Lig A 16.Hafta | SAMSUNSPOR 0-1 Malatya

Başlatan Sadece Samsunspor, 26 Kasım 2006, 16:57:14

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

bu konuyu da ben açayım dedim
malatyayı yenmemiz lazım biliorsunuz malataya ile aramız kötü mutlak galibiyet almamız lazım

HADİ HAYIRLISI

2-0 ALIRIZ

körfez55

arkadaşlar kusura bakmayın ama bu takımla bu oyunla bence ümitlenmeyin.. yinede çok isterim yanılmak ama sanmıyorum..malatya bizi yener gider.. bizde herzamanki gibi saç baş yolarız...Allahtan o maça gelemicem...

berusa55

aynı fikirdeyim!bu takımla işimiz cok zor!

körfez55

artık zevk vermiyo samsunspor..biz fenere cimboma kök söktüren takımız..zirveyi beliryene takım dıkkk..ben böyle samsunspor istemiyorum.fenerle oynayan başabaş mücadele eden cimbomu yenen yada ezen bi takım : bi samsunspor istiyorum..mardinle beraber kalıp oftaşa yenilen takım istemiyorumm.......eski SAMSUNSPORMUZU geri istiyorummmmmmmm.....

berusa55

eski SAMSUNSPOR'umuz çok uzaklarda gibi görünüyor di mi artık  :(   :(

körfez55

malesef evet..ah ismail uyanık ahhh..tahmin ediyodu bu günleri..bulamayız onun gibi başkanı..ve bulamadıkçada bu rezillkten kurtulamayız..

dr_ahmet

Şu gün şunları yazıyor olmak istemezdim,
Ne acı, geçen sene malatyaya samsunu dar edeceğiz diye kendi kendime yeminler etmiştim, ancak bu bir savaş değil, futbol.
Ve futbol sahada oynanır, göze hoş gelen seyir zevki veren bir spordur ancak, bugün ben takımıma güvenemiyorum.
Umarım Malatyaya gereken dersi yalnızca futbol oynayarak sahada veririz.
Ama bu anlayış bu futbol kalitesiyle gelecekten umutvar olmak zor.
                                   Saygılarımla

kadir55ist

selam
arkadaşlar sanki yine 5.-6. haftalardaki durumumuza düşmüş gibi yorumlarınız var tama iyi oynamadık ama ilk 6 için mücadele etmeye devam edeceğiz bir maçta hemen ümitsizliğe kapılmayalım.
kaç haftadır çıkışımız devam ederken herkes yenilmeyiz artık havamızı bulduk felan yazılıyordu bir yenilgi aldık hem de lig liderinden bu kadar da olumsuz olmaya gerek yok.
bu hafta malatya maçı çok önemli böyle yorumlar stadı boş bırakabilir bence biraz daha yapıcı yorumlar yapılmalı ki bu hafta stadımız dolsun .
malatya maçına ayrı bir havayla hazırlanmalıyız.
inşallah en iyi şekilde, takım ve taraftar olarak mücadelemizi gösteririz.

bodensee55

realist olalim ....bizim takim cok kotu ic sahda yenemiyor zaten ....budemek beraberlik bile iyi soniuc ama kesin maglub olacaz...yanilmiyorsam en son caner 94 dk atmisdik icerdeki son galibiyetimiz arcaylaydi,,,,.malatya basar bize....ligin sonu geldi icerde 2  galibiyet almisiz...

bluegreen55

kadir arkadaşımız haklısın hemen herşeyi salıvermemek lazım ama oynanan oyunu görünce ve hiç mücadele etmeyen yenmeye inanmayan yenmek için uğraşmayan bir takım görünce insanların umutsuzluğa kapılması normal..

ben geçen haftalardaki oyunlardan sonra samsunsporum takır takır oynayacak diye umutlanmıştım ama bugün üzerlerine ölü toprağı serpilmiş gibiydiler
bu işte bir iş var ama anlamadımm

maviay55

bunlardan bi şey olmaz umutlanmayın

jean

veis

malatyada yaşananları düşünsünler hatta o maçın sonunda bi şehrin yıkılışını göstersinler bizimkilere azda adamlarsa malatyayı dagıtırlar.

piyanist

Mal Malatyayı Yenmeliyiz.Bende bu Futboldan umutsuzum Ama Kadir Arkadaşıma Katılıyorum.Hemen Salıvermememk Lazım.Bu Arada Malatyalı Hanzolar Maça Gelecekmi Bilgisi Olan Varsa Yazzsın

HoliganSamSunLu