Lig A 14.Hafta | SAMSUNSPOR 1-1 Karşıyaka

Başlatan ahmet, 13 Kasım 2006, 18:47:34

« önceki - sonraki »

ali ihsan

İçerde bu maçı alırız.Defansımız bu aralar müthiş ALLAH nazardan saklasın.Fazla pozisyon vermeyiz.Maçın başlarında golü bulursak fark olur gibi ama 1-0 olsun bizim olsun.Üsttekiler aralarında oynayacak puan farkı biraz daha kapanır inşallah.

salihcakir

uşakspor maçı özetlerini dün akşam seyrettim. attığımız bütün gollerde rakip savunmanın çok önemli hatalarından faydalanmışısız. tabiki kısacık görüntü maçı geneli ile alakalı fazlaca fikir vermiyor. ama yine de organize bir gol bulamayışımız beni tedirgin etti açıkçası. mücadele ve takım savunması anlamında çok mesafe katettiğimiz aşikar. ama hücum yönü itibariyle halen üretkenlik sağlamayamıyoruz sanırım. bu hafta da çoşkulu futbolumuzu sürdürmeliyiz elbette ki. orta alan çok daha fazla rakip ceza alanına süzülmeli. kanatalarımızı da işletebilirsek maçı fazla stres yaşamadan kazanabiliriz diye düünüyorum.

Ama özet olarak şunu söylemek isterimki; çoşkulu futbolun yanına koymamız gereken en önemli şey orta alan oyuncularımızın hücum anlamında üretken futbol oynamaları.

skor tahminim 2-0.

Ladikli

Süper lige yükselebilmek için iç saha maçlarının hepsini mutlaka kazanmalıyız.karşıyaka puanlarının çoğunu deplasman maçlarından çıkardı.geçen hafta iç sahadaki ilk 3 puanlarını kazandılar.hedefi ligi orta sıralarda bitirmek.bu tip maçlarda kesinlikle puan kaybı yaşamamalıyız.devreyide kayıpsız kapatırsak bu işin gerisi gelir.

Tribün_ali

Karşıyaka yeni hocasıyla cıkış yakaladı ama bizimde gidiş hattımız süper karşıyakayı zorda olsa yeneriz tahminim 3_1 alırız

Renato

Çok iyi bir takım değil.İstanbul B.Belediye ile İzmir de oynadıkları maçı izledim TV den.Son dakikada yedikleri golle yenildiler.İlk golü de SERTAN  tesadüfen attı.Orta yaptı top köşeye gitti.Sıradan bir takım bence Karşıyaka.40 metreden frikik atmaya çalışan Muzaffer var (SAMSUNSPOR patentini aldı ya ondan galiba )Forvetlerinde Deniz diye bir çocuk var kupada GS ye gol attı.Ama etkili bir adam değil.FB li kaleci Recep var bir de.Bize rakip olamayacak bir takım ama yine de dikkatli olmak lazım futbol bu.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "samsunkopat"tabiki kısacık görüntü maçı geneli ile alakalı fazlaca fikir vermiyor. ama yine de organize bir gol bulamayışımız beni tedirgin etti açıkçası.

dostum geçenlerde levent hoca ile kısa bir sohbet imkanımız oldu ona takımın çok uzun süredir kornerlerden gol bulamadığını; bu konuda çalışma yapıp yapmadıklarını sordum. Bana "evet, çalışıyoruz, o da olacak" dedi. Bu arada da Eses maçında Sercan'ın kesip Adnan'ın attığı golü en az bin kez çalıştık dedi. Bu nedenle Sinan'ın kesip Adnan'ın attığı golün organize bir plan olduğu kanaatindeyim.

Takımın halen önemli eksikleri var ancak özgüven sorununun aşılması ve arkadaşlık ortamının sağlanması da önemli artılar.

1-0 olsun, bizim olsun diyelim ve bağlayalım...

cem 55

3 hafta önce deplasmanda oynadıgımız mardin macından önce bu karşılasmadan yenilmeden samsuna dönersek önümüzdeki 3 maç nispeten daha kolay rakiplerle 9 puan çıkarır ve ankaradaki oftas macı şenlik havasında geçer demiştim.Ve şenlige 1 hafta kaldı kanımca taraftarımızın büyük destegiyle karsıyakayı maglup edecegiz.Karşıyaka ilginç bi takım deplasmanlarda daha basarılılar ve 4 galibiyetlerinin 3 ünü deplasmanlarda elde etmisler d spordan yayınlanan maçlarını takip edebildigim kadarıylada 2-3 tane skora etki edebilecek kaliteli oyuncuları var özellikle 53 forma numarasıyla oynayan evren çok rahat adam gecebılen tehlıkelı bı oyuncu ona önlem almamız gerekiyo.Ben bu macta en cok kısa bi sure karsıyakadada oynayan Gökhan kaba ya güveniyorum bence artık kendisini buldu 2-3 sene önce Ümit milli takımımızınen önemli oyuncusuydu artık patlama yapmasını beklıyorum.Allahın izniyle bu haftada macımızı kazanarak çıkışımızı sürdürecez ve haftaya ankarada takımımıza tribünden destek verecegiz.Skor takmınım ise Samsunsporumuz:2 Karsıyaka:0

Renato

Alıntı yapılan: "cem 55"d spordan yayınlanan maçlarını takip edebildigim kadarıylada 2-3 tane skora etki edebilecek kaliteli oyuncuları var özellikle 53 forma numarasıyla oynayan evren çok rahat adam gecebılen tehlıkelı bı oyuncu ona önlem almamız gerekiyo.

Karşıyaka-İstanbul Büyük Şehir Belediye maçını izledim TV den.Evren 2.Yarı oyuna girerken spiker teknik kapasitesi çok yüksek  bir oyuncu vs şeyler söyledi.Bende bir şey sandım.Seyrettim adamı ve her topla buluştuğunda bir şeyler bekledim spikerin söylediği sözler nedeniyle.Ama zaman geçtikçe spikerin ısrarlı övgülerine rağmen Evren her seferinde saçmaladı.Galiba spiker akrabasıydı.Bence  o adam futbolcu falan değil.Nasıl profesyonel olmuş anlamadım.

King Of The North

Kalan maçların hepsinden 3 puan alırız canınızı sıkmayın.Malatyayı da Oftaşı da izledim 2-1 oftaş yendi ama sahada futbol adına tam bir hiç vardı.Dan dun top oynayan 2 takım var bunlar şampiyon olacaksa biz düşelim daha iyi.Karşıyaka maçında kazaya uğramamak lazım.Onun dışında Oftaş ve Malatya maçıyla çıkışı perçinleyip onları da al aşağı edeceğiz kimse merak etmesin.

veis

takım süper hoca yönetim taraftar herşey süper ama bu haftaki kafkaf maçı alınmazsa olmaz bi maç

piyanist

Alıntı yapılan: "samsuni"Çıkışımızın anlamlı olabilmesi için bu maçı da kazanmamız gerekiyor. Karşıyaka deplasmanda iyi oynayan bir rakip ancak dolu tribünler önünde inşallah kazanacağız.

Devre sonu hedefi için gayet iyi gidiyoruz; geriye kalan 5 haftada 11 puan daha alabilirsek ikinci devreye daha motive halde çıkmış oluruz.

Takım üzerine düşeni yapmaya başladı; şimdi sıra şehirde. Tribünler dolu olur inşallah.

Evet Kardeşimin Düşüncelerine Katılıyorum.eklemek İstediğim Bir Şey Var İnşallah Bu Maçta Kafes Olayı Kalkacak

jean

almamiz gerekn bir mac aksilik cikmaz insalah rahat kazanabilecegimiz bir mac allah yardimcimiz olsun

samsunum

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında bilet fiyatlarını bayram tarifesi olarak kale arkası ve maraton tribünleri 2 YTL, kapalı tribün ise 5 YTL olarak belirlediklerini ifade eden Samsunspor Kulübü Basın Sözcüsü Cevat Öncü, "Yönetim olarak aldığımız karar ile ilk devre sonuna kadar aynı tarife uygulanacak.

Sempatik Bengülü

merhaba arkadaşlar ben zeynep samsunun son haftaki maçlarına bakaraktan karşıyakayı rahat yeneceğimize bende yürekten inanıyorum samsunspor sonuçta güçlü bir takım ben inanıyorumki pazar günü samsundaki taraftarlar ve samsunlu hemşerilerim o stadı doldurup 90dk.samsunu yürekten destekler.Ayrıca ben burdan samsundaki bütün bayan taraftarlara sesleniyorum samsunsporluyum diyebiliyorsanız pazar günü stadda yerinizi alırsınız Bursadan bütün samsunsporlulara sevgilerimi gönderiyorum              GÖNLÜMDEN HERŞEY SİLİNİR  AMA SAMSUNSPOR ASLAAAAAAAAAA

Sadece Samsunspor

bence gol yemeyiz 2-0 veya 3-0 SAMSUNSPOR a güveniyorum