TFF 1.Lig, 5.Hafta l SAMSUNSPOR 7-5 Orduspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 16 Eylül 2007, 22:06:54

« önceki - sonraki »

berusa55

evet kardesim kesinlikle...celilin serkanın o top oyanıyısları harikalar yaratısları super lig gunlerini hatırlattı.sanki 5-6 sene önce ki serkanı koymuslardı sahaya.insallah nazara gelmeyiz ve celille serkanımızı allah sakatlıklardan korusun.bu sene onlara çok ihtiyacımız olduğunu bu ordu macında cok iyi gördük.ikisi 10dkda orduyu bitirdi bu ikili.allahım insallah devamı gelir...

Tribün_ali

Halı saha macı gibi oldu beni 3 puan hiç mutlu etmedi ama celille serkan dönüşü sevindridi 10 kişiden 5 gol yiyoruz bizi o macta gol yedirten 3 numaralı ve ercüment bize ara dönemde iyi kaleci şart ercümentle olmaz

55_HayLAZ_55

Başta Serkan Aykut Olmak üzere bütün futbolcularımızı canı gönülden kutluyorum bize bu sevinci yaşattıkları için teşekkür ediyorum

kuzeycity

26/09/2007 - tam 3 yıl sonra gelen yorum ;

laylalay lay laylalay lay laylalay lay

SER-KAN AY-KUTT !

Burak

bu maçı izleyemeden bir gün önce muğlaya gitmek zorunda kalmıştım  :'( :'(

Ayberk

bu maça araba bekleyip, 10. dakikada falan girebilmiştim. tam protokolün arkasından geçerken, GOOOOOLLLLL sesiyle heyecanlandım, dedim; aferin çocuklar 1-0 oldu demek bu dakikada. Anam stada girdim o da ne, kırmızı kart aldı ordulu bir eleman, skorborda baktım 2-0 :D gözlerime inanamadım. :D o günden beri unutamıyorum maçın bir anını bile, yıllar sonra da "Oradaydım"a çıkmayı planlıyorum :D

o gün Samsunspor sürekli saldırsa herhalde 12-13e gidecektik. Çünkü, gol yedikçe bastırıyorduk, Gol atıp geri çekiliyorduk. hatta bir ara 5-4 ikendi sanırım, Ordu iyi gelmeye başlamıştı, amcalar lan bu maç da gidecek *!!****1%... şeklinde sövüyorlardı :D 7-5 oldu neticede, kaçırılanlar da gol olsa 7-8 olurdu denen maçlar var ya, bizimkinde kaçırılanlar gol olsa 15-20 olurdu rahat :D :D :D

o gün maça çok değerli bir arkadaşımla gitmiştim, o arkadaşın geldiği tüm maçları da kazandık bu arada, bu sezonun açılış maçındaki Akhisar maçı hariç sadece. Kendisini yine maçlara bekliyoruz, İstanbul'dan :D  :) :)