TFF 1.Lig, 5.Hafta l SAMSUNSPOR 7-5 Orduspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 16 Eylül 2007, 22:06:54

« önceki - sonraki »

samsunlu_alemdar

beyler bu maçta efsane sogutlubahçe gene samsunsporu en buyuk şekilde ateşleyecektir her zman her yerde en buyuk samsun.ordu mordu farketmez bız alayına bedelizzz

King Of The North

Her şartta her yerde Samsunspor,şampiyonluk bize yakışır Ordu'nun hedefinin şampiyonluk olduğunu sanmıyorum.1965'ten beri 29 kez süper Ligde mücadele eden Samsunsporumuz bu maçla çıkışını sürdürecektir.

jean

gecen seneki olaylardan sonra orduyu artik bir Trabzon gibi gormeye basladim ne yapip edip yenmemi zlazim intikam olarak goruyorum bu maci

Sadece Samsunspor

GENEL HABERLER BÖLÜMÜ OLMADIĞI İÇİN ORDU MAÇI HAZIRLIKLARI HABERDE GEÇİYOR DİYE BURAYA EKLİYORUM

Alıntı İldiz: ''Güzel sonuçları devam ettireceğiz''

TFF Birinci Lig ekibi Samsunspor'da, geçen hafta Kocaelispor maçından alınan 3-2'lik galibiyet kulüpte sevinçle karşılanırken, teknik direktör Yücel İldiz, ''İyi oyun sonrası alınan güzel sonuçları bundan sonraki haftalarda da devam ettirmeyi hedefliyoruz'' dedi.

Nuri Asan Tesisleri'nde önümüzdeki hafta başında sahalarında oynayacakları Orduspor maçı hazırlıklarına başlayan Samsunspor'da, bugün yapılan çalışmaya tüm oyuncular katıldı.

Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda, oyuncular kondisyon çalışması sonrası taktik idman yaptı. Neşeli oldukları gözlenen çalışmada oyuncuların oldukça yoruldukları gözlendi. Antrenman sonrası bir açıklama yapan teknik direktör İldiz, geçen hafta deplasmanda Kocaelispor maçından alınan galibiyetin tesadüf olmadığını söyledi.

Takımın iyi bir lig hazırlık dönemi geçirmemesi nedeniyle bir kaç haftadır gözlenen eksikliklerin giderilmesi adına hızla çalışmalarının devam ettiğin ifade eden İldiz, ''Takım yavaş yavaş istediğimiz düzeye geliyor. Ligdeki maçların hepsi çok zor. Bunlardan birini de bu hafta sahamızda oynayacağız. İyi oyun sonrası alınan güzel sonuçları bundan sonraki haftalarda da devam ettirmeyi hedefliyoruz'' dedi. İldiz, takımda cezalı ve sakat oyuncularının bulunmadığını ve bu durumun kendileri adına memnuniyet verici olduğunu söyledi.

yönetici

Alıntı yapılan: "tuqberk"GENEL HABERLER BÖLÜMÜ OLMADIĞI İÇİN ORDU MAÇI HAZIRLIKLARI HABERDE GEÇİYOR DİYE BURAYA EKLİYORUM

maçla ilgili haberi maç topicine eklemek kadar normal ve de doğru bir hareket zaten olamaz..

salihcakir

Alıntı yapılan: "cem 55"saol salıh kardesim bende d spordan kaynaklanan bi sorun oldugunu tahmın edıyordum yaptıgın acıklamayla konu aydınlandı benım tahmınımde macı 16 ya alacakları seklınde buda işimize cok yaramayacak ama yapacak bişeyde yok.salihim bide ordusporu gecen hafta diyarbakır karsısında seyrettın artıları eksileriyle orduspordan biraz bahsetsen dostum genc bi takım olduklarını ve cok kostuklarını biliyoruz ama senın gözüne takılan baska detaylar vardır mutlaka.

estağfurullah kardeşim ne demek.

Ordusporu seyrettim ve açıkçası beğendim de genel itibari ile. Süper lige direk olarak çıkma mücadelesi veren takımlar arasında olamasalarda play-off potasında kesinlikle olurlar diye düşünüyorum.

Rakip hakkında izlenimlerimi bir analiz formatında hocamıza da ilettik. O yazımı buraya ekleyeceğim; fakat şu an için erken diye düşünüyorum. Pazartesi sabah hocamızada ilettiğim o metni buraya koyacağım inşallah.

Ama kaba taslak rakibin hatlarını çizersek senin de dediğin gibi çok koşup çok mücadele ediyorlar. cepheden savunma üzerine atılan toplarda kademe anlayışları oldukça iyi fakat seri kanat hücumlarında veya kocaeli maçındaki ilk golümüzdeki gibi hızlı verkaçlar içeren organizasyonlar karşısında çabuk tökezlerler. çok basit bir futbol oynuyorlar.hemen hemen hiç risk almıyorlar. ekstraları yok. tecrübesiz olmaları nedeniyle maç başlarında yedikleri olası gol ve goller sonrası ciddi anlamda dağılırlar diye düşünüyorum. Ama eminim maça çok ama çok temkinli başlayacaklardır.

inşallah kazanacağız. Maç ile ilgili skor tahminim ise 3-1. goller serkan,caner ve kemal.

mehmet yılmaz

Samsunspor-Orduspor müsabakasının başlama saati 16:00 olarak değiştirilmiştir. Samsunspor'un tek başına yaptığı müracaatı reddeden TFF, Opor'un da aynı talepte bulunması ve bizimle birlikte hareket etmesi üzerine saati değiştirmiş.

erkan55

Alıntı yapılan: "samsuni"Samsunspor-Orduspor müsabakasının başlama saati 16:00 olarak değiştirilmiştir. Samsunspor'un tek başına yaptığı müracaatı reddeden TFF, Opor'un da aynı talepte bulunması ve bizimle birlikte hareket etmesi üzerine saati değiştirmiş.

17 den iyidir hayirlisi

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "jean"gecen seneki olaylardan sonra orduyu artik bir Trabzon gibi gormeye basladim ne yapip edip yenmemi zlazim intikam olarak goruyorum bu maci

illa bir intikam maçı arıyorsan geçen sezonki rövanşı 2-0 kazandık zaten. o gün her iki taraftan da kaynaklanan hatalardan dolayı istenmeyen bazı şeyler oldu. o maçta olan herkes ayrıntıları biliyor zaten. artık uzatmanın alemi yok. ordusporlu taraftarlarla ordulu olup da o maça gelenleri ayırt etmek lazım. ordusporlu taraftarlar olaylara karışmadılar; malum 4 takımı tutup da oraya öylesine gelenlerin işi idi o taşlamalar. ayrıca ordulular -gidenler bilir- bafra-yalı maçında açık ve net bir şekilde samsun'u desteklediler.

neticede elbette dostluk kazansın; en azından kaybetmesin ama skor olarak da kazanan biz olalım. aksini düşünemem bile.

orduspor suat kaya'nın imzasını attığı diri bir takım. zor gol atıp, zor gol yiyorlar. duran toplarda etkili olan bir takım. maç için gerginlik unsuru oluşturacak tek isin ordu'nun türkiye tarafından resmi bir provokatör olduğu bilinen kalecisi şenol. o çirkin adam, gerebilir ortamı.

celebi

Alıntı yapılan: "samsuni"Samsunspor-Orduspor müsabakasının başlama saati 16:00 olarak değiştirilmiştir. Samsunspor'un tek başına yaptığı müracaatı reddeden TFF, Opor'un da aynı talepte bulunması ve bizimle birlikte hareket etmesi üzerine saati değiştirmiş.

çok güzel olmuş maç biter taraftarımız evlerinde iftarlarını açarlar ama dikkat etsinler orucumuzu Orduspor maçında bozacağız  :lol:  :lol: pardon açacağız yani

HoliganSamSunLu

inaşallah trübünler tıklım tıklım dolar ve samsunspor güzel bir galibiyetle tarftarına erken bayram yaşatır diye düşünüyorum.... burda taraftara büyük iş düşüyor bu maçta en az erciyes maçının ilk yarısındaki desteği vermesi gerekli bu ortamın oluşması gerekli..

Sadece Samsunspor

ya olamaz ya ben 16.10 da okuldan çıkıyorum şimdi maça gelemiyecekmiyim :cry:

celebi

Alıntı yapılan: "tuqberk"ya olamaz ya ben 16.10 da okuldan çıkıyorum şimdi maça gelemiyecekmiyim :cry:

çok baist tuğberk okula gitmeyeceksin olur biter :roll:

veis

ORDUSPORU rum takımı gibi görmel çok saçma jean mantıklı yazılar yazarsan sevinirim.

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: "jean"gecen seneki olaylardan sonra orduyu artik bir Trabzon gibi gormeye basladim ne yapip edip yenmemi zlazim intikam olarak goruyorum bu maci

aynen katılıyorum sana benim zouma giden maç öncesi kardeşlik naraları atanda onlardı maçta şerefsizlik yapanda  onun için MALatya Trabzon neyse Ordu da odur...isteyen katılmayabilir.