Lig A 9.Hafta | A.Sebatspor 1-3 Samsunspor

Başlatan bluegreen55, 09 Ekim 2006, 11:14:17

« önceki - sonraki »

salihcakir

artık bugün kazanmamız şart. bilmiyorum kazandıktan sonra devamı gelir mi? bir umut işte.

siteden maçı takip etmek gerçekten çok güzel oluyor. emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

çerkez55

haydi SAMSUNUM bu kez kazanın,kalbimiz sizinle
   haydi samsun haydi samsun haydi koy sebata tam zamanı şimdi

kadir55ist

selam
sayılı dakikalar kaldı yine takip edeceğiz inşallah bu gün bari yüzümüz gülse.
canlarını dişlerine taksınlar ne yapıp edip maçı alsınlar.
sabır kalmadı dayancak.
Allah mahçup etmesin...

cem 55

oncelikle sitede yeni yazmaya baslayan arkadaslara hosgeldın dıyorum yorumlarının devamını da beklıyorum.bende mustım75 e katılıyorum bu sene genc arkadaslara takımda forma vererek onlara hem tecrube kazandırmalı hemde yavas yavas 11 e monte etmelıyız.artık basarıya doymus sadece para ıcın oynamıs olmak ıcın bu takımda yer bulan bazı futbolculara yol verıp basarıya ac genc futbolcularla yolumuza devam etmelıyız.bugunku maca gelınce 2 hafta once ızledıgım sebat-malatya macıyla ılgılı yorumlarımıda sıteye yazmıstım.sebatda cok genc teknık ve kosan mucadele eden genc oyuncular var zaafları ıse cok kolay gol yemelerı ınsallah onlar kadar mucadele eder ve defansta dıkkatlı olup onların defanstakı hatalarından faydalanırsak bence samsuna 3 puanla donerız.macta basladı bu arada hadı hayırlısı

salihcakir

hadi bakalım insallah devamı gelir

cem 55

salihcakir

caner 2. dakika
1-0 öndeyiz

kadro bana pek sarmadı ama gene de mücadeleci bir 11 gibi duruyor

samsunum

kadir55ist

hadi be çakın bi kaç tane dahada rahatlayalım.
banada kadro hiç iyi gelmedi tufan yine oynuyor . bu .ocuk canımı sıkıyor.

çerkez55

nolur alalım artık şu maçı.haydi samsunum

hasselbaink

maça ilgi büyükmüş demek ki bu samsunsporun adının halen bir marka olduğunu gösteriyor
hadi artık alın şu maçı...

salihcakir

mutlak bir pozisyonu değerlendirememişiz
sanki bir tane daha atsak devamı gelecek gibi. haydi samsunspor

MeL_55

hasselbaink

bu arada bu sezon elazığ maçı hariç ilk defa öne geçtik inşallah geriden gelme stresini bu sefer rakip yaşar. bu gol de özgüven konusunda biraz nefes aldırır bize.

kadir55ist

evet ikinci kez öne geçtiğimiz bir maç
bu maçta inşallah her şeyi ters çeviririz. ilk yarıyı en iyi yerde bitiririz.