Bank Asya 1.Lig 2.Hafta | Kartalspor - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2008, 00:19:25

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 34 SS 1965 - 08 Eylül 2008, 02:01:49
nezaretten cıkalı 4saat falan oldu  sagolsun samsunlu kartal emnıyet mudurumuz sayesınde hak ettgım yerde yanı evımdeyım... safak baskanla nezaret arkadası olduk:):)

Mesut büyük geçmiş olsun...
Para cezası verdiler mi sana ve diğer arkadaşlara?

34 SS 1965

suan ıcın para cezası yok gıbı zaten mesaleyı yakan ben degıldım wedıo kayıtlarında cıktı benım sucsuz oldugum ama kulube para cezası gelebılır cezayıda valı verıyormus muammer guler tarafından gelıyomus bu valıde zaten eskıden samsunda gorev yapmıs buyuk ıhtımalle para cezası gelmeyecek 2 saat tuttular ıcerde bızı bakalım beklıyoruz gelısmelerı

Kaya

geçmiş olsun mesut kardeş

samsunspor a gelince bende lig in ilk yarısını ilk 6 civarında bir yerde tamamlarsak iyi olacağından yanayım çünkü o zaman hedef belirlenmiş olur transfer yapılır playoff oynarız

edmontdante

08 Eylül 2008, 03:11:07 #753 Son düzenlenme: 08 Eylül 2008, 03:36:34 edmontdante
Alıntı yapılan: cem 55 - 08 Eylül 2008, 00:24:32
ben bügün zafer şakara takıldım bu adam bence ilk 11 oyuncusu degil olsa olsa zaferden iyi bi yedek olur bişeyler yapmaya calısıyo ama hep bos kendini geliştirmekten uzak düz bi oyuncu bugun bence sahanın en kötüsüydü turguta ben zaten bişey söylemiyorum bu cocugun oynadıgı oyun beni mutlu etmiyo turgutu cok abarttıgımızı genç futbolcularımız içinde en kötü oyuncumuz oldugu kanısındayım

ben de aynı fikirdeyim.Turgut b planı olmayan bir oyuncu ve kanat oynayınca her buluştuğu topta taca doğru topu çekip gitmeye çalışıyor.Hiçbir zaman içeri katedemiyor.Bu aklına dahi gelmiyor.Zaten adamda geçemiyor.Pek gelişme göstereceğine inanmıyorum ama yinede  milyarlar verilip alınan sahtekarlar oynayacağına böyle çocuklar oynasın daha iyi diyorum.Ama Turgut'a da bu takım senelerdir bakıyor.Süper ligdeyken Paf takım oynuyordu bildiğim kadarıyla tavsiye üzerine İstanbul'dan bir takımdan alınmıştı.Paf takımda Eren'in yedeğiydi.Ondan çok daha yetenekli olan Eren'in esamesi bile okunmuyor.

Eray için  geçen hafta "Bir kaleci topu elinden kaçırabilir ama bu her zaman olmaz"demiştim ama Açılıştaki Bafra maçıyla beraber 3 maç oynadı bu son 3 maçtada aynı hatayı yaptı demek ki bir problem var.Ama biz bunu biraz da hak ettik.2 tane degajı taca attı diye Akın'a düşman olduk.Çok iyi bir kaleci olduğunu düşünmüyorum Akın'ın ama yinede geçen seneki Ercüment'ten ve Eray'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Bu arada milletin yabancıları patır patır golleri atmaya başladı..

veis

bu maçın özeti kesin ve net olarak turgutdur.yaşın 19 ama sahada 50 yaşı andırıyor ve hoca ona nasıl sabrediyor anlamıyorum.turgutun ismini ilk 11 de gördügüm her maçdan ben ümitsizim.ayrıca maç sonuna gelince polis halk bütünleşmesi diye bas bas bagıran emniyet bu adamlarla nasıl bütünleşmemiz gerektiginide görmüşdür heralde.insanlıkdan nasibini almamış onca memur var ama şu da bir gerçek ben polislerden nefret ediyordum artık igreniyorum.
     bide maçda seyirci olmaz ramazan dan dolayı diyen arkadaşlarda iftar sahur farketmez görmüşlerdir umarım.

köprülüler

Arkadaşın biri sormuş Serkan AYKUT niye olyundan çıktı diye. Oyuna hiçbir katkısı olduğunu sanmıyorum. Her pozisyonda kendini yere bırakıp hakeme bakmaktan oyun oynayamadı. İlk yarıda müsait pozisyonda dönüp kaleyle karşı karşıya kalacağı yerde rovaşata denedi. Önemli bir pozisyonu kaçırdık. İkinci yarıda arka direkte bomboşken burhanla beraber bi pozisyonu heba etti. Taraftarın ona olan güvenini boşa çıkardı. Kral dan daha etkili bir oyun bekliyorduk.

red_white

adam tek başına oynayamaz kaç tane top geldi adama bırakta kaçırsın bi tane tamam iyi oynayamadı ama diğer gençlere göre ii oynadı bu arada hiç bir kimse artık bana polisleri sewdiremez lanet olsun hepsineee

köprülüler

Bir yazıda Kenan YELEK için yazayım. BEnce takımda en çok övgüyü hakeden kişi Kenan. Nasıl bir ciğer var anlamadım. Savunamada çok çalıştı, son dakikalarda takımı atağa kaldırabilmek için topla bir kaç defa orta çizgiye kadar geldi. İlk yarıda bir pozisyondan sonra bizim kaleci müsveddesi Eray'a hava topuna nasıl çıkması gerektiğini öğretiyordu. Maçı kaybettiğimize de çok fazla üzüldü, bitiş düdüğüyle beraber kafasını önüne eğip hızla soyunma odasına gitmesi kanıma dokundu.

köprülüler

Biz ona Kral diyoruz. Öyle seviyoruz. O kadarınıda beklemek hakkımız..

cuneytavar55

08 Eylül 2008, 10:08:21 #759 Son düzenlenme: 08 Eylül 2008, 10:16:33 cuneytavar55
            2007-2008 Sezgin GÜMÜŞ yönetiminde yer alan SAMSUNSPOR'luluğuna İnandığımız Sayın Şafak GEDİKOĞLUNA ve Cefakar SAMSUNSPOR taraftarlarına kartal-SAMSUNSPOR Karşılaşması sonrası İstanbul Emniyetine bağlı Futbol kültürü ve bilgisi olmayan çevik kuvvet görevlilerinin yapmış oldukları çirkin davranışlarını her şeyden önce futbolsever sonrasında SAMSUNSPOR taraftarı ve gurup başkanı olarak kınıyor,SAMSUNDA valilik makamında görev yapmış Şu anki İSTANBUL VALİSİ olan Sayın MUHAMMER GÜLERİ daha duyarlı olmaya davet ediyoruz. SAMSUNSPORLU Kalın.
                                                                                          Cüneyt  AVAR
                                                                          FORZA ŞİMŞEKLER GURUP BAŞKANI
                                                                     (ESKİ) SAMSUNSPOR TARAFTAR TEMS.

kumkoylu ahmet

hepimize gecmis olsun.
kartal macini almaliydik eger biz bu ligden cikmak istiyorsak boyle maclari almamiz lazim arkadaslar.insallah bu son olur samsunsporluyuz en cok uzulen yanan tarafdar maalesef bizis diye dusunuyorum.giresunu yenip onumuzdeki maclara bakmaliyiz insallah yenecez.
selamlar hollandadan

yusuf celebi

Bu maçın faturasını Hayrettin Gümüşdağ'a çıkarmalıyız...

Geçen yıl oynanan Kartal-Samsunspor maçıda aynı bu maçta olduğu gibi 35 derece sıcaklıkta oynandı.Orhan kapucu'nun tekrarladığı hatayı Gümüşdağ'da tekrarladı.

35 Derece sıcaklıkta oyuncuların doksan dakika aynı kondisyonu gösteremeyeceğini anlayamamak bir teknik direktörün bu hesabı yapamaması bu işi bilmediğini gösteriyor.

Kartal teknik direktörünü kutluyorum,ilk yarıda oyuncularını rolantide oynattı ikinci yarı sahayı gölgenin kaplamasıyla birlikte oynattığı oyunla sonuca gitmeyi başardı.

Futbolun içinden gelen biri olarak ben Samsunspor'un nasıl bir dizilişte ve sistemde oynadığını anlayamadım.
Samsunspor şuursuzca ve bilinçsizce top oynamaya çalışıyor bu çok büyük problemler yaratacak,bir alanda top ile oynanırken nerdeyse bütün oyuncular o alana yığılıyorlar,bunu amatör takımlar bile yapmıyor artık.Ne bir saha dizilişi ne bir alan kullanımı var durum böyle olunca ne yaptığını bilmeyen bir takım ortaya çıkıyor.

Gümüşdağ,oyunculara kondisyon yüklemiş olabilir ama takımın oyun anlayışı üzerinde hiç bir etkisi yok,kaldıki kondisyonu istikrarlı bir şekilde kullanmalarını gümüşdağ ayarlamalı.

Gümüşdağ'ın bir söyleşisinde benim felsefemde fantazi futboluna yer yok demesi Samsunspor camiasını tanımadığını ve acemice söylenen bir söz olarak görüyorum.
Samsunspor taraftarı ben dahil olmak üzere takımda fantazi futbolundan örnekler sunan oyuncuların olmasını her daim istemiştir bu Samsunspor takımında olmassa olmaz bir olgudur.
Bir Secan'nın görsel yeteneklerini sınırlamaya çalışmak,Serkan'ın yeteneklerini belli çerçeveye sıkıştırmaya çalışmak kısaca oyuncuların yeteneklerini kısıtlamak Samsunspor'a yapılacak en büyük kötülüktür.

Bana göre Gümüşdağ Turgut'u o mevkiide oynatmaya devam ederse bu çocuğu bitirmesi çok uzun sürmez.Hem yerinde oynatılmayarak Turgut'u bitirecek hemde Samsunspor'un sonuca ulaşamamasında önemli bir rol oynayacak.

Bana göre Volkan,Veysel ve Murat yapılan transferlerde doğru tercih.Gökhan iyi oyuncu fakat bizde ne yapar bilemiyorum.Oktay Samsunspor'da oynayacak bir oyuncu değil,onun yerine genç bir oyuncumuz oynatılmalı.

Şimdiden uyarıyorum,Samsunspor önümüzdeki dönemde golcü sıkıntısı yaşayacak.Serkan geçen yıllara göre çok farklı,olumlu anlamda Tahsin Kosif'in katkısı yatsınamaz ama ne zamana kadar bu şekilde oynar bilinmez bu nedenle alt yapımızdan golcü kimliğinde kim ise o oyuncuya yer verilmeli çünkü Burhan gölcü bir oyuncu değil o daha çok santrafor özellikli.
Yerinde oynatılsada Turgut aynı özelliklerde bir oyuncu ikisi bir arada Serkan destekli olabilir ama bence Burhan + Serkan veya Turgut + Serkan vaya Burhan+ Hakan Akman gibi çeşitli alternatiflere açık olmak ve o sisteme uygun oyuncuların hazır olması ve gerektiğinde oynatabilecek durumda olmalıyız.Bakıyoruz,bir ikinci golcü oyuncu kim bilmiyoruz yada yok.

Samsunspor taraftarına buradan ilan ediyorum...Samsunspor takımının istikrarsız sonuçlarına kendinizi hazırlayın.

Samsunspor'da top taşıyacak oyuncu eksikliği var,vardı fakat onuda Fuat Köktaş'ın iş bilmezliği nedeniyle kadromuza dahil edemedik kim derseniz tabiki Celil Sağır.

Samsunspor'un önünde duran problemler....

Fuat Köktaş ; Samsunspor'lu olmayışı ve siyasi arenadan gelmesi ilerde ciddi problemler yaratacak.Söylediğine göre borç 36 trilyon olmuş.Katkısı ne oldu peki ben bilemiyorum bilen varsa söylesin.

Hayrettin gümüşdağ; Adının şikeye karışmış olması ve karekteristik özellikleri nedeniyle ve takımı kaldıracak kapasitesinin olup olmadığı çok yakında tartışılmaya başlanacak bu Samsunspor'a ciddi zaaflar yaşatacak.

Celil Sağır ; Onun olmayışı çoğu kimseyi takımdan ümitsiz hale getirmiş ve soğutmuş,alınacak başarısız sonuçlardan sonra Fuat Köktaş'ın başı çok ağrıyacak.

Ekonoik sıkıntı ; Takımın önündeki en büyük sorun ekonomik sıkıntı bu konuda çözümlerin ne olduğu hala ilan edilemedi.
Bağlantılı olarak kulübün muhasebesi yine şeffaf yapılmıyor endişeleri var bu endişelerin ortadan kaldırılamaması ciddi sorun.

ali ihsan

Takım dün çok kötü oynamadı açıkçası.Yakaladıklarımızı atsak rahat bir galibiyet alırdık.İlk yarı Burhanın serkana bırakmayıp iyi vuramadığı kafa şutu ve ikinci yarının başında serkanın ara pasında karşı karşıya golü kaçıran zaferin pozisyonları maçın kırılma anlarıydı bence.2.yarının başında kartal ataklarına karşı hocanın önlem alması lazımdı ancak sadece seyretti.hakan koçaslandan ön libero olmayacağı gibi turguttan da sağ açık olmayacağı açık.Sefa nın eksikliği çok hissedildi.Turgutun yerine Murat Yıldırım sağ açıkta daha etkili olur kanısındayım.Az süre almasına rağmen hızı ve mücadele azmi ile bu formayı alır bence.Burhanın attığı golde pozisyonu hazırlayan isimdi.Sol bek Mesutu beğendim.Garanti ve ayağa oynamaya çalışması artı yönü.Fakat hiç atağa çıkmadı ki bu bence bizim hocanın taktiğiydi galiba,çünkü defansımız çakılı oynadı.takımımızın bence en iyisi kenan dı.Yapılması gereken ne varsa hepsini yaptı bence.Burhanda çok çalıştı .Ayrıca oldukça iyi bir taraftar topluluğumuz vardı.gerçi bu sayı tezahürata pek yansımadı ama Ramazanın etkisi olsa gerek.Kısacası elimizdeki maçı verdik.

yusuf celebi

yusuf celebi

08 Eylül 2008, 12:23:40 #764 Son düzenlenme: 08 Eylül 2008, 12:57:26 yusuf celebi

Maç öncesi ...Soldan Sağa; Erkan Zorlu,İş adamı Turgut Tüfenk, ve Nilşah Alptekin (gerçek Samsunspor taraftarı)

Ramazan ayı ve o sıcağa rağmen Bursa'dan takımını yalnız bırakmamak için kalkıp gelen Bengülü grubu.