Lig A 8.Hafta | Samsunspor 0 - 0 Istanbulspor

Başlatan MeL_55, 01 Ekim 2006, 22:06:36

« önceki - sonraki »

foreversamsun

samsunlu1965 sen sadece d spordan takıp edıyosun macları.d spordan da buyuk ıhtımalle altay macını seyrettın sadece.çunku evrenın butun maclar boyunca tek hata yaptıgı mac o maçtı.diğer butun maçlarda takımda tek ayakta duran ısım evrendi.eleştırı yaparken sadece bır maca gore yapmayıp dıkkatlı olursan samsunsporluluk ruhuna daha cok yakışacaktır.evren bu sezon oynadıgı futbıol sayesınde a milli takım yetkılılerı tarafından da seyredılıyor ve mıllı takıma alınılması konusluyor.butun bunlar sozkonusuyken ya senın fıkrın yanlış yada bırçok samsunspor seyırcısının ve mıllı takım yetkılılerının....bu maca gelınce 5 kişinin kadro dısı bırakılması takımda nasıl bır hava bıraktı bılınmez.belkı hepsı o korkuyu yasarlar ve bu macı alırlar.

bengülü

samsun maçını d spor vericekmi bilgisi olan varmı arkadaşlar istanbulspor genç ve iyi oynayan bir ekip bizim işimiz gene zor

gyuksel55

bizden bu sezon giden volkanda oynuyor istanbulda genç kadroları var ben bu maçtan umutlu değilim

Yalnızca BİZ

Bu maç zor ama imkansız değil. Futbolda herşey olabilir. Ümit her zaman vardır. Gelecek bizlerim olacaktır. Takım inşallah yükselişe geçer. Ümitsizlik hiçbir zaman bize fayda sağlamaz.

veis

yokdaha neler bu maçıda almazlarsa küme düştük artık .

34 SS 1965

bu macı almaları zor bı ıhtımal ama gonlumuz almalarından yana ama yıne puan kaybedecegız bundan emınım

Sadece Samsunspor

alacaz abicim başka yolu bu maçıda alamazlarsa bu takım tarihi falan kalmaz daha süper ligede çıkamayız ilk 6 bile hayak olur zaten hayalde işte bu maçı yenip umutlanmalıyız işte

Tamer55

bir puan da iyidir bizim için keşke bir puan alabilsek

veis

samsunspor bu maçı alacak alacak alacak.dünki antremandada levent hoca bana sahada savaşacak 11 aslan lazım demesi artık bi patlamanın işareti

Sadece Samsunspor

maç yayını war mı beyler bilen war mı

Lusage

Alıntı yapılan: "tuqberk-16"maç yayını war mı beyler bilen war mı

D Spor yayınlar sanırım. Ama bırak yayını gel protesto et. Biletler 2 YTL Kale 5 YTL Maraton. Ben Telekom Maçına gidip oyunu gördükten sonra gitmeyeceğim dedim. Ama Samsunspor'luluğumuz baskın çıkıyor. O yüzden bu hafta ve diğer haftalarda da yanlız bırakmayacağım. Takım nereye ben oraya!

mehmet yılmaz

Alıntı08 EKİM 2006 Pazar günü Saat:15:00 da Samsunda Samsunspor 19 mayıs stadında oynanacak olan karşılaşmanın bilet fiyatları belirlendi. Kale arkası :2 YTL Maraton tribünü : 5 YTL ve Kapalı tribün bilet fiyatı:10 YTL olarak belirlendi.

Bu bilet fiyatları pahalı mazeretini ortadan kaldırıyor ancak bizim gibi kombine alan taraftarlar da bir nevi enayi yerine konmuş oluyor böylece! Tamam, biz verdiğimiz paradan geçtik ama en azından şu kafesleri kaldırsalar; maratonun iki tarafı da gelsin ortaya... Bir de bunu düşünebilseler ne güzel olacak ama!

AlıntıBizim maçı verecek mi D Spor?

Elazığ-Altay maçı veriliyor. Çünkü bir gün önceden Malatya-İBB maçı var ve D Spor naklen vereceği cmts-pzr maçlarının birbirine yakın şehirlerde olmasına özen gösteriyor. Yani, en azından aynı güzergahta olması...

kubilay_samsun

sımdı bırlık zamanı .arkadaslar .yazık bu takımın halıne .bı topmakda sızvurmayın pazar gun stadda dakı yerımızı alalım destegımızı verelım gercek samsunspor pazar gun gosterecek buna ınanın ben butun kalbıöle ınanıyom kımse ıstemezsamsun umuzun bu durumuna butun gorev bızde yıne taraftar olarak cagrı yapmalıyız herkez destek vermelı herseyı bıkenara bırakıp yoksa destek vermezsek bu takımı bıle goremeyız bız topculara degıl suratlarına degıl .bız onların armalarına .formaya renge kırmızı beyaza asıgız ...gelın pazar gun maca hep bırlıkde destek verelım pazar gunu mac ucde aarkdfslar herkeze cagrı yapın takıma destek b utakım bızım ..
alayına ısyan olumune samsunspor...

veis

arkadaşlar bu takım bizim biz bu maçı alıcagız biz samsunsporluyuz takıma küsmek samsuna küsmek oluyor o yüzden yeni şans diyelim bu sfer yeneriz dagıtırız yok allahın izniyle bu maçı alıcagız.

salihcakir

bizim maçı vermiyor. Elazığ-Altay maçını naklen verecek yarın.