Bank Asya 1.Lig 30.Hafta- SAMSUNSPOR'UMUZ 1 - 0 Diyarbakırspor

Başlatan samsunmania, 05 Nisan 2009, 22:17:55

« önceki - sonraki »

atakan

cem kardeşim madem öyle biz verelim derslerini he.kasımpaşa maçından önce yada sonra hiç farketmez.bundan daha kötü bi durumda olamayız zaten.sabır taşı olsa çatlardı be.

cem 55

Alıntı yapılan: atakan - 06 Nisan 2009, 22:10:33
cem kardeşim madem öyle biz verelim derslerini he.kasımpaşa maçından önce yada sonra hiç farketmez.bundan daha kötü bi durumda olamayız zaten.sabır taşı olsa çatlardı be.
bende düşünüyorum kardeşim bolu maçından çıkışta sercan efendiye kasımpasa macında havaalanında güzel bi karşılama yapmalıyız diyodum ama adi kadro dışı kaldı bi grup istanbul kamikeze ekipi kuracaz sanırım artık önümüze sefa mı gelir turgut mu bilmiyorum sercana da bi msj iletiriz msj gitmezse biz ona gideriz artık

kýrmýzýbeyaz55

5BrK5

diyarbakıda fırtına gibi gidiyo karşıyakayı 2-0 yendi inşallah kazanırız ama çok zor. . . :(

Yalnızca BİZ

BİZ SAMSUNSPOR'LUYUZ ama futbolcular ne iş yapar bilemiyorum...

veis

bu maç bana göre berabere bitecek ama şayet altay maçındaki gibi bir oyunla çıkarlarsa sahaya coşkun  gibi golcüleri olan diyarbakıra karşı işimiz zor.ama çok tutarsız bir takımız ve formanın hakkını verecek olurlarsa sonuç bizim için çok güzelde olabilir.

King Of The North

Diyar zafer sarhoşu olmuş,ligin en yi takımı,bizim papazlar sahada gezerler artık,maçı kazanmak için ligin en iyi topunu oynamalıyız.

Kais

abi diyar hiç para almıyormuş.ama bizimkliler yüzde 80 paralarını almadılarmı niye hala böle yapıyorlar.yok 1.5 saat geç çıkıyorlar falan.birde Samsun  çocuğu olcak çoğu.

Akyol

diyarbakır maçı zor da olsa galibiyetle biter maçı tv veriyor bazılarının piyasa maçı olur demedi demeyin  ;)

universite carsambalilar

diyarbakir tafratari akin etcekmiş samsuna sitede okudum

HoliganSamSunLu

inşallah puan alırız... onların taraftarınında gelebileceğini sanmıyorum ama belkide gelirler.

veis

Alıntı yapılan: universite carsambalilar - 07 Nisan 2009, 11:55:30
diyarbakir tafratari akin etcekmiş samsuna sitede okudum

hayatlarında deplasman mı yapmışlarda samsunu görecekler.

kaptan 55

gerek süper ligde gerekse bank asya 1.ligde defalarca karşılaştık kendimi bildim bileli 1 tane diyarbakırspor taraftarını görmedim ben SAMSUN'da.

pitbul055

hala yanarımda şenol demircinin diyarla anlaşmasına yanarım

unique55

bu macı alamazsak bile en kötü berbaerlık almamız lazım...