Lig A 7.Hafta | T.Telekomspor 5-1 Samsunspor

Başlatan hasselbaink, 26 Eylül 2006, 00:35:47

« önceki - sonraki »

hasselbaink

diğer maçlar da ilginç sonuçlar oluyor İBB 2-0 geride  Kasımpaşa'ya yenildik diye kıyameti kopardık ama adamlar Kocaeli, Elazığ derken Ordu'yu da yeniyorlaer orada. Neyse biz kendimize bakalım
Saldır Samsunspoooorrr   ooooo  ooooo!

cem and naz55

ilk yarı skoru 1-1

kadir55ist

inşallah ikinci yarı alırız.
evet süpriz sonuçlar var bu kasımpaşa ne yapıyor anlamadı içerde dışarda indiriyor.

34 SS 1965

kasımpasada anlamayacak bısı yok arkasında kapıyı gıbı basbakan var adamlar bu sene cıkarsalar sasırmayın ama sunu sıze soleyım bu lıg tersıne donecek cok sey degısek artık ibb kasımpasa malatya bunlar duraklıyacak bakın es es fırtıana gıbı basladı sımdı yok herkes kendı benlıgını kazanacak samsunspor donecek ınsallah gec olmadan doner

cem and naz55

ikinci yarılar başladı

kadir55ist

hadi hayırlısı
haydi samsun haydi tam zamanı şimdi...

cem and naz55

arkadaşla yine görüştüm rakibe karşı baskılı oynadığımızı eli kulağında gol atacağımızı söyledi bu arada ordaki taraftarlarda kendi aralarındahomurdanıyorlarmış yenemezsek samsun a bunları sokmayalım diye ama arkadaş atacağız diyor pozisyonları kaçırıyoruz diyor

salihcakir

takımın iyileri ve ne tür pozisyonlar buluyoruz bunları da sorarsan seviniriz cem

inşallah ikinci yarı istediğimiz alırız

cem and naz55

kadir55ist

yaaaaaaaaaa
hani iyiydik ulan ne kısmetsiz takımız .

cem and naz55

hasselbaink

1-3
lanet olsun artık
bıktım vallahi; bıktım.

kadir55ist

allahım sen sabır ver yarabbim .
bu takım bizi delirtecek ya. ulan böyle birşey yokya her takıma yenilinmezki .
gol atamıyoruz her hafta 2 tane yiyoruz .
kafayı yiyicemmmmmmm

supporter

Alıntı yapılan: "kadir55ist"ne kısmetsiz takımız .

sevgili kadir keşke kısmetsizlik olsa ama o da bir yere kadar.

samsunsporlu kaç yöneticimiz var ki bu futbolculara ruh aşılasın.
hayır bu maçı alsaydık da bu böyle yani. kan değişikliğinden başka yol yok. spor kulüpleri memur zihniyetiyle yönetilmez. yusuf ziya yılmaz ı sevip sevmemek ayrı konu ama onun memurları değil Samsunsporun sevenleri tarafından yönetilmeliyiz.

s_uzunkaya