Lig A 18.Hafta | SAMSUNSPOR 2-0 Orduspor

Başlatan hasselbaink, 19 Ocak 2007, 14:11:40

« önceki - sonraki »

MeL_55

AlıntıORDU'YU BANA BIRAKIN

Samsunspor'un formda oyuncusu Gökhan Kaba, gollerine Orduspor maçıyla başlayacağını belirterek,"Kendimi çok iyi hissediyorum. İkinci yarının gol kralı ben olacağım" dedi

SORUNUM YOK

Kırmızı-Beyazlı takıma sezon öncesi hazır olmadığı için fazla katkıda bulunamayan ancak, lige verilen arayı ve kamp dönemini olağan üstü çalışarak geçiren Gökhan kab, ikinci yarının en çok gol atan futbolcu olacağını söyledi. Kendisini çok iyi hisbettiğini belirten Gökhan Kaba,"Ligi hazır olmadığım için kötü başladım. Artık bir sorunum kalmadı. İkinci yarının gol kralı olacağım" dedi.

MAHÇUP ETMEM
Orduspor maçını sabırsızlıkla beklidiğini de ifade eden Gökhan Kaba,"Burhan ile iyi bir ikili oluşturduk. Erol'un da takıma büyük katkısı olacak. Hazırlık döneminde oynadığım her maçta gol attım. Şimdi sırada Orduspor var. Orduspor'u bana bırakın. Atacağım gollerle bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. Tek isteğim taraftarımızın bizi karşılaşma sonuna kadar hiç durmadan desteklemesi" diye konuştu.

MeL_55

AlıntıRÖVANŞI ALACAĞIZ

Genel Menajer Ercüment Coşkundere, "Orduspor'dan rövanşı almak ve ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak adına bu maçı kazanmamız gerekiyor" dedi

KARADENİZ DERBİSİ
Samsunspor Genel Menajeri Ercüment Coşkundere, Karadeniz derbisinde oynayacakları Orduspor maçını mutlaka kazanmak istediklerini söyledi. Türk Telekom Lig A'nın ikinci devresinin ilk maçında Orduspor ile kendi sahalarında karşılaşacaklarını hatırlatan Ercüment Coşkundere, Orduspor'dan rövanşı almak ve ikinci yarıyı iyi başlamak için bu maçı kazanmak zorunda olduklarını kaydetti.

TARAFTARA MESAJ
Orduspor'u yenerek üç puanı alacaklarına inandığını belirten Coşkundere, "Engelleri aşarak öncelikli hedefimiz Play-Off'a yükselmeye odaklandık. Liderle aramızda çok puan farkı olmasına rağmen matematiksel olarak halen şampiyonluk şansımız da devam ediyor. Şampiyonluk şansımızı sürdürmemiz için de Ordu maçı önemli. İyi futbol oynayarak sahadan galip ayrılacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

MeL_55

arkadaslar transferler bittigne göre bi kadro yapalim dedik.....

----------Akin-----------

Feridun--Kenan--Tufan--Ömer

--------Serkan Dö.----

Serdar-----Adnan-----Zafer

------------Erol------------

-----------Gökhan-------

Mapavrili_53

orduspor ts yalakasidir, ordudan zaten adam cikmaz.SAMSUNSPOR bu macta fark atmasi lazim, orduda kimmis ?

sycetin_55

Kendi sahamızda güzel bir başlangıç yapacağımıza inanıyorum.
Banko SAMSUNSPORUMUZ...

bengülü

samsunsporumuza ordu maçında başarılar dilerim orduyu inşallah yeneceğiz ve 2.yarının ilk maçını kazanırız ...

supporter

bu maç için karadeniz derbisi demek Samsunsporumuza hakarettir.

MeL_55

AlıntıRÖVANŞI ALACAĞIZ

Genel Menejeri Ercüment Coşkundere, "İlk yarıda kaybettiğimiz maçı unutmadık. Bu maçın rövanşını alacağız" dedi

3 PUAN BİZİM
Sezonun ilk maçında Orduspor'a yenilerek kötü bir başlangıç yaptıklarını, bu maçı kesinlikle unutamadıklarını belirten Genel menajer Ercüment Coşkundere,"Orduspor camiası ile dostlugumuz her zaman bakidir. Bu öncelikle böyle bilinmeli. Ancak, ilk maçtan bir hesabımız var. Bu maçta yenilerek lige kötü başlamıştık. Şimdi bu maçın telafi zamanı geldi. Alacağımız galibiyetle hem rövanşı alacağız, hemde bu kez lige iyi başlayacağız" dedi.

HEDİYEMİZ GALİBİYET

Taraftara da çağrıda bulunan Genel menajer Ercüment Coşkundere,"Ligin ilk devresinde bazı bilinçsiz taraftarların hareketleri yüzünden kulübümüz maddi zararlara uğradı. Artık hatas yapma şansımız kalmadı. Çünkü federasyonun gözü üzerimizde. Taraftarlarımızdan sadece takımlarını 90 dakika boyunca hiç sumadan centilmence desteklemelerini istiyoruz. Zaten Samsunspor taraftarına da bu yakışır. Taraftarımıza en güzel hediyeyi galip gelerek vereceğiz"diye konuştu.

Forvetim

Organize tezahüratlarla baskı oluşturup hem takımı ateşlemeli hem rakibi bunaltmalıyız. Samsunspor gibi oynarsak rahat alırız. yeni transferler bu maçta kendini ispata çalışacak ve forma savaşı başlayacaktır. hepsi yerini garantilemek için iyi oynamak zorunda. takım bu maçta kendini göstermeli bu maç yıl sonunda nerede olacağımıza ışık tutacak. bir de bu maç için karadeniz derbisi yakıştırması hoşuma gitmedi. ordu kim derbi kim. Samsun her zaman derbi oynar ama orduyla değil..Haydi, yarın ola hayrola,,

CeLL-O

Samsunun Samsundan Ba$ka Dostu Yok ! Kardeşlik ayaklarını bırakıp takımımıza sonsuz destek vermemiz gereken bi karşılaşma.İnşallah rovanşı alırız..

Mapavrili_53

Alıntı yapılan: "CELL-O"Samsunun Samsundan Ba$ka Dostu Yok ! Kardeşlik ayaklarını bırakıp takımımıza sonsuz destek vermemiz gereken bi karşılaşma.İnşallah rovanşı alırız..
Ben varim  :wink:

samet

ben c.mekansızların stadı inleteceğine inanıyorum...

King Of The North

Tv yayını yok galiba?
Gene inretnetten takip ederken kanser etmeseler bari yediremiyorum bu durumu kendime yakışmıyor Samsunspor gibi bir camiaya buralarda olmak.

Yalnızca BİZ

İnşallah 2. yarı hayırlı bir şekilde başlarız ve 2. yarının konuşulan tek takımı oluruz. Tüm temennim bundan yanadır.
 Maçı alacağımızı ümit etmekten öte inanıyorum.

bafradan55

Bu lanet olası ligdeki en önemli üç maçtan birisi bu olacak inşallah kazanacağız