Lig A 20.Hafta SAMSUNSPOR 0-2 Elazığspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 04 Şubat 2007, 16:38:55

« önceki - sonraki »

berusa55

valla hiç fark mark beklemeyelim sonra hüsrana ugrarız!en temizi 1-0 olsun bizim olsun!her macımızı 1-0alalım !ama bizimkiler de deplasmanda 4 gol falan atmasınlar kardesim sonra iştahımız kabarıyor:)büyüksün samsunum!

jean

maci versin takimi gormeyeli cok oldu samsundaki arkadaslar stada gitsin yine biz nasil bakacaz vermesse insallah verir

forzasamet

kardeşim allah tan bişey olmassa biz bu maçtan mutlak galibiyret alırız takım dedigin gibi bir rahabet havasında oynarsa biraz işimiz zor gibi gözükse de mutlak galibiyet havasında çıkacagız bu maçın galibi her türlü samsun olur :D

tuzlalı

İnşallah kazanacağız. Fark olsun, bizim olsun.
Özellikle bu maç için tribünlerin durumunu çok merak ediyorum. Orada olup o atmosferi yaşamak güzel olurdu.

MeL_55

AlıntıLevent Eriş, maçı tribünden izleyecek

Tedbirli olarak PDFK´ya sevk edilen Samsunspor Teknik Direktörü Levent Eriş, pazar günü Elazığspor ile oynanacak olan maçı tribünden takip edecek.
Kocaelispor ile Samsunspor arasında geçen pazar günü İzmit İsmet Paşa Stadı´nda oynana maçta Taner´in çirkin ve tahrik edici hareketleri sonucunda dördüncü hakeme uyarılarda bulunan ve orta hakem Cemil Şensöz tarafından tribüne gönderilen Teknik Diretör Levent Eriş, tedbirli olarak PDFK´ya sevk edilmişti. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu´nun, dün gerçekleştirilen toplantısında Teknik Direktörü Levent Eriş´in durumu görüşülmedi.

KARAR SALI GÜNÜ
Levent Eriş´in savunmasının yetişmemesi nedeniyle disiplin kurulunun dosyayı önümüzdeki perşembe günü yapacağı toplantıda görüşeceği öğrenildi. Ancak, Samsunspor Teknik Direktörü Levent Eriş, ligde pazar günü kendi sahalarında oynayacakları Elazığspor maçında sahada yedek kulübesinde takımının başında olamayacak. Eriş, tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edildiği için karşılaşmayı tribünden kendisi için ayrılan bölümden takip edecek.

Sadece Samsunspor

bu fedarasyon bizle bozdu kafayı bizi düşürdükleri yetmedi bide 2.lig de adamı deli ediyorlar olmaz böyle futbol ya tamamen değişmesi lazım bu fedarasyonun

forzasamet

bu ibneler dedigin gibi bizi 2.lige düşürdüler şimdi de çıkarmamaya çalışıyolar heralde artık salın bizi abi yaaa

cagdasahmet

Bu federasyonu malesef eski yönetimimiz secti....Kimlerden bahsettigimi biliyorsunuz-

bafradan55

farkettiniz mi bilöiyorum ama Samsunsporumuz 2+4 ile golcü bir takım halini aldı bence Elazığ a gol olup yağarız.

HoliganSamSunLu

Maçta öncelikle 3 puan bizim olsun skor önemli değil ama şu gerçekte varki elazığla Samsunspor arasında kalite farkı açık seçik ortadadır ayrıca son kocaeli maçında samsunsporun ortaya koyduğu futbol bence elazığa sahayı dar edecektir ve inşallah maçı alacağız

foreversamsun

3-1 yeneriz hayırlısıyla.benim gibi samsun dısında yasayan samsun sevdalılarının en azından iç saha maclarını dınleyebılcegı bır radyomuz yokmudur acaba? en azından ıc saha maclarımızda yayın olsa.eskısehırsporun kocaelısporun varken daha buyuk camia olan biz samsunspor un da bu ımkanlara sahıp olması gerekmezmi?

maviay55

malesef foreversamsun çok acı ama radyo yok bizde kaç kere tartışıldı ama bişeler yapan çıkmadı..

maça gelince tribünler dolu elazığı boğarız 19 mayıs stadımızda skor tahminim gol yemeyiz kesin 2-0

MeL_55

AlıntıBİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN

Elazığspor karşılaşmasını dolu tribünler önünde oynamak istediklerini ifade eden Genel Menajer Ercüment Coşkundere, "Bu maçta alacağımız güzel bir sonuç bizi ligde üst sıralara taşıyacaktır" dedi

YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ
Samsunspor Genel Manejeri Ercüment Coşkundere, Elazığspor karşılaşmasının önemine değindi. Hedefleri açısından son derece kritik bir müsabaka oynayacaklarını ifade eden Genel Menajer Coşkundere, "Orduspor ve Kocaelispor'dan sonra Elazığspor karşılaşmasınıda kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunu başaracak güçteyiz" diye konuştu.

TARAFTARIMIZI BEKLİYORUZ
Taraftarlarından destek beklediklerini ifade eden Coşkundere, "Yarınki Elazığspor karşılaşmasını dolu tribünler önünde oynamak istiyoruz. Gerçek Samsunsporlu taraftarlarımızı maça davet ediyoruz. Bu maçtan alacağımız güzel bir sonuç bizi şu anda bulunduğumuz yerden çok daha yukarılara taşıyacak. Herkesin bunu bilmesini istiyorum" dedi. Özgür KALANBAK

MeL_55

AlıntıERİŞ KENDİNİ SAVUNDU

Taner terbiye sınırını aştı

Kırmızı-Beyazlı takımın Teknik Direktörü Levent Eriş, Kocaelispor maçındaki olaylar nedeniyle TFF'ye savunma gönderdi. Eriş, savunmasında,"Taner futbolcu ahlakına sığmayan hareketler yaptı" görüşlerine yer verdi

SAVUNMASINI GÖNDERDİ

Teknik Direktör Levent Eriş, Koceelispor maçında hakem Cemil Şensöz tarafından tribüne gönderilmesi olayıyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu'na yazılı savunma gönderdi. Perşembe günü faksla geçilen yazıda Eriş'in, Kocaelisporlu futbolcu Taner'in futbol ahlakına sığmayan hareket ve sözlü ifadelerde bulunduğu yönünde savunma yaptığı öğrenildi. tedbirli olarak Disiplin Kuruluna sevk edilen Eriş, Elazığspor maçında takımını tribünden yönetecek.

HAKEMİ UYARDIM
Eriş savunmasında,"Bir teknik adam hiçbir futbolcuya kötü söz ve muamelede bulunmaz. Çünkü onları evlatları gibi görür. Oysa Kocaelisporlu Taner atılan gol sonrasında kulübemizin önüne kadar gelerek dilini çakararak, özellikle bana ağıza gelmeyecek sözler sarfetti. Bende, durumu yardımcı hakeme defalarca ilettim. Ancak, hakem bunu galiye bile almadı. Taner'e tepki gösterdiğimde ise beni sahadan attı" görüşlerine yer verdi.

ÇAKIR'DA SAVUNDU

Bu arada, Kocaelispor maçını takip eden Spor Müdürümüz Yusuf Ziya Çakır'ın da olayla ilgili yazılı görüşleri alındI. TFF'ye gönderilen yazılı görüşte Yusuf Ziya Çakır, şu ifadeleri kullandı."Olay olduğunda korner bayrağının yanıda görev yapıyordum. Samsunspor yedek kulübesine çok yakındım. Taner, golden sonra Levent hocaya dil çıkararak, ağıza alınmayacak hakaretlerde bulundu. Bu yaptığı sporcu ahlakına kesinlikle sığmaz."

piyanist

Geçen haftaki gollerimizi tekrar tekrar izledim.özellikle atmış olduğumuz 1-2 ve 4.goller bana tekrar tekrar büyük keyifler verdi.Özellikle 4.gol LigA nın bu sene en güzel golleri arasına girecektir.Burhan ve Gökhandan yarın gol bekliyorum.Rehavete kapılmaz isek ve hakem faciası olmaz ise rahat alırız.Yeterki inansınlar revavete ve taraftarı önünde sterse kapılmasınlar