Lig A 7.Hafta | T.Telekomspor 5-1 Samsunspor

Başlatan hasselbaink, 26 Eylül 2006, 00:35:47

« önceki - sonraki »

ahmet

stadın yeri : istanbul yolunda polis klojinin arkasında gelişte istanbul yoluna ulustan girilebilir yol boyunca polis kloji ayrımı var oradan içeri 100-150 metre arkası ama inşallah cebecide oynanır da rahat rahat seyrederiz o stad tam bir toprak saha.

ahmet

Arkadaşlar Eskişehirden gelenler ODTÜ den İstanbul yoluna bağlanan yola girsinler Türk Traktör ve Ankara Demirspor tesislerini geçip köprünün üstüne çıkmadan ( İstanbul yoluna girer ) köprünün altından Ostim'e doğru devam etsinler. İlk ışıklardan sağa dönerken yine sağ tarafta stadı görecekler. Ankara içinden gelenler İstanbul yoluna çıksınlar ostim kavşağından sağa Ostim e doğru giderken ilk ışıklardan sağa dönsünler

ahmet

arkadaşlar maça gelen yok mu organizasyon yada grup olarak hareket edelim.varmı maça gelen

HoliganSamSunLu

ben bu maçıda kaybedeceğimizi düşünüyorum

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "HoliganSamSunLu"ben bu maçıda kaybedeceğimizi düşünüyorum

Bence aliriz. Bu haftaya kadar hic kesin konusmadim ama bu hafta konusuyorum. Birtek arkadaslarin Telekomun sahasinin toprak oldugunu soylemeleri beni dusunduruyor. Yoksa baska etkenlerden cekinmiyorum.

fat55

ben allah izin verirse gideceğim.merak etmeyin ankara da maç kaybetmedik.kaybetmicez.anıl maç nerde tam olarak tarif eder misin .irtibata geçelim.tel 05355457965 engin uzun trabrumlusu gitti galibiyetler ard arda gelecek merak etmeyin.adamı kimse sevmiyordu.gitti kurtulduk.anıl bey şu bizim kırmızı beyaz pankartı da getirelim.allah a emanet olun

ali ihsan

Şimdiye kadar çimde oynadıkta ne oldu.

samet

bizde maçgünü oradayız. saat 11:45de kızılay gimanın önünden hareket edeceğiz...çarşambalılar...

Tribün_ali

boşa heveslen meyelim yine dagılcaz en fazla 1 puan alırız ordan

kadir55ist

selam
maça gidecek arkadaşların hepsinden allah razı olsun takımımıza her zaman heryerde destek olan büyük samsunspor taraftarına teşekkürler.
inşallah maçtada yüzünüz güler.

jean

futbola simdilik ara verdim yoksa kanser olacam en nonemli sagliktir yinede samsunsporu takip edecem tabiki bu maci alip artik galibiyet serilerine baslamaliyiz

King Of The North

Maç günü Kızılay Gima'nın önünden hareket varmış Samet arkadaşımızın dediğine göre,biz de orda olacağız dayanamadık gideceğiz ne de olsa gerçek Samsunsporluyuz.Ankara'da oturanları maça bekliyoruz yeni sayfa adına...

maviay55

s.a, maç organizasyonunu bi daha aktarırsanız sevinirim abiler..bende ankarada oturuyom ama telekom stadını falan bilmiyom beraber gidersek süper olur ya..ben 17 yaşndayım ama beni yanınıza alırsınız demi? dersanem yok pazar günü  :lol:  gelirim abiler..samsunsporumun için tam destek benden hep destek! organizasyonu yazarsanız sevinirim saygı ve sevgiyle

:arrow: ENGİN  :wink:

KotuCocuk55

Arkadaşlar ilk sayfadakı yazımda telekom stadını tarif ettim, yarın telekom sporun telefonun ogredım arıcam stad ve bilet durumyla ilgili olarak hemen burada bilgi veririm,herkese!

Fatıhım sen nerelerdesın olm,bizim yerımız yurdumuz belli,gelmıosun ugramıyosun,ben maç gunu çalışıyorum,eger kaçabilirsem mutlaka gelcem,pankartıda getircez tabi...Biz ankarada hıc yenılmedık!

King Of The North

maviay55 özeline msn adresimi ve cep telefonumu yazdım istersen bizimle gelebilirsin kardeşim bana ulaş mutlaka.