Çağrı Ortakaya

Başlatan Stoper, 21 Nisan 2017, 00:53:36

« önceki - sonraki »

Stoper

24 Nisan 1989 Muş doğumlu.
Orta saha pozisyonunda görev yapmaktadır.
Sözleşmesi 2 yıllık.

Sadece Samsunspor

Tff 1.ligin en iyi liberolarindan biri. Iyi transfer is yapar.

samsunsporlu1994

Elazığspor'un istikrarlı oyuncularından biriydi. Katkı sağlayacağına inanıyorum.

Sadece Samsunspor

Gorev adami gibi begendim ben

Lusage

Yürüyen ölü.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaya

Topu oyuna sokarken stoperlerden top almaya gelmek yok. Rakibin arkasında saklanıyorsun anladık. Peki stoperlerin şişirdiği topların rakipten dönüşlerinde düşen topları toplamak için neden hamle yapmıyorsun.

Bu nasıl ön libero bu nasıl orta saha oynamak.

ngonge

Pek beğenmesem de artan formu ve ortasahadaki diğer oyuncuları gördükten sonra orta alana ilk yazılacak adam budur.

özkan

iyi dediğimiz hali elazıgdakinin yüzde 50si bile değil.

mehmet yılmaz

Hiç beğenmiyorum. Futbol oraya buraya koşmaktan ibaret değildir. Pas atamıyor, üretken değil, hücum yönü yok.

sersa

Kısaca hiç bir numarası yok.

cakir55

Ben bu adamın nasıl bir şey oldugunu çözemedim. Her oyuncunun öne çıktığı bi özelliği vardır. Örneğin Ekigho içeri iyi kat eder, Hasan Kılıç ayak içini iyi kullanırdı bu Çağrı hiçbir şeyi iyi yapamıyor nerden bulurlar böyle adamları anlamıyorum.

sadece55

Çok fos çıktı malesef.

Ollivanders

Hadi diye etrafa bağırmaktan başka yaptığı hiçbir şey yok. Bir pası , bir olumlu hareketi yok. Son zamanların en antipatik takımının en antipatik futbolcusu.

mehmet yılmaz

Kriz zamanında arkadaşlarını satıp, takımı terk eden, sonrasında bir takımla anlaşamayınca, paranın kokusunu alıp geri dönmek üzere olan futbolcu.

sadece55

Gelirse ve bizim tribün alkışlarsa bize yazıklar olsun.