Lig A 15.Hafta | G.B.Oftaş 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan bluegreen55, 19 Kasım 2006, 16:47:15

« önceki - sonraki »

bluegreen55

Ben inanıyorumki Gençlerbirliği Oftaş maçında futbolcular samsundan ve ankaradan gelen taraftarların coşkulu tezahüratlarıyla karşılaşınca bu hafta olan olayların arkasından daha iyi motive olacaklar  ve bir şanssızlık yaşamazsak rahat rahat yeneceklerdir..

Ayrıca hatırlamamız gereken bir şey varki gençlerbirliğini en iyi zamanında samsunsporda en kötü zamanındayken bile ankarada yenebiliyorduk kaldı ki bu gençlerbirliğinin ikinci takımı..GENÇLERBİRLİĞİ ŞANSIMIZ GÜLECEK İNŞALLAH...

mehmet yılmaz

Karşıyaka maçında iki olumsuzluğu aynı anda yaşadık maalesef. Birincisi iki taraftar grubunun anlamsız ve zararlı kapışması; ikincisi ise tam üç puanı aldık derken yediğimiz son saniye golü!

Açıkçası bu iki gelişme ciddi anlamda bir moral bozukluğu oluşturdu hem bizde hem de takımda. Ancak futbolun içinde böyle şeyler var. Samsunsporlu oyuncuların ekseriyeti bu hasarı pasifize edebilecek oyuncular. Teknik direktör Levent Eriş'in de motivasyonu sağlayacağına inanıyorum.

Samsunspor yükseliş süreci içnde olmasına rağmen halen eksikleri olan bir takım. Adnan'ın çıkışı ve savunmadaki toparlanma bizi üst sıralara doğru itti. Ancak şu an için kadro 15 kişiden müteşekkil. Bir 16. bulunamıyor. Netice itibarıyl takımın direkt oynayacak 3-4 adama ihtiyacı var. Ancak bunun için devre arasını bekelmemiz lazım ve geriye kalan üç maçtan en az 7 puan çıkarmamız icap ediyor.

Eğer yanılmıyorsam savunmanın formda ismi Tufan sarı kart cezalısı. Onun yerine oynayacak olan Evren'in de sağlam bir isim olması içimizi rahatlatıyor.

Levent Hoca'nın 4-5-1 taktiği şimdilik mecburiyetten uygulanıyormuş gibi . Ancak Gökhan Kaba alternatifini pek düşünmemesi eleştirilebilecek tek yönü gibi.

Ankara son yıllarda bize uğurlu geliyordu. Ta ki tarihimizin nicelik olarak değil ama nitelik olarak en ağır yenilgisini aldığımız Telekom maçına kadar. O maçın bir istisna olmasını ve kazanmamızı temenni ediyorum. Daha 6 gün var ve yazacak çok şey çıkabilir.

Renato

Gaziantep B.Belediye:0
Gençlerbirliği OFTAŞ:1

Biz 93 de yiyoruz adamlar 94 de atıyor.Kaleci maçı hediye etti adamlara .vay anasını yaaaaaaaaaaaa.Faul var mıydı tam göremedim ama kaleci tuttuğu topu adamın önüne attı.Bloke etse degaj yapmadan maç bitmişti.Bu nasıl iş ya böyle

kadir55ist

selam
arkadaşlar oftaşı değerlendirdiğimiz zaman evinde yenilmez arma gibi birşey. evinde en çok puan toplayan takım 19 puan evinde namağlup 6g 1b beraberliğinide geçenlerde ordu maçında aldılar.
17 atmış 5 yemiş istatistikleri süper az önce biten maçta da son dakika golü ile gaziantepi yendiler faullü bir gol gibi ama acayip bir gol ve 3 puan bizim için hiç iyi bir haber değil.
evet evlerinde çok iyiler bizde deplasmanda iyi sayılırız ben karşıyaka maçından daha imütliyim bu maçı almaya yakınız basit hata yapmassak maç bizim olur.
inşallah ankaradan mutlu döneriz.

O.YILMAZ

G.Oftaş 33 puanla bu hafta lider. Karşıyaka maçında hiç hesap etmediğimiz bir şekilde kaybedilen 2 puandan sonra G.Oftaş maçını kazanmak sünnetten çıkıp farz oldu. Lider ile aramızdaki puan farkını korumak yerine geçtiğimiz hafta teptiğimiz puan farkını azaltma şansımızı bu hafta en kötü ihtimal ile 12 puan yapma şansımız var. Ama bana göre bu puan farkı bu hafta 11 puana inecek. İst.BB ye beraberlikle sonuçlanması büyük olası olan bir maçı var, puanı 33 e çıkar; Kasımpaşa ya yenilir ya da berabere kalır, puanı en kötü ihtimal ile 30'a çıkar; G.Oftaş'ı zaten yeneceğiz  :D , 33 puanda kalır; biz ise 22 puana çıkacağız, puan farkını korumak yerine azalacağını düşündüğüm bu haftada mutlak galibiyet istiyor ve bekliyorum.   :wink:

piyanist

Alıntı yapılan: "söğütlübahçeliyiz"oftasa gıden yıne bız olacagız yanı sızın kotulediğiniz olay yuzunden bu kadar ustune gıldiğiniz taraftar grubu gıdecek...

Evet.Ya Sadece Olay Yapan taraftar Grubunu Suçlamak Yanlış Kardeş.Bunda Emniyetin Suçu Olduğu Kadar Yönetimin Ve Güvenliğinde Suçu Var.Bu Takımın Gerçek Sahibi kim?Elbette Biziz Yani Taraftar.Ama bunu Zarar Vermeden Yapalım.Bak Başkan Taraftarı Suçluyor Kimse BenSamsunsporluyum Demesin Açıklaması Yapmış.Biz Desteğimizi Verelim.Gerisini Onlar Düşünsün.yönetim Hala Taraftara Sahip Çıkmıyor.Bugüde Kadar çıkmadı(İsmail uyanık Dönemi Hariç.)Ben Sayın Uyanıkla Taraftar Olduğumu Anladım.Ama Belki Ağır Olacak Ama Bizlere İt Muamelesi Yapanlardan Bende Rahatsızım.(Kimsenin Yanlış Anlamasını İstemem)

Taraftarına Geçen Sene Kayserispor Maçında Biber Gazı Sıktıran Bunlar.Neyse Biz Desteğimizi Verelim.Pazar Günü Gündüz Org Çalacam Malesef Gelemiyorum Ama Kalbizim Ve Bütün Samsunspor
Taraftarının kalbi Sizinle.Biz Kardeş Olalım.Dostça Geçinelim.Az Önce Beni Suat Abi telefondan Aradı Konuştuk Abi Kardeş Gibi.Ben Suat Abiyi Bu Güne Kadar Görmedim.Ama Yıllardır Tanıyoprmuşum Gibiydi İçimdeki Ses.Hepimiz Böyle Olalım.Elbet Bir Gün Bizde Güleriz...
Saygılarımla

BÜYÜK SAMSUNSPOR TARAFTARINA

hasselbaink

Alıntı yapılan: "Onur_55"Az Önce Beni Suat Abi telefondan Aradı Konuştuk Abi Kardeş Gibi.Ben Suat Abiyi Bu Güne Kadar Görmedim.Ama Yıllardır Tanıyoprmuşum Gibiydi İçimdeki Ses.

Hemşo suat abi kim? Suat Çalık mı?

bu arada OFTAŞ son saniye golüyle kazandı bu akşam. Ama ben OFTAŞ'ı yeneceğimize yürekten inanıyorum. Bu hisse güvenin.

oğuzhan55

Karşıyaka maçının son dakika golü takımdaki motivasyonu bozmaz ise Oftaş maçını kazanmakta zor olmaz.Çünkü şu anda görünen bir kötü gidiş yok.Hatta zor görünen Oftaş maçını kazanmamız takımdaki havayı daha da artırır.Oyundan kopma olmadığı sürece baştan sona sağlam bir oyun disipliniyle üç puanı alabiliriz.

O.YILMAZ

Alıntı yapılan: "söğütlübahçeliyiz"oftasa gıden yıne bız olacagız yanı sızın kotulediğiniz olay yuzunden bu kadar ustune gıldiğiniz taraftar grubu gıdecek...

Sizin G.Oftaş deplasmanında Samsunspor'umuzu en iyi şekilde destek vereceğinizden ve destekleyeceğinizden hiç şüphem yok  :)

Ama o maçtaki tablo hiç yakışmadı  :(  Neden başladığınıda bilemiyorum. Biz taraftar olarak ayrı bir parça değil bir bütünüz...  :roll:

veis

işte onlara samsunlu futbolcuların 2lige fazla olduklarını ve kaliteli adamlar olduklarını gösterme fırsatı umarım utanmazlar ve bizide utandırmazlar.bu maçdan alınacak 3 puan bize 2.yarı için ve olası ikili eşleşme için ilaç olur.

kuzeykale

Merhaba taraftar kardeşler . Ben ikili averaj konusuna değinmek istiyorum . Anlaşılan o'ki lig sonuna kadar liderlik ve 2. lik mücadelesinde tahminim dört takım son haftaya girebilir eşit puan yada eşitleme olasılığı çok yüksek gibi geliyor. oftaşa karşı mutlak galip gelmeliyiz kendimize hem puan avantajı hemde ikili averaj açısından üstünlük sağlamalıyız levent hocaya güveniyorum bu kritik noktayı hasarsız atlatmamız için tecrübesini konuşturur inşallah. kontraatakları iyi yaparsak maçı ilk 45 te kopararacağız diye tahmin ediyorum. sevgilerle...

piyanist

Alıntı yapılan: "canikli"
Hemşo suat abi kim? Suat Çalık mı?

Yok Ustam www.samsunspor.biz De Varya Abimiz Suat diye Ondan Behsettim

bluegreen55

Dün akşam gençlerbirliği oftaşı izlerken bu takım bukadar puanı nasıl toplamış nasıl lider olmuş dedim.

sonra son saniyedeki ballı golünden sonra yine son anda kazandıkları diğer maçı hatırladım..

anlaşılan uyutup uyutup şansa bir gol bulup yenerek ciddi puanlar toplamışlar..

samsunsporun maç özetlerini izledim samsunsporum sanki süper ligdeki gibi ne tatlı oynamış adnan ne güzel gol atmış öyle kısacık özetler çok hoşuma gitti ama caner gol vuruşlarında daha etkili olsa tam süper olacak =)

supporter

Alıntı yapılan: "söğütlübahçeliyiz"oftasa gıden yıne bız olacagız
yanı sızın kotulediğiniz olay yuzunden bu kadar ustune gıldiğiniz taraftar grubu gıdecek...

yapılan eleştirileri yanlış anlamak ve abartmak yersiz..
bir taraftar grubuna üye olmamama rağmen Oftaş deplasmanına ben de gideceğim..

körfez55

merhaba arkadaşlar ben kocaelideyim..biz her zaman samsunsporu destekliyoruz aranızdaki sürtüşmeler bizi üzüyo..hepimizin ortak noktası samsunspor unutmayalım... gerekirse samsunspor için kavga ediyoruz..samsunspora dil uzatanlara haddini bildiriyoruz...tüm samsuna slmlarrrr......