Lig A 20.Hafta SAMSUNSPOR 0-2 Elazığspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 04 Şubat 2007, 16:38:55

« önceki - sonraki »

Yalnızca BİZ

Bu maçın tek ihtimali var. cevabını biliyorsunuz zaten

körfez55

bende kocaeliye gitcektim ama gitmicem pazar günü inşallah elazığ da yenip gücümüzü göstercezzz....şanlı samsunsporummmm.....

jean

maci kolaya getirebiliriz akkili oynarsak ma o atmosfere dayanamazlar gibime geliyor samsunsporumuz 2-0 aliriz insallah

lucapicola

Gol veya golleri mutlaka atacağımızı düşünüyorum. Galibiyet için defansta daha dikkatli olmak zorundayız.Defansımız şu anda en zayıf yerimiz. 3 puanlık seriyi sürdüreceğimize inanıyorum.

piyanist

Bundan sonraki maçlarımızın hepsine final gözü ile bakmalıyız,aksi takdirde hayal kırıklığına uğrarız.futbolcu kardeşler Rehavete kapılmaz ise Elazığı geçeriz.Ama Kocaeliye 4 tane attık bu maçı rahat alırız derseler üzülürüz.15 Maç kladı her maça 3 puan parolası ile ama rakibimizi küçümsemeden çıkmalıyız.Burhan gol atar yine düşünüyorum.Birde Mal-Atyaya çaktımı gerçek Samsunsporlu olur.şu süper lige Allahın izni ile bi çıkalım asıl bayram o zaman olacak.Haydi çocuklar inanın rakibi küçümsemeyin yenin

sunbeam

Bizimkiler fazla havaya girip rakipi kücümsemezse 3:0 aliriz.

Forvetim

dikkatli olalım, ciidiyetimizi kaybetmeyelim sıkı başlarsak zorlanmadan alırız diye düşünüyorum. ne olursa olsun hiç bir rakibi hafife almaya gelmez.

jean

farkli bi rmac alsak soyle sov niteliginde stese girmeden super olur insallah aliriz

mehmet yılmaz

Lig A'da çok kötü bir ilk devre geçirdik. Sezona yanlış hoca ile başlamak ve bunun üzerine de bir sürü hatalı transfer yapmakla devam eden, Samsunsporluluk kavramına aykırı ve üstelik de futbol cahili bir futbol şube sorumlusunun sorumsuzluğunda berbat birkaç ay geçirdik. Hali hazırda bütün dertlerimizden arınmış değiliz ancak en azından devre arasında Levent Eriş kendi takımını oluşturabildi. İlk devreye oranla daha yürekli, heyecan veren bir takımımız var... Bizim gerçekçi hedefimiz ilk 6'yı kovalamak. İnşallah başarılı oluruz. Ancak bu yönetim anlayışı ile başarılı olunsa bile başarıda devamlılık sağlanamaz.

Elazığspor maçına gelince, şehirde Kocaeli'den alınan üç puanın getirdiği bir heyecan var. Pazar günü bol seyircili bir maç olmasını bekliyoruz. Elazığspor Lig A'nın en istikrarsız takımlarından birisi ve 2. devreye kötü başladılar... Galibiyetin dışında bir ihtimal düşünemiyoruz.

Ordu maçına giderken bir arkadaş; ya yenilirsek dedi. İyi de o ihtimali hiç düşünmedik diye cevapladım. ( Öyle ya, yenilebilirdik de!..) Bu maç için de aynı şey geçerli aslında. O ihtimali hiç düşünmedik; Allah muhafaza...

İnşallah kazanacağız.

sycetin_55

biz böyle oynadıkça yenemeyeceğimiz takım yok elazığ ıda yeneriz seriye devam ederiz

kayacan

AlıntıElazığspor'un kulüp başkanı Bahri Turhan, yaptığı açıklamada, takımın, Samsunspor maçının hazırlıklarına devam ettiğini belirterek, futbolcuların taktik çalışması yaptığını bildirdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında takımın ilk yarının tamamında
üstün oynadığını ifade eden Turhan, konuk takımın rastgele oynadığını, bunun da başarılarını engellediğini savundu.

Samsunspor'un hedefleri olan bir kulüp olduğunu bildiren Turhan, ''Kadromuz iç ve dış saha ayrımı yapmayan bir ekip. Hafta sonunda Samsunspor karşılaşmasına galibiyet için çıkacağız. Elazığspor hedefinden şaşmadı, ancak futbol 3 sonuçlu bir spordur, bunun da bilincindeyiz'' dedi.

Yönetim olarak teknik ekip ve futbolculara her zaman güvendiklerini bildiren Turhan, takımın Samsunspor maçında en iyi sonucu alacağına inandıklarını sözlerine ekledi.
kaynak:internetspor

beşnumara

11'e 11 bitirirsek kesin kazanırız diyeyim

cagdasahmet

rehavete yer yok her mac final.Kazanmaliyiz.

oğuzhan55

Yazılan mesajlara dikkat ettimde bende dahil olmak üzere herkeste bir rehavete kapılma korkusu var.Bu durum üst üste galibiyet alan birçok takımda genellikle görülür.Ancak bizde bu ihtimal daha çok mu kendini gösteriyorda genel olarak hepimiz bu tedirginliği yaşıyoruz?Bizim takım üst üste iki maç alınca yakaladığı bu motivasyonu ilerisi için olumlu yönde kullanamıyor mu?

bengülü

takım taraftar şu anda iyi bir hava yakaladı bu hafta oynanacak olan elazığ maçında taraftarımıza büyük görev düşüyor taraftarlarımız tribünleri tıklım tıklım doldursunlar geri futbolculara kalmış bir şey maçı rahat alırız diye bilirim bu maçıda alırsak artık kimse samsunsporu tutamaz ....!