Bank Asya 1.Lig 30.Hafta- SAMSUNSPOR'UMUZ 1 - 0 Diyarbakırspor

Başlatan samsunmania, 05 Nisan 2009, 22:17:55

« önceki - sonraki »

berusa55

Yok abi sitenin suyu çıktı silin benim üyeliğimi de  :) :)

**KaR6**

samsunmania

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Nisan 2009, 00:54:12
Yok abi sitenin suyu çıktı silin benim üyeliğimi de  :) :)

Siz giderseniz ben de giderim

Karamurat benim :) :)

berusa55

Neyse maça dönelim; iyi geyik yapmışız.  :)

İlk sayfadaki mesajımda da belirttim ama yine söyleyeyim; geçen hafta oynadığımız futbolu tekrarlamamız halinde bir hüsran daha bizi bekliyor. Ama şu kongreden çıkacak bir güzel sonuç, devam eden olumsuz havayı tam tersine döndürebilir ve maça ayrı bir motivasyonla çıkabilirsek ben yine de en azından bir puan alabiliriz diyorum. Bir puan iyi çünkü bu haftaki maçlara bakarsanız eğer bir puana takla bile atabiliriz. O duruma geldik   :-\

sinanuzar

Bir D.Bakır'lı olarak Samsunspor'un bu durumdan kurtulup yeniden eski günlerine dönmesini isterim.Bu haftaki maça gelecek olursak belki kızacaksınız ama bir gerçekte var ki şu an Bankasya 1.Ligde en iyi oynayan takım D.Bakırspordur.Ben maçın en kötü ihtimalle berabere biteceğini düşünüyorum ama maçın favorisi belli.

berusa55

Alıntı yapılan: sinanuzar - 09 Nisan 2009, 01:53:37Ben maçın en kötü ihtimalle berabere biteceğini düşünüyorum ama maçın favorisi belli.

@sinanuzar kardeşim; hoşgeldin forumumuza,

Dediklerine kısmen katılmakla beraber maçın favorisi kısmına gelince orda biraz durmak lazım. Nedenine gelince; sizin 2.sırada bizim ise 13.sırada oluşumuz sakın ha seni yanılgıya düşürmesin. Samsunspor'umuz serseri kurşun gibi bir takım bu sezon; kaldı ki Samsun'da hiçbir rakip takım favori olarak çıkamaz. O nedenle maçın favorosi mavorisi yok dostum...

Kaya

Alıntı yapılan: jean - 07 Nisan 2009, 19:43:10
yenilecegiz buyuk ihtimal kazayla 1 puan alirsak kardir

jean kardeşim sende her yerde aynı şeyi söylüyorsun ajans a giriyorum aynı yorum nasıl olurda yeniliriz diyebiliyorsun yüreğin nasıl el veriyor hadi buraya yazıyorsun herkesin baktığı ülke geneline hitap eden ajansspor gibi yerlere nasıl yazıyorsun ben anlayamıyorum

Akyol

uğur böceğimiz!! Kar6 diyarbakır maçında 19 Mayıs'ta  :D

**KaR6**

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 09 Nisan 2009, 13:29:56
uğur böceğimiz!! Kar6 diyarbakır maçında 19 Mayıs'ta  :D

terlik pabucumu alın, geliyorum :)

kuzey55

maçın hakemi İLKER MERAL...deplasmanda tek galibiyet aldığımız altay maçının hakemiydi.ayrıca gecen sezon elazığ deplasmanında yine 1-2 kazadığımız dönüm maçının hakemiydi kendisi..yönettiği 4 maçımızda 2 galibiyet 2 beraberlik almışız.inş bu uğuru devam eder.ayrıca on zamanlarda yönettiği maçlarda ev sahibi takımların bariz üstünlüğü göze çarpıyor.

CeLiL_55

umarım kazanırız diyarbakırın bu kadar olumsuzluğa rağmen parasızlığa rağmen Şampiyonluk mücadelesi vermesi gerçekten şaka gibi geliyor adamlar herşeye rağmen adam gibi top oynuyorlar çok zor bi maç olucak bizim için

gozgoz yýlmaz

Diyarlılar Samsun'a hiç gelmediler diyorsunuz da o lanetli maçın olduğu gün 8 2005'te burada 0-1 ) d.bakır tribününde adamlar vardı. pankart var mıydı hatırlamıyorum ama o golden sonra ve maç sonunda epey sevinmişlerid. belki de organize değil, münferit ve buradaki lahmacunculardı.

Ama 2006-07'de 0-0 biten maçımızda Grup Birlik diye pankart astılar. Yaklaşık 10 -12 kişi gelmişlerdi.

Bizim 2002'de 1-1 biten maçta iyi tribünümüz vardı orada. en az 100 kişi vardık. Ama asıl sağlam gidişimiz 1986-87'de son anlarda gol yiyip 0-1 bitirdiğimiz maçtır.

kaptan 55

Gaziosmanpaşalı3455

arkadaşlar yönetim için liste yada aday varmı bilgisi olan paylaşssın?

Gaziosmanpaşalı3455

sanırım bilgi yok gene zıngıdıya geldik desenize:))