Lig A 20.Hafta SAMSUNSPOR 0-2 Elazığspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 04 Şubat 2007, 16:38:55

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

bu macida kendi evimizde alicaz bekle bizi superlig geri geliyoruz

3-0 ALIRIZ

55cem55

elazığa hiç şans vermiyorum..bu arada gollerimizn tamamını forvet oyuncularımızın atmasına çok sevindim..özlenen bir tabloydu:)

kerem55

Son maçlarda olduğu gibi bekliyorum stadı ama bu sefer full çekecek diye düşünüyorum.

maviay55

bankolar bankosu SAMSUNSPORUMMM :!:  :!:  :!:

55_power

kerem55

Alıntı yapılan: "55_power"mac ne zaman???

Pazar günü 13:30 da.
Kasımpaşa maçımız da öbür pazar 13:30^da.

http://www.ajansspor.com/haber/167888

RenTinRen

bu maç kesin galibiyette, ondan sonraki kasımpaşa diyarbakır altay maçlarında ne yapacagız çok merak ediyorum... :wink:

forzasamet

her türlü yeneriz ama hafife almamamız gerekiyo her maça finnal havasında çıkmamız gerekiyo bunu da yapacaklarımda hiç şüphem yok

ramco55

İDDAA DA   :shock:
BANKOLARIN BANKOSUNUN BANKOSU

ŞİRİNLER

samet

bu maçı rahat alacağız inşallah fark atarda kendimize geliriz...

King Of The North

Hakem kurbanı olmazsak bu havayla bu maçı banko alırız.Sonrasında Kasımpaşayı da dağıtırız adamlar fena düşüşe geçtiler.Diyarbakır maçı zor olur Altayı da çerez gibi yeriz merak etmeyin.Kısa Samsun değil Uzun Samsun geliyor:) :lol:

oğuzhan55

İkinci yarıdaki ilk iki haftalık periyodda olduğu gibi rakibi ciddiye alır ve kendi saha avantajımızı kullanırsak kesin galibiyet alacağımız bir maç.Rahat bir galibiyet alarak çıkışımızı sürdürmeliyiz.Puan sıralamasında kendimizi daha rahat hissetmemiz için bu maçları kazanmalıyız.

kayacan

Bu maç biraz zor olacak ancak 2-1yada 3-1 alırız...

MeL_55

samsunspor bence kocaelindeki macta gibi oynarsa bence farka gideriz en büyük samsunspor skor tahmini : 5-2
mal-atya 6 atiysa samsunspor rahat atar 5 tane

Ladikli

Biz böyle oynamaya devam edelim rakip kim olursa olsun hiç farketmez.İçsahadaki maçlarımızda kesinlikle puan kaybetmemeliyiz.Bu hafta stadı tamamen doldurmalıyız ve hiç susmadan destek vermeliyiz.