Lig A 13.Hafta | Uşak 1-4 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Kasım 2006, 19:16:47

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

bu konuyuda ben açayım dedim belki uğurlu glir galibiyet serisine devam ederiz :lol:

bence 2:0 alırız

HADİ HAYIRLISI

ngonge

deplasmanda daha rahatız, uşak da nisbeten zayıf bir rakip.

umutluyuz bakalım.

O.YILMAZ

Bu maça kesin üç puan gözüyle bakıyorum. Kazanmamız gereken bir maç. :roll:

34 SS 1965

maca gıtmeyı dusunuyordum fakat vizelerden dolayı bu hafta takımımızın yanında olmayacagız gıden arkadaslara sımdıden tesekkurler

bengülü

artık samsunsporumuzu kimse durduramaz işte gerçek samsunspor bu bizi kimse yenemez L.eriş hocamıza güveniyoruz artık süper lig vizesi gözüküyor haydi samsunspor bizleri mutlu etmeye devam ettirin artık

ozkan17

meraba arkadaslar ben aydında yasıyom ve maca gitcem insallah ve alcaz bence mac ya 0-1 yada 0-2  biter insallah alcaz macı bide samsundan gelen arkadaslr olucaksa eğer lürfen maca davul pankart falan getirsinler takımın bunlara ihtiyacı var bide tezahürat etmeyecek olan taraftar gelmesin maca tişyatro diyil bu futbol destek gerektirir  insallah taraftarımızında desteğiyle alcaz macı hadi bismillah

King Of The North

Uşaksporu hafife almamak lazım sondan 2. sıraya yerleştiler ama iyi bir takım olduklarını biliyorum.Forvetleri ağır kolay kolay gol yemeyiz ancak orta sahada 48 numaralı ayıptır söylemesi benim de Muğladan arkadaşımdır kendisi Mehmet Akçan'a dikkat etmek lazım bileklerine hakim ve savaşcı bir futbolcu.Onun dışında korkacak bir durum yok yeter ki Samsunsporumuz istekli ve savaşcı bir ruhla oynasın gerisi zaten gelecektir.

oğuzhan55

Artık takımın kendine olan güveni geldi.Bu devam ettği sürece teknik olarak kazanmamamız için bir engel yok.Yeterki kazanmak için ve bu doğrultuda kendimize güvenerek oynayalım.Hadi hayırlısı.

kadir55ist

selam
arkadaşlar belki zayıf görünebilir ama kendi sahasında en az gol yiyen takım .
evet puan durumuyla ters orantılı ama 6 maçta 3 gol atmışlar 3 gol yemişler kendi sahalarında.
bence bayağı dikkat etmemiz gerekecek. bizde deplasmanda 6 atıp 10 yemişiz.
bence çok dengeli geçebilecek bir maç ama erken bir gol bulabilirsek sebat deplasmanı gibi işimiz kolaylaşır. zaten adamların bizden daha fazla gol atma sıkıntısı var.
inşallah uşak deplasmanından istediğimiz 3 puanla döneriz...

veis

malatya maçınıda malatya resmen sahadan sildi onları yani baskılı oynarsak yarar geçeriz ama silik 1 puan mantıgında olursak işimiz zor.umarım bu maçıda alırız ve aid oldugumuz yere geliriz.

jean

almamiz lazim kesinlikle iyi bir seri baslattik bu seriyi bozmamak lazim alirsak super bir is yapmis lacagiz

Forvetim

gidişatımızı pekiştirmek ve geleceğe dair hedef belirlemek istiyorsak ve ciddiye alırsak zorlanmadan geçeceğimiz bir takım diye düşünüyorum. yeter ki yeneceğiz ve üst sıralara çıkacağız diye kafaya koyalım. skor tahminim ise 2-0 temiz alırız.

angel-35

merhabalar.
Evet arkadaşlar bende UŞAK'ta iyi bir sonuç alacağımıza canı gönülden inanıyorum. bence bu maçı 3-0 'lık sayı farkıyla rekor kırarak elde edeceğimizi biliyorum. Haydi arkadaşlar yaktığımız bu zirve meşalesini yorulmadan, bıkmadan hedef noktamıza taşımalıyız.

GELECEĞİM YANINA AZ KALDI. SARACAĞIM CANIMA AŞKIMI. SAYILI GÜN BİLİRİM ZOR GEÇER. VER ALLAHIM SABRIMI.
( I LOVE YOU SAMSUNSUNSPOR).
Ebru/ İzmir.

ali ihsan

Uşak iç sahada dengeli oynuyor ve kolay gol yemiyor.Ancak zirve hesabı yapacaksak bu maçı mutlaka almalıyız ayrıca tepedeki takımlar bu hafta birbirleriyle oynayacaklar puan farkını kapatmamız için büyük fırsat.BU MAÇI ALMAKTAN BAŞKA ÇAREMİZ YOK.

salihcakir

uşakspor mardinsporu andırıyor biraz. onlar gibi ağır çekim ve uyutan bir futbol oynuyorlar. mardinde yaptığımız gibi rakbe uyarsak olmaz; buradan da gol bulmadan ve gol yemeden döneriz. baskılı başlayıp rakibi moral motivasyon anlamında da çökertirsek, maçı kolay kazanırız. ilk yarı tempolu oynamamız şart. karnelerine bakıldığı zamanda ne kadar zevksiz maçlar oynadıkları rahatça anlaşılabiliyor.

Rehavete kapılmadan, onlara uymadan oynarsak bu iş olur. samsunsporumuz (İBB maçından aldığım izlenimle söylüyorum)bu ligde herkesi yenip şampiyon olabilecek kapasitede bir takım.

skor tahminim 0-4

inşallah sükseli bir skor alırız. o da lazım şampiyonluk için.