Lig A 9.Hafta | A.Sebatspor 1-3 Samsunspor

Başlatan bluegreen55, 09 Ekim 2006, 11:14:17

« önceki - sonraki »

yönetici

@ oRDiNaRy_LiFe, başarılar dileriz.

bu ortamda zor ama umarım o civarda yaşayanlardan başka destek vermeye gidenler de olur.  iki yıl önce trabzonspor maçından resimleri paylaşmıştın, mümkün olursa bu maçtan resimleri de bekleriz.

bodensee55

Alıntı yapılan: "admin_"@ oRDiNaRy_LiFe, başarılar dileriz.

akcabaat sebat bizi süper ligdeyken yendi simdi daha rahat yener...hic sans yok macada gitmeyin....

akcabaat 3 samsun 0

daha önceki maclar akcabaat 1 samsun 0
                  akcaabat 3 samsun 0

umut yok ....eris istifa izmire git .....

55samsunlu55

benim pek ümidim kalmadı. en çok bel bağladığın golcün de kırk yılda bir eline geçen gol fırsatı olan penaltıyı direğe nişanlarsa -ümit milli takımın yıldızıydı bir zamanlar- daha ne zaman gol atacaksın? takımın zaten ne oynadığı belli değil.

ngonge

isterse 100 farklı açıdan kameralı yayını olsun, izleyip de kahrolmaya hiç niyetim yok.

veis

ngonge abartma kardeş yaa istanbul maçında iyi oynadılar sanırım biraz toparlanmalar başladı.düngece d sporda bursa başkanı samsunu degerlendirdide aynı biz gibiydik diyor 9.haftadan sonra kabullendik 2 ligi diyor bu durumda futbolcularada hak vermek gerekli diye düşündüm.

MeL_55

Alıntı yapılan: "canikli"bu bilgiyi nereden aldığını sorabilir miyim? bildiğim kadarıyla henüz Lig A'nın 9. hafta programı açıklanmadı.

Bu arada inşallah yayınlanır; Akçaabat'a normalde giderdim ama bu takımın peşinden gitmek hiç içimden gelmiyor. Mübarek gün, Samsun'da bile çıldırtıyorlar bizi, kaldı ki deplasman!

superspor.com da öyle yaziyor samsun cuma günü oynuyor galiba

foreversamsun

09
 2075
 14/10/2006
CUMARTESİ

BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR    
    GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR     ATATÜRK OLİMPİYAT
 14:00

09
 2073
 15/10/2006
PAZAR

TÜRK TELEKOMSPOR    
    ELAZIĞSPOR     TÜRK TELEKOM
 15:00

09
 2074
 15/10/2006
PAZAR

UŞAKSPOR    
    KARŞIYAKA     1 EYLÜL

09
 2076
 15/10/2006
PAZAR

A.SEBATSPOR    
    SAMSUNSPOR     AKÇAABAT FATİH

09
 2077
 15/10/2006
PAZAR

İSTANBULSPOR A.Ş.    
    KOCAELİSPOR     B.EVLER İL ÖZEL İDAR

09
 2078
 15/10/2006
PAZAR

ALTAY    
    KASIMPAŞA     ATATÜRK

09
 2080
 15/10/2006
PAZAR

MARDİNSPOR    
    MALATYASPOR     21 KASIM

09
 2081
 15/10/2006
PAZAR

ORDUSPOR    
    DİYARBAKIRSPOR     19 EYLÜL
TFF resmi sayfasında bulunan bu haftanın maçlarının programı..

foreversamsun

arkadaşlar bıraz önce kanal d yi aradım..cumartesi pazartesi verılen maclar zaten bellı 1er mac var..pazar günü t.telekom-elazığspor karşılasması canlı olarak yayınlanacakmış.bizim maçta yayın yok yani..bilginize sunulur..

bluegreen55

arkadaşlar dün gece kocaeli turk telekom maçı vardı.
hani bize beş çeken.
merak ettim izledim.

kocaeli bir sıfır öne geçti sonra kocaeli 10 kişi kaldı.

bize o 5 çeken turk telekom amatör takımdan farksız hayretler içinde kaldım.gol atmayı bırak kaleye şut çekme yetileri yok bize nasıl 5 tane attılar allah aşkına merat ettim..

velhasıl dün de gol atamadılar kocaeli 2-0 kazandı.
ama kocaeli 10 kişilik kadrosuyla farkı kaçırdı rahat 4-5 olabilirdi..

ve biz o takımdan 5 yedik...inanılacak gibi değil...

inşallah takım dediğiniz gibi derlenip toparlanmıştır yoksa durumu gerçekten içler acısıymış demekki.

Rentboy

Alıntı yapılan: "admin_"@ oRDiNaRy_LiFe, başarılar dileriz.

bu ortamda zor ama umarım o civarda yaşayanlardan başka destek vermeye gidenler de olur.  iki yıl önce trabzonspor maçından resimleri paylaşmıştın, mümkün olursa bu maçtan resimleri de bekleriz.
fotoğraf makinamı samsunda bırakmıştım.ama arkadaşlardan ayarlayıp siteye aktarmaya çalışırım.akçaabatta tanıdığım samsunlu arkadaşların özellikle de çarşambalı arkadaşlarım geleceklerini dile getirdiler.samsunlu olmayanlarda gelmek istiyor ama dayak yeriz korkusundalar.bu arada stadda görev yapacak olan polislerden biriside benim lise arkadaşım fanatik Samsunsporlu...umarım makina bulurumda aktarırım size maçtan kareler...

O.YILMAZ

Her hafta için Samsun'a banko gözüyle bakıyorum. Bu hafta galibiyet serisine başlar diyorum ama olmuyor.

Ama bu hafta içimdeki his daha farklı. Kesin alırız diye düşünüyorum. İnşallah yanılmam. Akcaabat gerçekten çok koşan kendi sahasında baskılı oynayabilen bir takım ama onlarında defans zaafları var. Ligin en fazla gol yiyen takımı!!! Bizim takım ise ligin en az gol atan ve ligin dibindeki takımı. İnşallah bu hafta gol patlaması yaparlarda bu maçı alırız.

Bazı arkadaşların hoca hakkındaki yorumlarında hocanın bu hafta maçı alamaz ise veya yenilirse gideceği yönünde düşünceleri var. Geleli 6 hafta yani 1,5 ay zaman geçmiş. Hocada yönetimde sabır istiyordu. Artık sabrın meyvelerini (puanlarını) toplama zamanı geldi (Sabrede sabrede nereye kadar değilmi? 34-2=32 hafta sabredecek halimiz yok herhalde). Ne kadar yönetimin bu işi götüremeyeceğini düşünsemde inşallah ben yanılırım artık takım puanları almaya başlar :)

berusa55

kazanamayacagımız kesin!1 puan iyidir!

jean

ne guzel bakacaktik maca yine vermiyor bu hafta ne olursa olsun alacagiz artik yeter

MeL_55

ama öbür hafta samsunspor- istanbul b.bld macini veriror pazar günü saat 20.00 de !!! d spor !!

foreversamsun

istanbul b.b macımız pazartesi gunu haftaya.d spor da.bayramın ılk gunu mac mı our yani.bu fedarosyon ısraıllı bırı ıcın mac gunu değiştırıyo ama muslumanların ıkı buyuk bayramında mac oynatıyor.bu sporcuların aılesı yokmu? onlarla bayramlarını gecırmelerıne neden ımkan verılmıyorr