Lig A 18.Hafta | SAMSUNSPOR 2-0 Orduspor

Başlatan hasselbaink, 19 Ocak 2007, 14:11:40

« önceki - sonraki »

hasselbaink

Samsunspor - Orduspor
28 ocak pazar
13:30
Samsun 19 Mayıs Stadyumu

Ordu'daki ilk maça oranla çok şey değişti. Kulübede hoca değişti ve şu fotoğraftaki isimlerden muhtemelen sadece 2 kişi olacak ilk on birde. Orduspor ise epey bir form düşüklüğü yaşıyor. Dolayısıyla mutlaka kazanmamız gereken bir maç.

bu büyük taraftarı tribünde davul-zurna çalıp, koşa koşa akşamki süper lig maçlarını seyretmeye giden adamlara karşı mağdur edenlerin kendilerini affettirmeleri zamanı. İyi bir başlangıç için haydi Samsunspor'um...

beşnumara

bu maç hakemin maça büyük bir etkisi olmazsa 3-1 bizim olacak başka da bir şey demiyorum :lol:

kadir55ist

selam
ilk yarı ilk maçımızda ordu da staddaydım her şey güzel başlamıştı ama kötü bitti . inşallah ikinci yarıya ordu galibiyetiyle başlarsak daha güzel günler bizi bekliyor aksini düşünmek bile istemiyorum.

ngonge

hadi bakalım samsun um. çok üzdün bizi artık sevindirme zamanı. umarım 20 ocak onlar için yeni bir milat olur da oynadıkları kulubun herhangi bir takım olmadığını idrak ederler.

jean

artik ilk mac onemli degil gibi laflar etmeyelim ilk mactan itibaren galibiyete baslayalim hemde ordu ilk macta pislik yapti intikam sart

King Of The North

Yeni takımı görme açısından ve moral açısından iyi bir başlangıç yapmalıyız.Ligde herkesin korkacağı bir takım olmamız umuduyla...

maviay55

s.a uzun aradan sonra lig a da ikinci yarı başlıyor..ordu maçıyla SAMSUNSPORumuza 2.yarıda her zamanki gibi hep destek tam destek  :wink:

ordu maçını kazanıp herkese yeni topçularımızla nası bi samsunsporun oluştugunu gösterelim..
skor tahminim 2:0  :lol:  

samet

inşallah fark atarızda coşar kendimize geliriz...

MeL_55

bence samsunspor 2-1 yenecek insallah

Lusage

Bu takım beni geçen sezonun son 10 maçı ve bu sezonun ilk yarısında öyle bir ruh haline soktu ki artık kazanmamızı görme isteğim yok. Gol atmalarını GOLL diye bağırmayı özledim. İlk önce Gol atsınlar gerisi gelir. Özlemimizi dindirsinler...

supporter

Alıntı yapılan: "Lusage"Gol atmalarını GOLL diye bağırmayı özledim. İlk önce Gol atsınlar gerisi gelir. Özlemimizi dindirsinler...

aynen ya normalde 2.ligde kazanmak bile mutlu etmiyor ama burada da sevinmeye hasret kaldık.
bu kadar olur ..

bu sene bir tek son dakikada İBB'ye attığımız gole doğru dürüst sevinebildim.

Sadece Samsunspor

bu maçı kesin alacağız ve 2.yarıya fırtına gibi giriceğiz skor tahminim: 2-1

MeL_55

AlıntıBAŞARI İÇİN SABIR ŞART

Taraftarlarından sabırlı olmalarını isteyen Genel Menajer Ercüment Coşkundere, "Sonuç ne olursa olsun takımımızı 90 dakika boyunca destekleyelim. Başarıya ancak bu şekilde ulaşabiliriz" dedi

BİRLİK VE BERABERLİK

Genel Menajer Ercüment Coşkundere, ikinci yarıda taraftarlarının desteğine ihtiyaçlarının olduğunu söyledi. Samsunspor'u ancak birlik ve beraberlik sayesinde Süper Lig'e taşıyabileceklerini dile getiren Coşkundere, "Pazar günü oynayacağımız Orduspor maçı bizim için büyük önem taşıyor. Bu maçtan alacağımız bir galibiyet bize gelecek haftalar için moral olacak. Orduspor müsabakasını dolu tribünler önünde oynamak istiyoruz" dedi.

MAÇA DAVET ETTİ
Taraftarlarının 90 dakika boyunca takımlarını sabırla desteklemeleri gerektiğini ifade eden Genel Menajer Coşkundere, "Sonuç ne olursa olsun sahadaki futbolcularımıza manevi anlamda güç vermeliyiz. Bir kulüp için taraftar desteğinin büyük önem taşıdığını herkes biliyor. Samsunspor taraftarı bugüne kadar yaptıklarıyla Türkiye'ye her zaman örnek olmuştur ve olacaktır. İyi bir ikinci yarı geçirmek için herkes görevini yapmalıdır" diye konuştu.

hasselbaink

AlıntıÖte yandan Samsunspor Orduspor maçının bilet fiyatları açıklandı. Kale arkası ve maraton tribünü 2 YTL, kapalı tribün 5 YTL, VIP tribünü 40 YTL...

Yönetim akıllıca davranıp, dampinge devam ediyor. Gerçi olan bizim kombinelere oldu ama Samsunspor'a feda olsun...

Ladikli

Bilet fiyatları gayet güzel.Hafta sonu hava kötü gibi görünüyo ama büyük tatarftarımız stadı dolduracaktır.Yönetimin biran önce stada giriş ve çıkışlarda yaşanan sıkıntıyada çözüm bulması gerekir.Bu maçı mutlaka kazanmalıyız.