taraftarın hareketı ıstıfayı dogurdu

Başlatan şimşek_55, 26 Ocak 2009, 01:02:39

« önceki - sonraki »

Efsane Meskenler

Alıntıbence taraftarın hareketii değil inanmayın.mazaret buldu istifa etti işte adam 

bak olcay'ın istifasına hiç üzülmüyorum zaten bu işi yapamıyodu aykut çepni yeniden taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyesi olsa taraftarlar acısından daha ıyı olur bence

yaman55

Alıntı yapılan: sBc-55 - 26 Ocak 2009, 17:48:52
bence taraftarın hareketii değil inanmayın.mazaret buldu istifa etti işte adam  ;)

aynen istifa etmek için bahane arıyormuş en büyük taraftar

babaalişo

burada arkadaşlar boş yere kalp kırmayalım. biz davamıza bakalım , davamızdan daha büyük birşey olamaz burda sözde taraftarlardan sorumlu olcay inanç bana göre bu olayı daha cok büyütüp ortadan kendisini kenarı cekmek isteyen bir yusuf ziya fanatiği bir insan dır . kardeşim istifa edeceksen etsene milleti birbirine düşürüyosun tabiki secim yaklaştı yzy ne derse onu yapmak zorundasın hadi allah yolunu acık etsin ..... burda yapılması gerekenide zaten hafta içi idmanda gereken arkadaşlar yapar . ama şunu unutmayalım ki samsunda kimin ne iş yaptığını bütün herkes cok ii biliyo özelliklede samsun trübünleri.....  samsunun şirin ilçesi havzadan sevgiler

tanju55

Alıntıbak olcay'ın istifasına hiç üzülmüyorum zaten bu işi yapamıyodu

arkadasim oldu mu simdi...
adam samsunsporda görev yaparken bir kisinin bile agzi acilmiyor...istifa edince zaten hic görevini yapamiyordu diyorsun...
nankör olmayalim lütfen yaaa...
adam sonucta samsunspor icin calismis...

Kadir ÇELEBİ

Ercümet Hocanın Bu konuyla ilgili konuşmasında üstüne konuşulmayacak türdendi
Biz bu konuyu ''Aile içersinde Çözeriz..''

mehmet yılmaz

27 Ocak 2009, 00:26:47 #35 Son düzenlenme: 28 Ocak 2009, 12:08:12 samsuni
Bu akşamki programda da konuşuldu. Ben Şirinler'den arkadaşları aradım, yanlış yaptıklarını kabul ettiler, futbolcumuza sahip çıkacağız, idmana gidip özür dileyeceğiz dediler. Olcay İnanç da her zaman Samsunsporlu olduğunu ifade etti.

Konu aile içinde çözülecektir.

Hata yapılmıştır ama hatalarını anlayıp özür dilemek, konuyu tatlıya bağlamak da Şirinler'e yakışır.

Mert

Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş, "Samsunspor`un iyi gidişini çekemeyenlerin, bunu sabote etmeye çalışanların ve Samsunspor`un kaos ortamından nemalanmak isteyenlerin olduğunu düşünüyorum. Yönetim olarak bunlara izin vermeyeceğiz" dedi. 

Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş, Nuri Asan Tesisleri Toplantı Salonu`nda yaptığı basın açıklamasında, Kartalspor maçında alınan galibiyeti, maçta yaşanan küfür olayını ve Giresunspor ile yapacakları maçı değerlendirdi. Başkan Köktaş, sezonun en farklı skorunu aldıklarını, takımdaki birlik ve beraberliğin galibiyeti getirdiğini ve stadı dolduran taraftara galibiyeti hediye ettiklerini söyledi. Bu hafta puan sıralamasında alt sıralarda bulunan takımların da puanlar aldığına değinen Köktaş, bu durumun ligin çok çetin geçeceğinin göstergesi olduğunu, zorluklara rağmen takım olarak bu ligde hedefleri olan ilk 10 içerisinde bitirmek için mücadele edeceklerini belirterek, ligin ilk yarısında farklı bir mağlubiyet aldıkları Giresunspor`dan rövanşı almak için oynayacaklarını vurguladı.

Kartalspor maçından sonra Samsunspor`un yıldız futbolcusu Burhan Coşkun`a bir grup tarafın küfür etmesi konusuna değinen Başkan Köktaş, "Takımımızın 4-0 galip geldiği maçta 2 gol atmış bir futbolcumuza edilen küfür en çok beni üzmüştür. Çünkü Samsunspor`a emek veren herkes bizlere emanettir. Onların hakkını ve hukukunu korumak bizim görevimizdir. Olay esnasında duruma müdahale etmeme rağmen maalesef olay devam etmiştir. Bunun yansımasını dün bir spor gazetesinde köşe yazarlığı yapan birinin açıklamalarında net olarak gördüm. Yazısında bu olaya tepki veren hocamızı kınıyor. Asıl kınanacak varsa o yazıyı yazandır. Artık aklımdan Samsunspor`un iyi gidişini çekemeyenlerin, bunu sabote etmeye çalışanların ve Samsunspor`un kaos ortamından nemalanmak isteyenlerin olduğunu düşünüyorum. Ama Samsunspor bu tip insanları içerisinde barındırmayacak kadar büyük bir kulüptür. Dışarıdan hiç kimse bu kulüpten bir futbolcunun gitmesi için karar veremez. Bu kararı sadece yönetim kurulu verir.

Bizim 4-0`lık galibiyetimiz sabote edilmeye çalışılıyor. Biz de yönetim olarak bunlara müsaade etmeyeceğiz" şeklinde konuştu.

Helal olsun sana Fuat başkan bunlara meyil vermeyelim artık.Zamanında kuyumuzu çok kazdılar ama birgün kendi kazdıkları kuyuya düşecekler inşallah.Siz ve ekibiniz bu sorunlara rağmen dimdik ayakta durup etrafa pozitif enerji dağıtıyorsunuz.Zaman artık boyun eğme değil savaşma zamanıdır.

CeLL-O

Samsun.net sitesindem Erol Ündücü abimizin yazısı ;

AlıntıSamsunspor'um seni seyretmeye doyamadım. Beni Tanjulu, Savaşlı, Orhanlı, o muhteşem kadrolu günlere götürdün.

Anladım ki Samsunspor'da ne Tanjular ne Orhanlar nede Savaşlar biter. Bravo çocuklar muhteşem bir galibiyet muhteşem bir fark.

Maçın yorumunu yapmayı çok isterdim ama yapacağım yorumun oynanan futbolu gölgelemesinden korkuyorum.

Umarım Giresunspor deplasmanından da galibiyet ile dönersiniz. Oynadığınız bu futbola galibiyet yakışır.

Teşekkürler Ercüment hocam teşekkürler çocuklar.

Futboldan bahsetmeyeceğim ama  futbol dışındaki olaylar gerçekden çok üzücü. Pazartesi akşamı yerel bir kanalda başkanımız sayın Köktaş'ın sözlerinden irkildim.

Sayın Köktaş siz sadece Samsunspor'un futbolcularının yada Samsunspor hocasının başkanı değilsiniz.Unutmayın siz Samsunspor taraftarının da başkanısınız.

Siz yıkıcı değil yapıcı açıklamalar yapmak zorundasınız. Tabiki bir takım taraftarın Burhan arkadaşımıza yaptığı hakaretler affedilemez.

Bu yapılanlar gerçek Samsunspor taraftarına yakışmadı. 2-0 önde olan bir takımın seyircisi stad da şov yapar. Takımını destekler, hakaret dolu sözler sarfetmez.

Bir hata yapmış olabilirler ama unutmayın ki en kötü gününüzde bile sizlere destek veren onlar değilmiydi ?

Sayın başkanım sizde de hata var. Siz şeref tirübününden ayağa kalkıp, sakin olmalarını söylemeniz gerekirken, siz kalkıp onlara ellerinizle tehditkar davranışlar sergilediniz.

İşte bu yüzden diyorum ki Sayın başkanım, siz Samsunspor'un değil Samsunspor taraftarının da başkanısınız ! Siz yıkıcı değil her zaman yapıcı olmak zorundasınız.

Unutmayınız ki FUAT KÖKTAŞ ismi sadece Samsun 19 Mayıs Stad'ında değil, Yaşar Doğu Spor Salanunda, Samsun'un sokaklarında bir markadır.

Bu markayı tescil edende sizin yerden yere vurduğunuz SAMSUNSPOR TARAFTARIDIR.

Bu son sözlerimde size SAMSUNSPOR TARAFTARI ! içinizdeki bazı kendini bilmez arkadaşlarınız'dan uzaklaşın. Unutmayın ki Samsunspor'u

Samsunspor yapan Samsun Ahlakıdır.
Sürç-i lisan ettiysem affola.

Teşekkür ederim.

CeLL-O

Taraftarın hareketi yanlıştır ama başkan da yanlış yapmıştır. Sen bu taraftarı bir olayla değerlendirip karalayamazsın , biz kötü günde iyi günde içerde dışarda takımımızı desteklerken.. Tabiki taraftarın hatası büyüktür ama aile içinde çözülecek sorundur bu. Başkan kalkıp bize tehditler savurmak yerine , orta yolu bulsa daha iyi olurdu bence. Bazı arkadaşlarda hala bu konuyu devam ettirmekte ısrarlı , nereye varmaya çalışıyorlar anlamış değilim.

HaSaNCaN

Başkanın yanında bazı dallamalar var. bunlar Samsunspor'un başarısı istemeyenler ben eminiki onlar olmasa başkanımız gelir bizi uyarırdı ama bu şahsiyetler Sayın Başkanımızı bize karşı kötü doldurduğu için Başkanımız bize tepkili olabilir bir hata yapdık doğrudur ama şunbu bilinki biz her zaman Başkanımızın arkasındayız. Bütün Samsunspor'a destek olanların arkasında olduğumuz gibi.

mehmet yılmaz

Şirinler Grubunun önde gelen isimleri bugün idmana gidip özür dileyeceklerini belirttiler.

Biz büyük bir aileyiz, zaman zaman hepimiz yanlış yapabiliyoruz; mühim olan hatadan dönebilmektir.

Konuşacak birşey kalmamıştır, o yüzden bu başlığı kilitliyorum.