Lig A 13.Hafta | Uşak 1-4 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Kasım 2006, 19:16:47

« önceki - sonraki »

Serkan

ne ordu ibnesi ne MALatya kahpesi  inletiyor her yeri şampiyon samsun sesi lal lalalal alla lal alla

King Of The North

Samsunsporumuza yan bakan var mı?
Bu arada 8.sıraya yükselmişiz hayırlı olsun.Ben buna bir "devin" geç uyanışı diyorum.

Sempatik Bengülü

bu maçıda aldık yavaş yavaş samsun kendini ispatlıyor ben bir genç kız olarak ve samsunlu olarak samsunsporu tutmaktan gurur duyuyorum

ozkan17

arkadaslar ben maca gittim teeeeee  aydından öncelikle macda usaklı kardeslerimzi tebrik ediyoruz karsılıklı güzel sözler vardı birde forum dediki macda usaklılar full dü diil forum maraton onların 4 de 3 ü anca doluydu kalearkası zaten yok yani anlıcanız o kadar taraftar yokdu samsunlu 100 arkadassımız vardı ve samsunumuz 90 dakka boyunca üstündü oyun kontrolü bizdeydi biz görevimizi yewrine getirdik şimdi sıra samsundaki taraftarlarda lütfen rica< ediyorum şu maraton trübününde oturam sansun taraftarı allah için maca gelmesiinn one öle sinema bile bu kadarda sessiz diyil be allah işçin biraz sesiinizz cıksınn jadi hayırlısı bekle bizi süper ligg samsun geliyoo

timofte

Yaptığımız kötü başlangıç nedeniyle asla puan kaybetmememiz gereken bir maçı daha kayıpsız atlattık. Üstteki takımlar da kazandıkları için kaybetme lüksümüz bulunmuyor. Üst sıralarla aramızda hala puan farkı var ama umutsuz hava büyük ölçüde dağıldı şimdi. Belki de Telekom maçı gibi bir şoka ihtiyaç vardı kendimize gelmek için. O maçtan beri yenilmiyoruz.

Levent Hoca önce psikolojik açıdan futbolcuları rahatlattı, ardından sistemini oturttu ve kondisyon sorunu önemli ölçüde çözüldü. Bundan sonra da asla rehavete kapılmadan yolumuza devam etmek durumundayız.

Uşak deplasmanında Kırmızı-Beyaz renkleri başarıyla temsil eden futbolcularımıza ve az sayıda olmalarına karşın stadı "Samsun" sesleriyle inleten taraftarlarımıza teşekkürler..!

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "timofte"
Levent Hoca önce psikolojik açıdan futbolcuları rahatlattı, ardından sistemini oturttu ve kondisyon sorunu önemli ölçüde çözüldü.

Evet Levent hoca teknik durumdan daha önemli olan yapması gereken en önemli eksiğimizi giderdi ve takım üzerindeki psikolojik sorunu çözdü.(Genel menejer değişikliğinin de bunda büyük etkisi olmuştur.)Ardından da zaten olumlu sonuçlar almaya başladık.Bu şekilde ilk 6'ya rahat gireriz gibi görünüyor.Takımda teknik sorun yok sorun ruhsuzluktu ve bu durum ikinici bir defa daha depreşmediği sürece her şey yolunda gider.

O.YILMAZ

Beklenen bir galibiyet. Sıralamada 8. sıraya çıktık. Deplasmanda 4 golle alınan 3 puan sevindirici. Averajımızıda giderek düzeltiyoruz. Artık kötü gün yüzü görmeyeceğiz inş.

jean

super galibiyet rahat degildim macta once hele 2-1 den sonra cok korktum super galibiyet haftayada favoriyiz alip isimize bakmamiz lazim

veis

aynen jean bende bi ara korkdum ama çocuklarda maglubiyet stresi bitdigi için sonradan korkulan olmadı.zaten eskişehiri bile 1.0 dan çevirdiler ya gerisi yalan.

kuzeykale

Böyle bir skora çok sevindim. Takımı uşakta yanlız bırakmayan taraftara teşekkürler. Aslında takımı deplasmanda yanlız bırakmayan taraftarada bir sonraki maça ücretsiz giriş primi verilmesini temenni ederdim . böyle bir uygulama olabilirmi acaba bilmiyorum ne dersiniz. sevgilerle

bengülü

bu hafta galibiyetimizde süper oldu beni sevindiren bir olay var maçtan sonra futbolcularımız seyircilerimize koşmuşlar taraftarlarımızda saha ya inince çok güzel bir kucaklaşma olmuş işte bu özlediğimiz tablo burdan maça giden canikli taraftarlarımızıda tşk ediyorum ayaklarınıza sağlık

berusa55

ben de tam onu yazacaktım bengülü benden once yazmıssın sağolasın!evet ya o tabloya dakikalarca baktım bugünkü haber gazetesinde de vardı!harika ya!özlenen tablo bu işteeee!!!

jean

3 kere macin ozetine baktim 3.golde bizimkilerin cok yuksek sesi geliyordu taftarlarin ilk golde ise kale arkasindaki usakspor tarafinin bir adam alkisliyordu herhalde bizdendi