Malatya - SAMSUNSPOR (Hayati maç)

Başlatan dr_ahmet, 29 Nisan 2006, 20:57:41

« önceki - sonraki »

Kaya

Tarihimizin en acı verici günlerinden biri ve forum sayfaları içinde de insanı en çok etkileyen başlık.

Hiç bir düşmanlık içeren söylemde bulunmak istemiyorum bugün olduğu gibi o günlerde de malatyalılardan çok kendi insanımızın boşvermişliğinden düştük biz.şu zamanda yaşadıklarımızı aynı şekilde süper lig deykende yaşamıyormuyduk o zaman destek olunsaydı takımımıza malatya maçına kalırmıydı kaderimiz.off of çok şey yazmak istiyorum ama yazamıyorum bizi bu hallere düşürenler bizden beter olurlar inşallah

İçerde oynayacağımız malatya maçının başlığı değil bu başlık elbette ki ama oraya gitmiş olan o sıkıntıları çekmiş olan aramızda olan ve başta TEOMAN abi gibi aramızdan maddi anlamda ayrılmış olanlar için mutlaka bu maçı almalıyız,alacağız...

celebi

ramcQ_55

Alıntı yapılan: celebi - 13 Mart 2009, 00:30:11
gelmez ki malatya taraftarı

HERKEZ KENDİ CÖPLÜĞÜNDE ÖTER DİYE Bİ LAF VAR
ADAMLIKLARI BURAYA KADAR ETEK GİYER GAVEDE İZLERLER MACI

CeLiL_55

ya malatyada hiç bişey yok kadrosu yeni yetme gençlerle dolu adam gibi Celil var sadece geri kalanı kuru kafa işe yaramaz Malatyanın işi çok zor bu sezon ligde kalmalarına ihtimal vermiyorum fazla kadro kapasiteleri çok zayıf Celil haricinde bir adamları yok Celil tek başına ne yapsın Malatyanın sonu kötü...

pitbul055

rize maçından sonra mal-atya maçının önemini futbolculara aşılamamız lazım.

ramcQ_55

beşnumara

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 14 Mart 2009, 01:29:04
100 'ü gecermi sayfa sayısı
ama malatya maçının yorumları bu başlığa yapılmamalı. bu başlık bizim düştüğümüz maçın başlığı.rize maçını atlatalım hayırlısıyla sonra yeni başlıktan devam ederizz.