini Yalandan Kelıme Yapmaya Gerek Yok.
Kartal macında takımımıza destek olan GRUPİSTANBUL55 MEKANSIZLAR FORZAŞİMSEKLER  taraftar gruplarımızı yurekden kutluyoruz ordakı cekırdekcı denılen sahıslarda pazar gununu maca ayırıp gıtmesı bir alkıs temposu tutması bıle yeter emın olun samsunspormuz 1 gol atsaydı o tarftar orayı yıkardı ben adım gıbı emınım tv den ızlerken bıle boyle bır oynayıs seklı yok hıc oyun hıc atak yapamadıkkı sen taraftarı havaya sokcankı trubunlerde cossun oyle degılmı?