Lig A 17.Hafta | Gaziantep Bş.Bld. 0-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Aralık 2006, 18:17:05

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

Tamamı büyük harfle yazıldığı için buradaki mesaj silinmiştir.

kayacan

Abilerim selamlar siteye yeni üye oldum. İnternetten de fazla anlamıyorum bir abim bana mail adresini verdi öyle üye oldum. ama samsunsporu takip ediyorum. Yaşım 18. Fırsat buldukça yazarım artık. Gaziantep deplasmanı çok zor geçecek malup olma ihtimalimizde az değil. Devre arasını bekliyoruz artık.

piyanist

Alıntı yapılan: "kayacan"Abilerim selamlar siteye yeni üye oldum. İnternetten de fazla anlamıyorum bir abim bana mail adresini verdi öyle üye oldum. ama samsunsporu takip ediyorum. Yaşım 18. Fırsat buldukça yazarım artık. Gaziantep deplasmanı çok zor geçecek malup olma ihtimalimizde az değil. Devre arasını bekliyoruz artık.

Kardeşim aramıza hoşgeldin.Her türlü yardımcı oluruz sana.Siteyle ilgili sorunları ve diğer İnternet sorunlarını hep birlikte çözeriz.Burası Bir Ailedir.Yeniden Ailemize hoş geldin

Tribün_ali

hoş geldin kayacan kardeşim aramıza bende fazla internetten anlammam benim de yaşım 18 inşallah bu macı alırız ama hiç sannetmiyorum antep takımı cok diri ve genç bir takım

veis

suat kaya hocaları oldukdan sonra adamlar toplandı.bu sfer ümitsizim çünkü çıplak gözle malatya maçını seyrettişm ve bence yeniliriz.

Forvetim

1 puan getirsek öpüp başımızın üstüne koyalım

Rentboy

Hani birşeyden anlamadıkları halde bağırıp çağıran,medeniyetten uzak insanlar vardır ya biz bu kişilere "kaba" sıfatını yakıştırırız.İşte Gökhan Kaba'ya Türkiye Cumhuriyeti bu sıfatı soy isim olarak taclandırmıştır.Adam futbol medeniyetinden uzak,futboldan birşey anlamayan birisi.Bu adamla daha nereye kadar gidilir ki...

piyanist

Bide Serkan Özdemiri eklemek lazım Gökhan Kabanın yanına.Zaten iyi topçu olsa Rize hiç verirmiydi bize?

samsunsporum55

ya kardeşler biz bu macı alsak değişen ne olur diye sormıcam arkamdan ne diyo bu demeyin diye

körfez55

bende ümitli deilim.ama belki 1 puan alırıs oda belkiiii artık işnancım kalmadı yinede samsun ölümüne samsunspor

Sportmen

Alıntı yapılan: "Rentboy"Hani birşeyden anlamadıkları halde bağırıp çağıran,medeniyetten uzak insanlar vardır ya biz bu kişilere "kaba" sıfatını yakıştırırız.İşte Gökhan Kaba'ya Türkiye Cumhuriyeti bu sıfatı soy isim olarak taclandırmıştır.Adam futbol medeniyetinden uzak,futboldan birşey anlamayan birisi.Bu adamla daha nereye kadar gidilir ki...

Insani insan yapan bazi "AHLAKi" degerler vardir.Onlardan uzaklasmak demek bir nebi insanliktan uzaklasmak demektir.
"Ahlakli insanlar",baskalarinin meslegini icra etme seklini begenmeye bilir,elestirebilir hatta alayci bir tavir sergiliyebilirler ama asla o kisinin ismiyle,soyismiyle,dis görünüsüyle alay etmezler.Ahlak ve vicdan sahibi hic bir insanin kabul edemiyecegi bu yaziyi yazan arkadasi,siteyi ve Samsunsporu yakindan takip eden bir arkadasiniz olarak siddetle kiniyorum.

Dip Not:(Yazi,elestirilen sahsi sahiplenmek icin yazilmamistir.Okuyucu olarak böyle bir yaziya muhattap olmanin bende yarattigi büyük rahatsizliktan dolayi yazilmistir.Her türlü elestri yapilabilir insani insan yapan degerlerden uzaklasilmadigi sürece)

piyanist

Alıntı
Türk Telekom Lig A'da ilk yarının son maçında deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılasacak olan Samsunspor bu maçın hazırlıklarına dün başladı

TEK ANTREMAN
Gaziantep maçının hazırlıkları için start alan Kırmızı-Beyazlıların dün yaptığı çalışma yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Takımın moralsiz olduğu gözlenirken, futbolcular çalışmaya düz koşu ile başladı. Düz koşunun ardından hafif bir istasyon çalışması yapan ekip daha sonra çift kale maçla antremanı tamamladı. Teknik Direktör Levent Eriş, antreman boyunca ise oyuncularına Antep maçına motive etmeye çalışarak, onlara moral verdi.

piyanist

Alıntı

Türk Telekom Lig A 17.Hafta Programı

9 Aralık Cumartesi:
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.30 Akçaabat Sebatspor-Orduspor (Fatih)
13.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-İstanbulspor (Atatürk Olimpiyat)

10 Aralık Pazar:
13.00 Malatyaspor-Kocaelispor (Malatya İnönü)
13.30 Uşakspor-Diyarbakırspor (1 Eylül)
13.30 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Elazığspor (Cebeci İnönü)
13.30 Eskişehirspor-Altay (Eskişehir Atatürk)
13.30 Mardinspor-Türk Telekomspor (21 Kasım)

11 Aralık Pazartesi:
20.00 Karşıyaka-Kasımpaşa (İzmir Atatürk)

edmontdante

Kiminle bu maçı kazanacağız ki.Fatih'le mi,G.Kaba'yla mı?Yoksa İbrahim'le  mi?Beraberlik bence iyi skor olur.Takım defans ve orta saha mücadelesiyle bir puan alabilir.Tabiki haysiyetli bir oyun oynadıkları takdirde.

supporter

Ben Eriş'in iyi oynadık gibisinden laflarını anlamıyorum. Topu bilinçsizce ve sonuca gitmeksizin elinde tutmak iyi oynamak mıdır? Artık gördüğümüzün tam zıttı demeçlerini anlamakta zorlanmaya başladım. Takım savaşmıyor, iyi mücadele deniliyor. Halbuki rakip çok fazla üstüne gelmese de geldiğinde bilinçli geliyor, organize oluyorsa ortada sorun vardır. Çünkü biz organize olamıyoruz. Takımda kimse sorumluluk almıyor, oyuncularımız yanındakine top atmayı iyi oyun zanneder hale gelmiş. Rakibi bunaltmadan top dolaştırmak iyi oyun değildir.

Yine de rakibin çok güçlü olmaması ve tecrübesiz olmalarına dayanarak A.Sebat ve Uşak maçlarındaki gibi bir galibiyet alabilmemizi umuyoruz..