Lig A 15.Hafta | G.B.Oftaş 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan bluegreen55, 19 Kasım 2006, 16:47:15

« önceki - sonraki »

bluegreen55

Pazar günü d spor maç yayını da var..

Karşıyaka maçını unutturmak için bu maçı almalılar aksi takdirde ilk 2 hayal olur sadece ilk 6 ya oynarız ...

gollü bir maç olacak hakemlere de dikkat edilmeli oftaş korunuyor çünkü.yinede kazanacağımızı düşünüyorum..hadi hayırlısı...

RenTinRen

2-0 samsun alır hatta dahada fazla atarız çok iyi oynuyoruz
NOKTA.

34 SS 1965

arkadaslar oftas ıyı gıdıyo guzel gıdıyo da ben su noktada sızlere deyınmek ıstıyorum
1.si ankaradan 3 takım zaten super lıgde busenede kalıcı takımlar oftası cıkarmaz federasyon
2.si ibb istanbulspor ve kasımpasa bunlarda cok zor cıkarılır dıye dusunuyorum tamam tayıp erdoganın takımı her turlu destekde var ama bu ıkı takımı yanı kasımpasa ve ıbb cıkaracaklarınada sanmıyorumben bakın ızmır gıbı dev bı sehırın superlıg takımı yok ne bıleyımkaradenızden ıkı capulcu takımvar ben ınanıyorum samsunsporu ole yada boyle super lıge cıkaracaklar

Tribün_ali

Bu macı alarak kendilerini affettirebilirler hadi samsunun yen şunları da sevindir bizi

Sadece Samsunspor

oftaş lig a da aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çekici bir takım bide kendi evinde olması avantaj tabbii eğer hücumda etkili olabilirsek maçı koparırız fakat sadece canerle olcak iş değil SAMSUNSPOR yende sevindir bizi :!:

almanyali-55

55samsunlu55

ben kazanacağımızı sanıyorum. çünkü futbolcularımız orada bugünkü maçta olay çıkaran reziller önünde değil, deplasmanda oynayacaklar. deplasman bu yüzden yarıyor bizimkilere.

KotuCocuk55

MeL_55

Alıntı yapılan: "KotuCocuk55"maçın saaati?

13:00

maviay55

:P oftaşı yenip gücümüzü herkese göstereceğiz  :!:

MeL_55

King Of The North

Oftaşın saha avantajı diye bişey olamaz zaten 50-100 kişiye oynuyorlar.Onlar da ya futbolcuların arkadaşı ya da canı sıkılıp da maça giden az sayıdaki Gençlerbirliği seyircisi.Maçın da tv den veriliyor olması zaten cabası biz onlardan 5 kat fazla oluruz şüpheniz olmasın.

jean

bu mac banko bence nasil ibb yi yenip herkese gcuumuzu gosterdiysek bu macida oyle alacagiz alahin izniyle

veis

inşallah alırız.çünkü yukarısıyla puan farkımız açılır gider

piyanist

Alıntı yapılan: "veis"inşallah alırız.çünkü yukarısıyla puan farkımız açılır gider

puan Farkını Aslında KSK Maçında Kendimiz Açtık.Kazanmamız Lazım