TFF 1.LİG 31.HAFTA | Eskişehirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 28 Nisan 2017, 20:58:24

« önceki - sonraki »

özkan

02 Mayıs 2017, 20:40:49 #90 Son düzenlenme: 02 Mayıs 2017, 20:45:46 salihcakir
1 maçla topçuları rezil ettiniz diye çıkış yapacak büyük Samsunspor luyu bekliyoruz yoruma..Söyleye söyleye dilimizde tüy bitti. Biz kendi içimizde bir olamamış yalandan topçulara destek olmayı 7 senedir bi işe yaramöadığını öğrenememişiz.Tepki göstereceksin arkadaş tepki.Ümreniyeyle berabere kalıyoruz şempanzeler grubu osman hoca diye alkışlıyor maraton hocaya tepki vermiyor vsvs..Aynı senaryo devam.

GurbetciFanatik

Yeni geldim skoru ve yorumlari gördükten okuduktan sonra fazla mac detayina hic girmim.
Yanliz yarin Baskanimizdan ve Hocadan su aciklamalri bekliyorum.
Baskanimizdan : Yeni stadimiz sahane gelecek sezon direk sampiyonluga oyniyan takim kuracagiz demesini ( acaba hangi ligi kastetti kirmizi mi beyaz grubumu onu anlamadim )
Hocamizdan : Cok karakterli futbolcularimiz var demesini bekliyorum.

Hocam isterse futbolcu evinde bes vakit namaz kilsin o onunla ALLAH arasinda olan birsey, biz sahadaki karakterini ancak görürüz ve biliriz. Özel hayatlari bizi hiiiiccc ilgilendirmiyor.
Isterse özel hayatinda icsin sicsin ama sahada kossun mücadele etsin biz ona bakariz.

Giresun ve Bandirma macimiz kaldi elimizde 6 puan ya aliriz ya aliriz.
Erkut Baskan hergün bize stad tanitmana gerek yok sanki sen yaptirmissin gibi Takima sahip cik Takima.
Her istifa eden hocayi geri döndürüyorsun kimseye mudare etmemen lazim senin.

Bugün yok o oynamis yok bu girmis yok o cikmus hikayeeeeee.
Haftalardir dedik banko 0 puan diye. O Taraftar baskisini o saldiran Eskisehirsporu durdurmaya kadron yetmez.
Göttepe deplasmani zaten 0 puan o da garanti.
2 ic saha 6 puan alinacak ve Antep bld veya Urfanin puan kaybetmelri beklenecek 2x2 =4
Mersin ve Bandirma gitti zaten bana göre.

samsunmania

Utanıyorum.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lusage

Bi heyecan geldik. Maci geriden skordan bi haber takip ettik. Tek soyleyecegim bu mac sonunda halen seni takimda tutan yonetime de sana da sahada armut gibi gezen futbolcu musvettelerine de selam olsun. Övünün eserinizle....

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karabudun

Alıntı yapılan: samsunmania - 02 Mayıs 2017, 21:15:06
Utanıyorum.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Utanacak bir şey yok hocam. Biz şanlı Samsunspor'un taraftarıyız. Varsın oyuncusu, hocası utansın. Aşkın ıstırabını çeken biziz. Ben inanıyorum ölmeden şu takımın bir şampiyonluğunu göreceğim. O zamana kadar çekilen eziyetten şikayet etmek yok. İkinci golden sonra bıraktım maçı seyretmeyi belki onun rahatlığıyla yazıyorum ama bir an evvel bu umutsuz vaziyetten sıyrılmak lazım.

Giresun maçına hazırlanın renktaşlar! Maç pazar günü ve gayet müsait bir saatte oynanacak. Uzaktaki yakındaki tüm Samsunlular gelmeli bu maça. Kendi geldiği gibi başkalarını da getirmeli. Gözünüzü seveyim şu andan itibaren başlayalım hazırlıklara. Salmayın kendinizi! 

Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır!

GurbetciFanatik

Yarin Balikesir ve Elazig adam gibi oynasalar ikiside takilabilir.
Ama bu ligde gö_ünü kurtaran saliyor kendisini.
Urfa ve Antep yarin 3 puana cok yakinlar insallah yanilirim.
Bu durumda 16 siraya düsüyoruz ve gerginlik baslar.

samsunum

Elazığ  alacaklari ödenmediği  için  idmana çıkmamış bugün

Karabudun

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 02 Mayıs 2017, 21:51:34
Yarin Balikesir ve Elazig adam gibi oynasalar ikiside takilabilir.
Ama bu ligde gö_ünü kurtaran saliyor kendisini.
Urfa ve Antep yarin 3 puana cok yakinlar insallah yanilirim.
Bu durumda 16 siraya düsüyoruz ve gerginlik baslar.

En kötü ihtimalle biri taklaya gelecek. Sen içini ferah tut.

55_OrHaN_55

4 hafta öncesine kadar bırakın küme düşme korkusu yaşamayı, play off hesapları bile yapıyorduk. Urfaspor galibiyetinden sonra 4 haftada 1 puan aldık. İnanılır gibi değil. Umarım şu üç maçtan en az 1 galibiyet alırız da bu kötü zamanları atlatırız.

samsunum

neyse

AlıntıEskişehirspor'u da tebrik ediyorum, gerçekten bugün bizim de katkımızla, onların da ekstra bir oyunuyla çok ciddi bir galibiyet aldılar. Hem Mustafa hocayı, hem ekibini hem de tüm Eskişehirspor'u kutluyorum. Muhteşem bir atmosfer vardı. Oyuncularıma ben, 'Bunun keyfini çıkarın' dedim, ama onlar bunu yanlış anladılar herhalde. Rakibe keyif verdiler. Bu hoş olmadı, yapacak bir şey yok" şeklinde konuştu.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==>http://www.samsunhaber.com/samsunspor/oyuncular-osman-hocayi-yanlis-anlamis-h17914.html

Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberleri | Samsunspor

6-1in açıklaması bu kadar basit herhalde.

samsunsporlu1994

Bu kadar küçük duruma düştüğümüz bir sezon hatırlamıyorum. Koca kulübü rezil ettiler bu sezon.

Karabudun

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 03 Mayıs 2017, 00:16:23
Bu kadar küçük duruma düştüğümüz bir sezon hatırlamıyorum. Koca kulübü rezil ettiler bu sezon.

mehmet yılmaz

Maçtaydım. Rezalete yerinde şahit olduk. Ama bence kahrolsak da, canımız yansa da dün geceyi bırakıp konsantre olup, taraftar desteğiyle giresunu devirmemiz lazım. Söylenecek çok şey var elbet, o ayrı...

kamuri

balıkesirden beş yediğimize mi yanim antep belediye gibi takımdan üç yediğimize mi eskişehirden altı yediğimize mi hiç bu kadar ezildiğimiz bi sezon hatırlamıyorum 1 golle bu ligde kaldığımız sezonda dahil buna bir an önce bitsin su sezon