Lig A 9.Hafta | A.Sebatspor 1-3 Samsunspor

Başlatan bluegreen55, 09 Ekim 2006, 11:14:17

« önceki - sonraki »

bluegreen55

haydi bismillah.

artık galibiyet serisine başlamanın zamanı geldi.

jean

benim yine umidim yok akcaabat cok kousuyor genc takimlari var simiz zor alamayiz ve hoca gider bu hafta

Amsterdamli

Galibiyet vakti geldi artik.

Su igrenc reklami formadan cikartirlarsa yeneriz diyorum.

oğuzhan55

Merak ediyorum.Acaba Akçaabat maçınıda kazanamazsak ne olacak?Yanlız takımın puan sıralamasındaki yerini merak etmiyorum.Yönetim ya da teknik direktörün durumu ne olacak?Hadi yönetimi geçtik onlar ayrılmazlar ama bu kötü gidiş almış başını gidiyor.Biraz Levent hocanın durumunu düşünmek gerekir.İşte Diyarbakırın parasız pulsuz yönetimsiz oynadığını söylüyoruz.Bizimde mevcut en azından diyarbakırın durumunda olmayan görünen bir yönetimimiz var.Buna rağmen diyarabakıra göre alınan sonuçlar ortada.Yani hep yönetim hatalı diyoruz da Levent Eriş geldi geleli ne yaptı?Kimse kusura bakmasın ama Hasan Şengün ya da herhangi bir teknik direktörde Telekomdan 5 gol yer, Kasımpaşaya, Altaya, Diyarbakıra yenilirdi.Yenilmek o kadar zor bir iş değil.Söylemeye çalıştığım bir hocanın hala mı etkisi olmaz takım üzerinde.Levent Erişle maç kaybetmek için mi yoksa arada bir beraberlikle falan işi kurtarsın diye mi anlaşma sağlandı?Zaten görüşülen birçok hocanın gelmemesine rağmen Levent Eriş'in neye dayanarak geldiğini anlamadımki.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "oğuzhan55"Zaten görüşülen birçok hocanın gelmemesine rağmen Levent Eriş'in neye dayanarak geldiğini anlamadımki.

Sevgili Oguzhan, Levent Eris yedek kalecisini santrfor oynatmak zorunda kaldigi bir kulupten kadrosunda 30 futbolcu bulunduran bir kulube geldi. Mazisi olan, 2. ligde sadece misafir gorunen bir kulube geldi. Kendisi hep 2. ligde hocalik yapti o yuzden "1. lig" hocalari gibi bu kumeyi kucuk gormedi. O kucuk gorupde gelirim ama bana sukadar para verirsen demedi. Eskiden formasini giydigi, dostlarinin idarede bulundugu bir kulube geldi. Bu takimda ben basarili olurum dusuncesi ile geldi ancak bizim futbolculari ve demekki teknik adamlarida curuten halimizi hesaba katmadan geldi.

Ben biliyorum sen Hikmet Karaman diyeceksin yine, sana gore o gelseydi biz simdi zirvede olurduk. Ancak Hikmet Karaman icinde benim soylemek istedigim bir kac sey var.

Bu adam gecen sene Ankaragucunu devraldiktan sonra hatiri sayilir puanlar topladi. Peki yeni sezonda neden bu takimin basinda durmadi? 3 ay bu takimi calistirip 4 ay o takimi calistiran hocalardan nekadar fayda beklenir. Ha simdi Ankaragucu yonetimi kendisine gereken zemini hazirlamadi diyebilirsin, madem oyle neden Malatyadan 2 gunde kovuldu ve yeniden Ankaragucune dondu. Bugun Malatya basarisizda degil. O halde Hikmet Karamanida sorgulamak gerekir.

Sonuc itibari ile suc Levent Eris´de gibi gorunmuyor. Suc o kosmaya usenen, aldigi paranin hakkini vermeyen, bu sehire ve bu takimin taraftarlarina karsi kendini sorumlu hisetmeyen futbolcularda ve dahada onemlisi bunlari hizaya getiremeyen yonetimdedir.

Tribün_ali

akcabat bu hafat yendi bizden iyi takımlar en azından koşuyorlar ölüsü yetr bize onların en az 3 diyorum

Sadece Samsunspor

samsun bence istanbulspor karşısında bu sezonun en iyi futbolunu oynadı eğer bu oyunu akçaabat sebatspor
karşısındada sergilersek farklı bile yenebiliriz ama adam gibi bir forvet olması şarıyla  bence bu hafta harbiden yenicez artık seri başlamalı bence banko samsun

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"[Ben biliyorum sen Hikmet Karaman diyeceksin yine, sana gore o gelseydi biz simdi zirvede olurduk. Ancak Hikmet Karaman icinde benim soylemek istedigim bir kac sey var.

Bu adam gecen sene Ankaragucunu devraldiktan sonra hatiri sayilir puanlar topladi. Peki yeni sezonda neden bu takimin basinda durmadi? 3 ay bu takimi calistirip 4 ay o takimi calistiran hocalardan nekadar fayda beklenir. Ha simdi Ankaragucu yonetimi kendisine gereken zemini hazirlamadi diyebilirsin, madem oyle neden Malatyadan 2 gunde kovuldu ve yeniden Ankaragucune dondu. Bugun Malatya basarisizda degil. O halde Hikmet Karamanida sorgulamak gerekir.

Sonuc itibari ile suc Levent Eris´de gibi gorunmuyor. Suc o kosmaya usenen, aldigi paranin hakkini vermeyen, bu sehire ve bu takimin taraftarlarina karsi kendini sorumlu hisetmeyen futbolcularda ve dahada onemlisi bunlari hizaya getiremeyen yonetimdedir.

Sevgili Amsterdamli Hikmet Karaman konusunda beni tanımış olman beni sevindirdi.Ama emin ol Levent Eriş hatalı onunla olmuyor falan diye söylememde Hikmet hoca takımın başına getirlmedi diye bir etki söz konusu değil.Bu saatten sonra kim başarılı olursa ancak daha önce Samsunspor'a bir yara açıp gitmediği sürece her teknik direktörü her zaman kabul ederim.Hikmet Karamanla zirvede olurduk diye bir şey iddaa edemem.Zaten onu Hikmet hocanın kendisi bunu söylerdi.Bir zamanlar Kayserispor'a geldiğinde "biz taşın altına elimizi değil kellemizi koyduk" deyip takımı ligde bırakmasında olduğu gibi.

Suçun Levent Eriş'te görünmediği yönetimde de olduğunu sonuna kadar kabul ederim.Ama Levent Eriş  seninde dediğin gibi daha önceden tanıdığı yöneticilerle çalışmasına rağmen taraftar istdiğini göremiyorsa ne denir.Demek ki tanımadığı yöneticiler olsa düşmeyi çoktan garantilemiştik.

Futbolcuların oynamdığı konusuda doğrudur.Ben bunları zaten söylüyorum.Ama onlar ne hikmetse Hasan Şengün'ün zamanında da aynıydılar.O halde Levent Eriş tecrübeli ama Samsunspor'da bu tecrübesini gösterecek ne yaptığını gördük?Nedense üzülen yine hep taraftar.Eğer Levent hoca teknik bilgisini gösterecekse takıma gaz verme yolları arasın.Bunu da baştan beri söylerim bunu yapamadığı sürece ben bir şey yapacağından ümitli değilim.İşte Hikmet Karaman'ı sorgulamak gerektiği gibi gittiği takımlarda da Levent Eriş'in daha henüz yapamadığı "ateşleme" yöntemini kullanarak başarılı olduğunu söylemek gerekir.

foreversamsun

bu mac cok zor olacak sebat bu hafta deplasmanda antep beledıyeyı yendı ve eksıklerı vardı sebatın..mucadelecı bı takımlar...bu macı kaybedersek levent hoca  da gıder bence.bazı yerlerde reha kapsal ismını duydum samsunspor için.levent hoca gıderse o gelebılırmıs...

Tamer55

yenilesek ne olacak ki ne yönetim ne de hoca bırakmaya niyetlerrri yokki  biz bu takımı bu halinde bırakaıpp gitmeyiz diye ahkam keserlerr

kadir55ist

selam
öncelikle bluegreen kardeşe teşekkürler artık takımdan ümidimiz kalmadı ama senin açtığın topiç inşallah hayırlı olur.
geçen sezon açtığın topiçleri yanılmıyorsam kazanmıştık inşallah bu hafta kazaqnmaya başlarız.
sebat çok genç çok koşan bir takım ama malatya maçında ki sebat defans olarak berbat yani çok rahat pozisyon veriyorlar. özellikle kanatlardan gelen her top tehlikeli oluyor.
inşallah bizde kanatları kullanmasını öğrenip bir de golcülerimiz(!) gol atmayı hatırlarlarsa iyi olur .

MeL_55

bu maci yenilcegmize icten inaniyorum cünkü bu hafta sebatspor yendigi icin !! d spor yayin var !!!!!!!!![/b]

Sadece Samsunspor

ahanda d spor yayını var her hafta altay maçlarını izlemekten bıktık bea azcıktan samsunsporun maçını versinler neyse izleyerek zaman öldürürüz işte

hasselbaink

Alıntı yapılan: "MeL_55"d spor yayin var !!!!!!!!![/b]

bu bilgiyi nereden aldığını sorabilir miyim? bildiğim kadarıyla henüz Lig A'nın 9. hafta programı açıklanmadı.

Bu arada inşallah yayınlanır; Akçaabat'a normalde giderdim ama bu takımın peşinden gitmek hiç içimden gelmiyor. Mübarek gün, Samsun'da bile çıldırtıyorlar bizi, kaldı ki deplasman!

Rentboy

her zamanki gibi trabzon deplasmanındayım.umudum yok artık samsunspor namına.ama olsun yinede izleyecez işte.bakalım bizim elemanlarıda getirecem maça.rezilliğimizimi görürler yoksa galibiyeti beraber mi kutlarız bilemiliyorum...