Dizi Film Tavsiyesi

Başlatan SSBiz Gençlik, 05 Aralık 2009, 11:12:38

« önceki - sonraki »

celebi

Dartagnan

haydaaaa  celebi abi sen bari yapma yaaa:D:D

ankarta 55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 07 Ocak 2010, 00:11:06
bu dizi sagliga zarar haberınız olsun :D hele hele sonları adamı bıtırır(sahsen ben kendımden gectım)  ama bı ızlemeye dalın ondan sonra bı anda kendınızı fınal break de bulacaksınız.Garantı verebılırım ;)
hapishanedeyken  bu adam film çok arıyodu güzel filim

SSBiz Gençlik

Daha çocukken annelerini gizemli ve şeytani bir güce kurban veren iki kardeş...

Birisi babasına karşı savaşmayı, diğeri ise daha sakin bir hayatı seçmiştir. Babalarının kaybolduğu gün ikisi için de yeni bir dönem başlar.

Winchester kardeşler bir yandan ülkeyi baştanbaşa dolaşırken diğer yandan da esrarengiz ve tehlikeli güçlerle savaşırlar...

YaşarDoğu

Birkaç defa TV de seyredeliecek bişey bulamadığım zaman bakmıştım.Pek seyir zevki olan, heyecanlı sahneleri içeren bi dizi değil bana göre...

SSBiz Gençlik

Bilgi :Bilimkurgu, drama ve gerilimin iç içe geçtiği yapımda bir özel ajan, bir bilim adamı ve oğlundan oluşan üçlümüz, bir dizi inanılmaz olayla bağlantılı ölümcül bir gizemi çözmeye çalışıyorlar...

Tüm yolcuların ve mürettebatının ölmüş olduğu, içinde hiçbir hayat belirtisi bulunmayan bir uçak Boston Logan Havalimanı'na iniş yapar... Bu gizemli olayı araştırmak üzere, FBI Özel Ajanı Olivia Dunham (Torv) görevlendirilir. Ancak araştırma esnasında ortağı Özel Ajan John Scott (Valley), ölümün kıyısına gelir. Çılgına dönen Dunham, umutsuzca ona yardım edecek birilerini aramaya başlar. Bu durum, özel ajanımızı günümüzün Einstein'ı Walter Bishop'a (Noble) götürür. Ancak Bishop, 17 yıldan fazla zamandır akıl hastanesindedir ve ona ulaşabilmenin tek yolu da asi oğlu Peter'ı (Jackson) yardım etmeye ikna etmekten geçer. Özel Ajan Philip Broyles'ın (Reddick) emrindeki üçlümüz, zamanla o ölümcül uçakta yaşananların, çok daha büyük ve şok edici bir gerçeğin sadece ufak bir parçası olduğunu keşfedeceklerdir...

Kaya

Bundan sonra J.J Abrams ın olduğu hiç bir diziyi izlemem.Lost delisiyiz son sezona girdik hala açıklama yapacaklar bekliyoruz gizem oluşturmaktan başka bildiği bir şey yok....Dizi bittiğinde bu sözlerden pişman olurum inşallah :-\ ;D

emre

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 18 Şubat 2010, 14:57:53

Bilgi :Bilimkurgu, drama ve gerilimin iç içe geçtiği yapımda bir özel ajan, bir bilim adamı ve oğlundan oluşan üçlümüz, bir dizi inanılmaz olayla bağlantılı ölümcül bir gizemi çözmeye çalışıyorlar...

Tüm yolcuların ve mürettebatının ölmüş olduğu, içinde hiçbir hayat belirtisi bulunmayan bir uçak Boston Logan Havalimanı'na iniş yapar... Bu gizemli olayı araştırmak üzere, FBI Özel Ajanı Olivia Dunham (Torv) görevlendirilir. Ancak araştırma esnasında ortağı Özel Ajan John Scott (Valley), ölümün kıyısına gelir. Çılgına dönen Dunham, umutsuzca ona yardım edecek birilerini aramaya başlar. Bu durum, özel ajanımızı günümüzün Einstein'ı Walter Bishop'a (Noble) götürür. Ancak Bishop, 17 yıldan fazla zamandır akıl hastanesindedir ve ona ulaşabilmenin tek yolu da asi oğlu Peter'ı (Jackson) yardım etmeye ikna etmekten geçer. Özel Ajan Philip Broyles'ın (Reddick) emrindeki üçlümüz, zamanla o ölümcül uçakta yaşananların, çok daha büyük ve şok edici bir gerçeğin sadece ufak bir parçası olduğunu keşfedeceklerdir...

55 numara film,şiddetle tavsiye edilir!!  ;)

germencisse

soysuzlar çetesi harika bir film..Adolf Hitler zamanını anlatan bir film..

Sercan

CHUCK

Uluslararası teröristler, suikastçiler, silah kaçakçıları... Beynine indirilen bilgilerle kendini birdenbire hükümetin tüm sırlarına vakıf yürüyen bir bilgisayar olarak bulan Chuck Bartowski'nin zoraki bir şekilde başladığı "ajancılık oyunu" sürüyor. Ancak üçüncü sezonda bambaşka bir Chuck bizi bekliyor olacak. Artık o üstün yeteneklerle donatılmış, sadece bilen değil, aynı zamanda uygulayabilen bir ajan. Onu koruma, kollama görevini ise yine kıdemli ajan John Casey ve büyük bir aşkla sevdiği Sarah Walker üstleniyor. The O.C.'nin yaratıcısı Josh Schwartz imzalı Chuck eğlenceli ve soluk soluğa geçecek bir sezon vadediyor.
Dizide Chuck'ın en yakın ve biraz dangalak arkadaşı Morgan'ı Joshua Gomez canlandırıyor. Chuck'ın her zaman ve her konuda en büyük destekçisi kız kardeşi Ellie'ye hayat veren oyuncu ise Sarah Lancaster.

Benim gayet hoşuma gitti.Tavsiye ederim.

emre

genelde yabancı dizilerin çogunu izlediğim için hep güzel diye yorum yaparım ama benim için 1 numara  avatarımda görüldüğü gibi DEXTER 2 numara CHUCK'tır...

hurcan55

En beğendiğim ve sizinde beğeneceğinize inandığım diziler;

1-Prison Break
2-Supernatural
3-How I Met Your Mother
4-Entourage
5-Lost

emre

FlashForward ABC tarafından yayınlanan bir Amerikan bilim-kurgu televizyon dizisidir. Kanadalı bilim-kurgu yazarı olan Robert J. Sawyer'ın aynı isimli romanından esinlenilerek televizyona aktarılmıştır. 24 Eylül 2009 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır.3 Aralık 2009'da ABC dizinin Kış Olimpiyatları sebebiyle Mart ayında devam edeceğini açıklamıştır. Bu durumda FlashForward 18 Mart 2010'da iki saatlik bölümle geri dönecek ve yine iki saatlik bir bölümle 27 Mayıs 2010'da sezon finali yapacaktır.

TANITIM:
Gizemli bir olay dünya üzerindeki herkesin 137 saniye boyunca bilincini kaybetmesine sebep olmuş, bu süreçte herkes 6 ay sonrasını görmüştür - bir küresel "öngörü". Los Angeles FBI ajanlarından oluşan Stanford Wedeck (Vance) tarafından yönetilen bir ekip bu süreçte ne olduğunu ve bir daha olup olmayacağını incelemeye başlamıştır. Benford araştırma üzerine önemli bir katkıda bulunur. Öngörüsünde 6 aylık araştırmanın sonucunu görmüştür ve araştırma için gördüğü kanıtları biraraya getirmeye başlar. Ekip kararma sırasında bilincini yitirmeyen "0 numaralı zanlı (Suspect Zero)" yu, tehlikeli olduğu düşünülen "D. Gibbons" ve 1991'de bazı bilinç kayıplarının olduğu Somali'yi araştırmaya başlar. Bu sırada öngörülerle birlikte kişisel açıklamalar karakterlerin hayatlarını şekillendirmektedir. Mark Benford öngörüsünde yeniden alkole başladığını, eşi Olivia da bir başka adamla birlikte olduğunu görür. Diğer karakterler de benzer şekilde beklenmeyen ve şaşırtıcı bilgilerle pençeleşmektedir.

YAYINLANDIĞI KANAL VE ZAMANI:
Dizimax     Çarşamba, 21:00

Ollivanders

sonunda kafama gore bir dizi buldum 2.dunya savası uzerine bir dizi.

Steven Spielberg ve Tom Hanks ikilisinin "Band of Brothers" başarısından sonra "The Pacific" ile de bu başarıyı yakalayacağı kulaktan kulağa dolaşan haberler arasında. 200 Milyon dolarlık bütçesiyle ne kadar iddialı bir yapım olduğunu sinyallerini veren "The Pacific", 10 bölümden oluşan ve 2. Dünya Savaş'ı sırasında Pasifik'te 3 Amerikalı askerin başından geçen olayları anlatacak bir minidizi olacak. Avusturalya'da çekimleri devam eden dizinin, ülkede yapılan en büyük prodüksiyon olarak tarihe geçtiğinin altını da çizmek lazım çünkü 1943 yılının bütün özelliklerini barındıran yerler (tren İstasyonları, bazı sokaklar...v.b.), çekimler sırasında 1 haftalığına kapatılıp dönem kıyafetlerinin bire bir olmasına son derece özen gösteriliyor. Ayrıca yapımda Gary Sweet, Isobel Lucas, Tom Budge, Damon Herriman, Sam Parsonson ve Henry Nixon gibi birçok Avusturalyalı aktör ve aktrist yer alıyor.HBO Film'in başkanı Colin Callender'in "The Pacific" hakkındaki açıklaması ise şöyle: "Pasifik'te -savaş sahnesinin eşsiz doğasında- üç askerin başından geçen gerçek hikayeler, bu destansı minidizide anlatılacak ve Avrupa cephesinden nasıl farklı olduğu dramatize edilecek. Bu, farklı bir düşmana karşı verilmiş farklı bir savaş.""The Pacific", ilk olarak 2009′da Avusturalya kanalı Seven Network'te prömiyerini yapacak.

gkhn

The Pasific benimde dikkatimi çekti..Güzel bir diziye benziyor..