TFF 1.Lig, 5.Hafta l SAMSUNSPOR 7-5 Orduspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 16 Eylül 2007, 22:06:54

« önceki - sonraki »

salihcakir

yönetim maç saatinin değiştirilmesi yönünde talebini federasyona bildirmiş. Maçın 16.00' a veya 21:00'a alınması istenmiş. Fakat o akşam D-spor'da canlı basketbol maçı yayınlanacakmış sanırım. İşi bozan en önemli etken bu. Muhtemelen maç saat 16:00'ya alınır ki buda pek istediğimiz bir durum değil. Ama umalım D-spor basket maçının yanısıra bir kanalında da bizim maçı yayınlasın. Bu şekilde maç dokuzda oynanabilir diye düşünüyorum. Fakat ilk izlenim maçın dörtte oynanacağı yönünde.

celebi

bilgiler için teşekkürler samsunkopat kardeş.ama 17:00 16:00 a göre daha iyi saat 20:00 veya 21:00 olmazsa şayet

berusa55

cem 55

saol salıh kardesim bende d spordan kaynaklanan bi sorun oldugunu tahmın edıyordum yaptıgın acıklamayla konu aydınlandı benım tahmınımde macı 16 ya alacakları seklınde buda işimize cok yaramayacak ama yapacak bişeyde yok.salihim bide ordusporu gecen hafta diyarbakır karsısında seyrettın artıları eksileriyle orduspordan biraz bahsetsen dostum genc bi takım olduklarını ve cok kostuklarını biliyoruz ama senın gözüne takılan baska detaylar vardır mutlaka.

maviay55

Allahın izniyle körfeze çaktıgımız gibi orduya da çakacaz..hocanın eski takımı inş bizim lehimize olur bu,seri yakalamamız lazım bu maçı alacamıza inanıyorum

istanbuldan

İnşallah bu istikrarsız gidişe bir son verip süper lige çıkabiliriz.. İstanbulspor maçından sonra ordu maçınıda canlı izleyebileceğim.. İstanbul maçında ilk yarıda oynayabildiğimiz gibi oynarsak yeneriz Orduyu'da..

King Of The North

Ordu maçını almamız lazım ki puanlar eşitlensin,şu an için avarejımız kötü ama Caner form tutmaya başladı golleri gerçekten çok klastı özellikle 2.gol harikaydı.Srkan Aykut da başlarsa gollere her maç 3'ten aşağı atmayız.Çok şükür ki Gökhan Kaba kazmasını aramıyoruz.

ali.burnas

Harun55

Dostlugu mostlugu kalmamis kardesim, bu sene superlige çikmamiz SART!
Biz ait oldugumuz yere çikmaliyiz okadar ! :D

METE

abı rahat olun ordudanda alcaz allahın ıznıyle macı...takım havasında dun ercumentle gorustum kalecı on numara havamızdayız dıo telefonda sesıde ıyı gelıodu...:D:D:D:D

veis

mete sen ercümente takdın kafayı kanka oldunuz bakıyorumda

haylazgakkos

samsunspor bu maçtanda galip gelecektir hiç şüpem yok ne sölemiştim kocaeli maçından önce samsun en az beraber döner galip geldi bu maçtada fark bekliyoruz

cem 55

istanbulspor macında ali burnas kardesimiz ordu forması ile gelip istanbul grubu ile birlikte takımımıza destek vermişti kendisine hem istanbul macındaki destegi hemde bu mac öncesi güzel dilekleri için tesekkur edıyorum insallah dostlugun kazanacagı bi karsılasma olur ali ama bizim 3 puana sizden daha cok ihtiyacımız var bu macı biz alalım dostum.elazıglı dostlarımıza tesekkurler hepsıne selam olsun onlarada bu haftakı sakarya karsılasmalarında basarılar diliyorum.

CarSambaLi.Lord

GönLüm ßu maÇ ßeraßere ßitSin diyo ama ßize 3 Puan Çok Lazım Orduya aCımayaCağız ßiz ßi Kere ßaŞladık 3 Puanı aLmaya Seri YapaCağız üzgünüm Ordu :( Ama ßu maÇta Sana Puan Yüzü Yok

METE

Alıntı yapılan: "veis"mete sen ercümente takdın kafayı kanka oldunuz bakıyorumda

abı kanka olduk adamla yaww mactan sonra benı arıyo konusyoz...ben onu o benı arıyo yagnı:D:D:D