Lig A 8.Hafta | Samsunspor 0 - 0 Istanbulspor

Başlatan MeL_55, 01 Ekim 2006, 22:06:36

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Gecen hafta 5 yiyen bir takimin bu hafta gol yememesi bir gelismedir. Defans kurgusu ve kalede kim oynadi merak ediyorum.

Ancak gol atmasini halen ogrenemedik. Nerede bizim bu sezon rekor kiran kahramanlarimiz??

Taner Demirbas tek basina 7 haftada 11 gol atti!!

MeL_55

1   İst. Büyükşehir   8   6   1     1      19
2   G.Birliği OFTAS   8   5   2     1      17

3   Malatyaspor   8   5   1     2      16
4   Kasımpaşa   8   5   1     2      16
5   Diyarbakırspor   8   5   1     2      16
6   Eskişehirspor   8   4   2     2      14
7   Altay           8   4       2     2    14
8   İstanbulspor   8   3   4     1    13

9   Uşakspor   8   3   1     4    10
10   Mardinspor   8   2   3     3     9
11   Elazığspor   8   2   2     4     8
12   Karşıyaka   8   2   1     5     7
14   T. Telekom   7   2   1     4     7
15   A.Sebatspor   8   2   1     5     7
16   Orduspor   8   1   3     4     6
17   Gaziantep B.B.   8   1   2     5     5
18   Samsunspor   8   1   2     5     5
[/size]

MeL_55

Samsun'da sessiz randevu: 0-0

Türk Telekom Lig A'da oynanan maçta Samsunspor, kendi sahasında İstanbulspor ile golsüz berabere kaldı. Bu karşılaşma sonucunda Samsunspor puanını 5'e çıkarırken, İstanbulspor ise 13 puana yükseldi.

MAÇTAN DAKİKALAR

25. dakikada Baliç'in ceza sahasından sert şutunda kaleci Akın, topu son anda kornere çeldi.
26. dakikada ceza sahasında kaleci ile karşı karşıya kalan Serkan Özdemir, topa vurmak isterken yere düşünce mutlak bir gollük pozisyondan yararlanamadı.
36. dakikada Serkan Özdemir'in ceza sahasına ortasında Kenan'ın kafa vuruşunda kaleci Behram, topu çizgi üzerinde iki hamlede kontrol etti.
42. dakikada Özgür, kaleci Akın ile karşı karşıya kaldı. Özgür'ün sert şutunda kaleci Akın gole izin vermedi.
65. dakikada ceza sahasında Fatih, Mahmut'un müdahalesiyle yerde kaldı. Karşılaşmanın hakemi penaltı noktasını gösterdi. Penaltı vuruşunu kullanan Caner'in vuruşunda top direkten döndü.
90. dakikada ceza sahasında topla buluşan Sinan'ın sert şutunda kaleci Behram topu köşede kontrol etti.

STAT: Samsun 19 Mayıs
HAKEMLER: Ercan Hellaç, Özgür Çetiner, Muhittin Gürses
SAMSUNSPOR: Akın, Tufan, Kenan, Sinan, Petkov, Mustafa Çiçek (Emin dk. 46), Marciel (Fatih dk. 46), Serkan Dökme, Sercan (Muhammet dk. 77), Caner, Serkan Özdemir
İSTANBULSPOR: Behram, Mahmut (Serdar dk. 85), Mustafa Sert, Hakan, Taylan, Mustafa Cevahir, Ömer (Ercan dk. 65), Şevki, Özgür, Volkan (Uğur dk. 77), Baliç
SARI KARTLAR: Şevki, Ömer, Mustafa (İstanbulspor), Akın (Samsunspor)

Sadece Samsunspor

ben maçtaydım bence bu sezonun en iyi mücedelisini oynadık ama forvetdeki sıkıntılar yüzünden golü bulamadık caner in artık aklını başına alması gerekir biz bir tane adam gibi sanrofor lazım bu arada serkan özdemiride kutluyorum sakat sakat maç sonua kadar dayandı helal olsun ona bu oyunu her maçta dewam ettirirsek istediğimiz sonuçalara ulaşırız ama dediğim gibi bir golcü lazım

mehmet yılmaz

Takım mücadele olarak bu sezonun en istekli oyununu oynadı denebilir. Ancak Samsunsporlu oyuncuların çok ciddi bir özgüven sorunu var; kimlik bunlaımı yaşadıkları bile söylenebilir. Kalede Akın iyi bir maç çıkardı; ilk devre İstanbul'un birkaç önemli atağını -hele birinde çok doğru bir sarı kart görerek kesti. Önceki haftalarda dökülen Tufan bu maçta iki stoperden biriydi ve onu da iyi oynadığı söylenebilir.

Marciel için söylenecek pek bir şey yok; ben onun Brezilyalılığna inanmıyordum zaten. Türkçe anlamıyor olabilir ama İngilizce söyleyelim "Marciel go home!" Portekizcesinin de öğrenirsem pankart açacağım.

Serkan Dökme taktik icabı ön libero gibi oynadı ve oyunu daha geriden top alrak kurdu. Takımın en iyisi bence S.Dökme idi.

Caner'in iki yıldır süregelen formsuzluğu maalesef devam ediyor. Kaçırdığı penaltının onulmaz olduğu bir gerçek! Şayet o gol olsaydı; hem maçı kazanırdık hem de psikolojik sınırı aşmış olurduk. Bazen kaçan bir penaltıdan da fazlası oluyor işte!

Caner'in bu ruh hali ile ve taraftarla arasındaki anlaşmazlıkla Samsunspor'da başarılı olma şansı yok bence. Bugün 90 dk. oyunda kalması da iyi olduğu için değil kulübede bir santrafor olmamasındandır.

Bütün bunları maçı izleme şansıolmayan dostlar için yazdım.

Ama şu bir gerçek ki (ayrıntılara girenler olur mutlaka) bu yönetimle Samsunspor'umuz günden güne erir, gider... Samsunspor, Samsun'u bir ticaret sahası, bir iş merkezi olarak görenlerin elinde olduğu müddetçe yüzümüz gülmez bizim.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Gecen hafta 5 yiyen bir takimin bu hafta gol yememesi bir gelismedir. Defans kurgusu ve kalede kim oynadi merak ediyorum.

Ancak gol atmasini halen ogrenemedik. Nerede bizim bu sezon rekor kiran kahramanlarimiz??

Taner Demirbas tek basina 7 haftada 11 gol atti!!

kalede akın sinan dağdelen vardı defansta kenan,tufan,petkov vardı serkan dökmede onalrın aaz önünde oynadı

RenTinRen

bazı arkadaşlar sezonun en iyi en istekli mücadelesini oynadık diolarda eger en isteklisi en iyisi buysa kötüsünü düşünemiyorum  :lol:

süper oynadık şampionluk bu sene bizim pek fazla çabalamamız gerekmior fixtürü ters çevirdimi şampiyonuz

serkan özdemirin oynunu begenmedim gene pozisyonlar kaçırdı hele 1. yarıdaki o gol kaçmazdı caner desen özürlü ona penaltı attıran ve maça alan özürlününde özürlüsü...

takım orta kesemiyor kanatlar 0 arada bir gelsekte usta forvetlerimiz daga taşa yolluyor topu..

Neyse bu gidişle düşeriz kimse demesin yenecez haftaya savaşacaz falan filan...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "RenTinRen"bazı arkadaşlar sezonun en iyi en istekli mücadelesini oynadık diolarda eger en isteklisi en iyisi buysa kötüsünü düşünemiyorum  :lol:  

evet, sezonun en istekli oyunuydu ama takım psikolojik olarak bitmiş; özgüven yok, ayaklar gitmiyor! Neticede dediğin gibi en istekli halleri bile maç çeviremiyor artık! O cümleyi takımı savunmak için kurmadım,maalesef iyiye yakın oynasak bile kazanamıyoruz artık!

yönetici

hasselbaink

Yapılan eleştiriler bizi etkilemez demiş başkan... Gönlü verdiği siyasi partinin il başkanı da "höyt! ne oluyoruz leyn?" diyerekten kükreyivermiş. Bak hele bak! Demek ki neymiş? Samsunspor üzerinde sadece bir partinin değil bir sürü partinin söz hakkı varmış. Şahıslar eleştirilince onların bağlı olduğu kurumlar niye gocunur ki? Bizim markete kazıkçı dersem Esnaf-Sanatkarlar Odası açıklama yapar mı? Ya da berber için kasap desem Berberler Odası hakkımda suç duyurusnda mı bulunur?  

Eleştirmiyorum artık! Çıkıştaki beş manga jandarmadan da korktum. Herşeyin bilinçli yapıldığı bir yönetimde neyi eleştireceksiniz? Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenmiştir ve sonrası da Levent Eriş'in ya da üç-beş topçunun çabasıyla düzgün olmaz!

Alkışlıyorum sizi; hayatta mağlubiyetten daha büyük yıkılışlar da olduğunu bize gösterdiğiniz için...  

Maçın kritiği falan yok kardeşim. İki senedir rakip takımların gol sevinçlerini seyretmekten, yedek kulübesine doğru koşmalarına bakmaktan bıktım...

kadir55ist

selam
artık neye sevineceğimizi şaşırdık maçı kaybetmediğimize sevinecekmiyiz. yoksa kendi sahamızda bir puan aldığımızamı.
ya biz bu takım yüzünden genç yaşta saçımızı başımızı dökeriz. sabır sabır nereye kadar bilmiyorum.
maç kazanmak bu kadar zormu birine danışsınlar ya hocaylamı futbolcuylamı bir şey yapsınlar.
adamlar parasız pullsuz  hocasız tönetimsiz sahasız kafaya oynuyorlar bizde herşey var ruh yok .
üstünde taşıdığın forma samsun şehrinin sizgesi heyyyyyyy aklını başına al.

yönetici

site çok yavaş açılıyor ve bazı mesajlar görünmüyor zannedersem..
Yanlış anlamaya mahal vermemek için bir teknik sorun olabileceğini söylemek isterim.

oğuzhan55

Telekom'dan yenen 5 gole göre İstanbulspor'dan aldığımız 1 puana "hiç yoktan iyidir" demek doğru olur.Yapılan yorumlara göre sahada bir şeyler yapılmaya çalışılmış.Ama süper lige çıkmak istiyorsak bizim acil olarak ard arda alınacak üç puanlara ihtiyacımız var.Kafaya oynayan takımlar üst tarafta almış başını gidiyor.Keşke bugünkü bereberliğe bakarak ileriye dönük daha umutlu olabilsek.Bu ne zaman olacak ne zaman?

ender

2.ligin son sirasindayiz.Kendi sahamizda aldigimiz beraberlik insanlara bi isik olarak gorunuyor.Istekli oynadik yorumlari geliyor.Haftaya yenilincede yok ama gercekten iyi mucadele ediyoruz deriz.Ligin son macindada yok arkadas bu takim ligb ye cok fazla namaglup cikariz misafiriz ya cekeriz.Benim yasadiklarim kabus olsa gerek gercek hayat bole olamaz.Ben samsunsporu hic boyle gormemistim.

jean

penalti kacmis olmamasi gerken seyler ne guzel alacaktik maci ara aciliyor boyle giderse ilk 6 yada giremeyiz