Lig A 13.Hafta | Uşak 1-4 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Kasım 2006, 19:16:47

« önceki - sonraki »

kuzeykale

Türkiye Türk Telekom Lig A(2006/2007)

12 Kasım 2006 Pazar   Uşak     -     Samsun  
12 Kasım 2006 Pazar   A.Sebat     -     Diyarbakır  
12 Kasım 2006 Pazar   Mardin     -     Elazığ  
12 Kasım 2006 Pazar   G.Birliği Oftaş     -     Malatya  
12 Kasım 2006 Pazar   İstanbul     -     Altay  
12 Kasım 2006 Pazar   Karşıyaka     -     Gaziantep B.Ş.Bld.  
12 Kasım 2006 Pazar   Büyükşehir Bld.     -     Kasımpaşa  
12 Kasım 2006 Pazar   Eskişehir     -     Kocaeli  
12 Kasım 2006 Pazar   Ordu     -     Türk Telekom  

Fikstüre bakılırsa mutlaka 3 puanı almamız gereken bir maç olduğu görülüyor. Üstteki takımlar bu hafta çarpışıyorken biz bir adım daha hedefe yaklaşma fırsatını yakalamış durumdayız . bu maç rahat olmasada bizim galibiyetimizle kapanacak. haftaya dahada mutlu olacağız inşallah. sevgilerle

tankut

kalan 5 haftada en az 11 puan almalıyız ki ilk iki iddiasından kopmayalım. Bunun içindirki 1-2 alırız ama çok zor geçecek bir maç

hasselbaink

ilk defa iddialı konuşuyorum bu sene. en az iki farkla alırız.

sezgin

UŞAK MAÇINI ALIP GÜZEL BİR SERİ YAPMAMIZ LAZIM İNŞALLAH BUDA OLACAK BENİM GÖNLÜMDEN 3  1 GEÇİYOR BOL ŞANSLAR

Anonymous

Sevgili Samsunspor taraftarlari bu hafta bize misafir olacaksiniz, umarim dostca bir karsilasma olur, iyi oynayanin kazanmasini dilerim. Bizimde 3 puana cok ihtiyacimiz var.Bence cok iyi ve cekismeli bir karsilasma olacak.

Sitemizi ziyaret etmek isterseniz adresimiz  www.asigolar.com

cem 55

usak ın 2 hafta once televızyondan verılen malatya macını izlemıstım kendı evlerındekı macta 4 adamlarını 90 dakıka boyunca cakılı olarak defansta tuttular sebat takımı gıbı defansları cok hata yapmıyor ama genede cok guven veren bı anlayıslarıda yok malatya ılk yarıda macı cok rahat dort bes sıfıra getırebılırdı ama atamadılar ve 2.yarıda usak ın dırencı arttı bır puanıda kopartmıs oldular.Samsunsporumuzunda maca cok hızlı agresıf ve gol arayarak baslaması lazım dakıkalar ilerledıkce galıbıyet golu gecıkırse hem takımımız strese gırebılır hemde o moralle usak daka etkılı olur.bıde d sporun ozetlerınden aklımda kalan usak hem karsıyaka ya hemde telekom takımına kendı evınde 1-0 yenılırken rakıp takımların gollerı hep ceza sahasının dısından atılan sutlarla gelmıstı bızde buna paralel olarak uzaktan kaleye bol bol sut cekmelıyız.Bu konudada en guvendıgım oyuncu mustafa çicek.Skor tahmınım ise samsunumuz 2 usak 0

kadir55ist

selam
arkadaşlar usak kadro olarak bizim çok altımızda olabilir ama kendi sahalarında çok dikkatli oynuyorlar hiç panik yapmıyorlar zaten ilk 6 diye bir derleri yok bunun içinde rahatlar.
en tanınmış ve ayağına hakim olan oyuncusu yusuf belkide türk futbolunda yerlirini bulamamış ender yeteneklerdendir.
birde bizimde eski futbolcumuz defansdaki sigortaları gibi osman ,gerçi sakalıktan kurtuldumu tam bilmiyorum.
ofansif yönleri çok zayıf gibi görünüyor inşallah bizim bulacağımız bir gol işimizi kolaylaştıracaktır.
inşsallah izmir ve çevre illerdeki samsunspor sevdalıları takımımızın yanında yer alacaklardır...

berusa55

bodensee55

lucapicola

Tabi ki yine zor maç olacak.Bu serinin devam edeceğini düşünüyorum.Tek farklı galibiyet diyorum.

beşnumara

inşaallah bu hafta da mahçup olmayız zirvedekiler kendi aralarında maç yapıyorlar bizim kesin almamız lazım

Tribün_ali

BU hafta ulaşaka 3_0 atarız uşak diri bir takım ama futbolcular paralarını alamıyorlar yönetimle aralarında sorunları var

Tribün_ali

Bu hafta bizim haftamız cok iyi degerlendirmeliyiz aradaki puan farkının kapanması için ,
İstanbul b.b_kasımpaşa
g.oftaş_malatya
bu maclarda puan kaybı olacak bizde en azından aradaki puan farkımız düşer ve bizim oftaş ve malatyayla macımız var onlarıda yendikmi aramızda fazka puan farkı olmaz ve adım adım hedefimize ulaşırız

jean

sizleirnde dedigi gibi fikstur acisindan kesinlikle puan vermemeiz gerekn bir mac zaten adam gibi oynarsak aliriz insallah terslik cikmaz hadi samsunsporum buyuklugunu yine goster

veis

umarım alır ve yukarı çıkma yolunda ilerleriz.pazartesi gazatelerde görmek istiyorum bu başlıgı SAMSUN KOPDU GELİYORRRRR.