Lig A 13.Hafta | Uşak 1-4 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Kasım 2006, 19:16:47

« önceki - sonraki »

jean

yayin vardir inslalah bu hafta bilgiis olan varmi

angel-35

Günaydın arkadaşlar,
Evet uşak la oynanacak olan bu maça iyi hazırlanmalıyız hepimiz, oyuncularımız vede teknik adamlarımızda dahil, tabiki biz taraftarlar ve şirinlerde bu pazar 1 eylül stadında tek bir vücut olup kenetlenmeli ve takımımızı motive etmeliyiz diyorum. Bende bu maç için bir tahminde bulunmak isterim 2-1 alırız gibime geliyor.  :)
Ebru/İzmir

ÇaÇa

Bu maç bizim için üst sıralara çıkmak için büyük bir şans bu maçı kazasız bir şekilde atlatmamış gerek İzmir ve Çevre iller maça gidecekdir sanıyorum Samsundanda bir organizasyon olursa güzel bir tribun desteğini arkasına alır takımımız ve bu maçı kazanırız

samet

samsunspor taraftarı uşağa gider takım yalnız kalmaz bizde kazanırız...

ozkan17

arkadaslar antep beledeyiden 4 yiyen usak sizce SANSUNUMUZDAN kac tane yer ? :D

Harun55

2-0 aliriz.

Naklen yayin varmiydi?

hasselbaink

Alıntı yapılan: "Harun_55"2-0 aliriz.

Naklen yayin varmiydi?

naklen yayın yok arkadaşlar. şimdi hangileir olduğunu hatırlamıyorum ama verileek üç maç arasında bizimki yoktu. Kesin...
Maça gidenlerden irtibat kuracağız artık.

veis

takımda yaşlı olsalarda bjk li eski yusuf rizeli zafer uysal samsunlu gürçay ve eski samsunlu osman var forvetlerinde yılların golcüsü halim var yani kadro geniş ve tecrübeli ama yaşlı umarım bundan faydalanırız ve maçı alırız

veis

bence duygusal davranıyoruz ne celili arkadaşlar ya takım oturmuş taş gibi top oynuyor eski yüzler ve aynı senaryolar görmek istemiyorum.zaten son söz levent hocada bitecek ve kesinlikle almayacak.yok yönetimde trabzonlular var yok paramı alamadım bunları bırakacak artık bu takımı dibden yukarı getirene kadar az üzülmedik dimi biz kasımpaşaya altaya yenildik yıkıldık celil bey ne yapıyoru o zaman malatya formasını ıslatıyordu.o yüzdenbu defter kapandı.celil umarım gitdigi takımlarda başarılı olur samsunun çocugu ama samsunu çocukları samsunda kalıp savaşmayı ögrendi.

ozkan17

arkadaslar ben gşdiyorum maca macla anında bilgi almak isteyen arkadaslar varmı eeğer varsa tel noöu yazıyım buraya isteyenler yorum yazsın çok zor mac ama 0-1 yada 0-2 bizim bu mac  aydından maca gitcem 5 saatlik yol:D alcazzz  bu macı

ngonge

Alıntı yapılan: "veis"takımda yaşlı olsalarda bjk li eski yusuf rizeli zafer uysal samsunlu gürçay ve eski samsunlu osman var forvetlerinde yılların golcüsü halim var yani kadro geniş ve tecrübeli ama yaşlı umarım bundan faydalanırız ve maçı alırız

veis osman dediğin, hani ertuğrul la birlikte ünlü olan osman mı? g.s. ya giden? vay anasını be...

veis

ngonge espiriyi bırak kadro tecrübeli osmanda forvet oynamıyor zaten defansda adam aynen bizim zoran gibi.malatya maçını televizyon canlı verdi müsaitdim seyrettim adamlar etten duvar örüyor.umarım yaşlı maşlı çakarız.

ngonge

yok yahu ne esprisi, hakkaten o mu diye sordum? kaç tane osman vardı ki bizde?

hasselbaink

Alıntı yapılan: "ngonge"yok yahu ne esprisi, hakkaten o mu diye sordum? kaç tane osman vardı ki bizde?

ben de önce bizim eski Osman zannettim ama bahsedilen Osman Trabzonsporda da oynamış olan Osman Özköylü. Stoper, milli futbolcuydu hani.

supporter

Alıntı yapılan: "ngonge"yok yahu ne esprisi, hakkaten o mu diye sordum? kaç tane osman vardı ki bizde?

ngonge senin dediğin 1993'teki Osman Akyol, Uşak'taki ise Osman Özköylü galiba..