Lig A 18.Hafta | SAMSUNSPOR 2-0 Orduspor

Başlatan hasselbaink, 19 Ocak 2007, 14:11:40

« önceki - sonraki »

timofte

Üniversiteden memleketi Ordu olan ve sevdiğim de bir Beşiktaşlı arkadaşım vardı. Onunla sık sık Samsunspor-Beşiktaş tartışması yapardık. Ordu takımını memleketten dolayı destekleyen ama "kulüp" bazında bir istanbul takımına gönül vermiş biri. Ama öyle bile olsa Ordu'daki maçta aldığımız yenilgi karşısında mahcup olmamak mümkün değildi. O gün 2 bine yakın kişi gittiğimiz bir yerde Samsunspor formasının ne demek olduğunu bilmeyen kişiler yüzünden mağlup olmuştuk. Bugün o kadro büyük ölçüde değişti.Bu kez net bir galibiyet almalıyız.

Düne kadar abilik ettiğimiz, sezon açılışlarına katıldığımızda sevinen bir Orduspor bugün rakibimiz olmuş ve aralarından küstahlık edenler de çıkabiliyorsa, bu gibi şeylere meydan vermemek için iyi bir fırsat..

mehmet yılmaz

Yeni bir devreye yepyeni umutlarla giriyoruz. Kağıt üzerinde iyi takviyeler yaptık. Ancak ne kadar takım olabildik; meçhul! İnşallah Orduspor karşısında hem iyi bir oyun hem de iyi bir skor elde ederiz.

jean

alt yazidan takip edecm yine  is var alalim su maci

sunbeam

Su avrupaya yayina baslayan Kanal 55 Türkiyede Kanal S mac görüntüs vermiyormu? Bilen varmi. Sezon basinda evindeki maclari canli yayinlayacak falan deniyordu.

34 SS 1965

haydiiii samsunum haydiii ooooooo samsunspor oleyyyy 50 gunluk aradan sonra takımımız ıns bugun macı alacak yuırekten ınanıyorum buna yerımde duramıyorum mac havasına gırdım ben :lol:  :lol:  :lol:

Amsterdamli

Takimin son durumunu cok merak ediyorum. Bugun iyi bir sonuc alirsak lige umut ile baslayabiliriz gerisi yalan olur.

Haydi Samsunsporum!

kadir55ist

selam
haydi hayırlısı yeni oyuncularla yeniden lige start veriyoruz.
inşallah 2. yarı istediğimiz furbolu oynarız.
90 dakika yine hop oturup hop kalkacağız.

MeL_55

arkadaslar radyo falan veriyormu acaba ??

samsunum

ARKADAŞLAR MAÇI CANLI OLARAK TAKİP EDEN VARMİ :?:  :?:  :?:

cem 55

samsunum

34 SS 1965

Vural temiz

goooooooooooooooooooooollllllllllllllll

berusa55

beyler golu kim attıııııııı aslanlarım benim be insallah sonu da iyi olur

34 SS 1965

dakıka 7 golun sahıbı gokhan kaba helal olsun gokhan oszunde duruyosun