Lig A 7.Hafta | T.Telekomspor 5-1 Samsunspor

Başlatan hasselbaink, 26 Eylül 2006, 00:35:47

« önceki - sonraki »

maviay55

bilet fiyatı ne kadar olur tahminen? maç cebeci stadın da mı?açıklandı mı?

inş.hep beraber destekleyeceğiz abilerle buluşacam Allah izin verirse..

çerkez55

sametim geliyorum maça hiç merak etme şuan eskişehirdeyim.pazar 11.45 de ankara gimanın önündeyim burda toplanıp hepberaber gidelim maça görüşmek üzere

King Of The North

11,45 erken 12.30 13.00 arası buluşalım bence ya da herkes bağımsız gidecek.Toplu gidersek şov olur.

hasselbaink

ya şu forumda yazanların heyecanını gördükçe bienim bile gidesim geldi ankara'ya. Biz de takıma kızıyoruz ama Ordu'ya gidişimiz, burdaki maçlar ayrı bir güzellik oluyor. Ah bir de takım bunu farkedebilse!
Hepinize iyi seyirler beyler; inşallah sizin yüzünüz güler ve oradan bize de yansır. Bu arada son 6 ankara deplasmanında 3 galibiyet 3 de beraberlik çıkarmışız. Ankara bize uğurlu gelir inşallah.

veis

ya bi yerden başlamamız lazım umarım telekom maçı ilk olur herkeste bi inanç var en azından daha bitmedik diyebilirim. bu arada şirinler_1965 kardeş maçta görüşmek üzere takımı destekleyeceğiz

maviay55

Samsun Ankara'ya umutlu gitti
Türk Telekom Lig (A) ekibi Samsunspor, 1 Ekim Pazar günü deplasmanda yapacağı Türk Telekomspor karşılaşması için Ankara'ya hareket etti.
Hafta başından bu yana yaptığı çalışmalarla Türk Telekomspor maçının hazırlıklarını tamamlayan Karadeniz ekibi, karayoluyla Ankara'ya hareket etti.

Yolculuk öncesi bir açıklama yapan teknik direktör Levent Eriş, takımın uzun süredir yaşadığı baskı nedeniyle oyuna konsantre olamadığını söyledi.

Birlik ve beraberlik içinde yaşanan sorunların çözülebileceğine inandığını ifade eden Eriş, ''Birlik ve beraberlik içinde bugünleri aşacağımızı düşünüyorum. Tabii ki, üzücü günler yaşadığımız gerçek ama bunların hepsinin bir sonu herşeyin de bir başlangıcı vardır'' dedi.

Eriş, takımda bazı değişimlere girdiğini ve takımının istediği hedefi mutlaka yakalayacağını belirterek, şunları kaydetti:

''Asla ve asla düşüncelerimizden ve hedeflerimizden sapmak gibi bir amacımız olmayacaktır. Bu sıkıntılı günleri aşıp inşallah layık olduğumuz yerlere geleceğiz. Ama mutlaka değişimler yapmamız şart. O yüzden bu değişimler içinde bundan sonraki haftalarda çok daha farklı bir Samsunspor izleyeceğimizi düşünüyoruz.''

Takımın kötü oyunun tamamıyla stres ve baskıya dayalı bir durum olduğunu ifade eden Eriş, ''Fiziksel anlamda bir problem yok. Ama sadece bunu 'vurun abalıya' cinsinden futbolcuya idareciye yüklerseniz yanlış yaparsınız. Takımın geçmiş iki dönemine baktığınızda, baskı bu oynanan kötü futbolu getirmiş. Takımın uzun süredir yaşadığı baskı nedeniyle bazı oyuncuları kadroya alamadım. 2 yıldır bu takım kendi sahasında maç kazanamıyor doğrudürüst. Destek olursak bunları kurtarırız'' diye konuştu.

29.09.2006

Kaynak : AA

kadir55ist

selam
inşallah bu hafta artık eski samsunsporu sahada görmek istiyoruz.
taraftarlarımızı bu kadar istekli görünce insanın deli olası geliyor ya bu sevda sayılı bir kaç takımda vardır ama bir de futbolcular anlayabilse.
arkadaşlar inşallah pazar gününü bayram havasında geçirirsiniz...

maviay55

slm aleyküm yeniden.. pazar günü kızılayda buluşupta gidelim maça bence herkes görsün bu taraftarı başkentin göbeğinde süper olur derim ben..bi saat belirleyelim samsundan gelen otobüsle ankaradaki samsunspor sevdalıları buluşsun bi yerde..

kızılay ya da herhangi bi yer olabilir! maç 3 te stad henüz belli değil nasıl iş yaw?!herkes Ankaradaki tüm samsunlular bu takıma gönül verenler maça bekliyorum..Tribün şov olur buluşalım derim ben lütfen irtibata geçelim
saygılar  :arrow: Engin-maviay55

King Of The North

Engin saat 13:00 de Kızılayda Gimanın önünde buluşuyoruz kardeşim,samsundan gelenler sanırsam direkt oraya geçer Ankaradan gelenler varsa biz orda olacağız atkılardan görürsünüz zaten.

maviay55

HEP BİRLİKTE
GİDİYORUZ STADA
ELİMİZDE
ATKILARLA
FORMALARLA
ADIMIZ BAŞKENTteki SAMSUNSPORLULAR  :wink:  :wink:

King Of The North

İnşallah Cebeci stadına aldırırlar maçı.2000 kişilik stada kimi sokacaklar merak ediyorum.Her taraf kırmızı beyaz olacak zaten belli.

maviay55

cebeci olursa güzel olur daha ii modern stad! bu maçı alacaz kesin Ankarada maç kaybetmedik gittiğim gitmediğim maçlarda Ankarada yenilmedik..bu sefer telekom ezecez..atkılarla stad kırmızııı beyaazzz en büyük samsun şampiyon samsun  :P

ozkan17

arkadaslar hepiniz belki bu kafayı yemiş diyceksiniz ama bu mac ya 0-1 yada 2-1  bizim olur mactan sonra pasartesi sitede yorumlarınısı bekliorum bu mac bizim çünkü artık samsunlu topcuların yenilmeye yüzleri kalmadı ınutmayın yorumları bekliorum

maviay55

aksini iddaa eden olmadı ki!!! alacaz maçı kaçarı yok skorun önemi yok!

MAÇ BİZİM telekom kimmiş 8) SAMSUNSPORUM

bengülü