Şu Bizim Kuşak...

Başlatan CeLL-O, 02 Mart 2010, 20:59:25

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Kendimi yaşlı hissettim.88,90 doğumlu arkadaşları görünce.Gerşekten bu arkadaşlar cengaver,hiçbir ciddi başarı görmeden kara sevdaya tutulmuşlar.İlerideki başarılarımızın temelini bu arkadaşlar oluşturacak ve daha da ilerde geriye dönüp baktıklarında eserleriyle gurur duyacaklar.

İyi günde sevmedimki kötü günde bırakayım

bu söz beni çok etkiledi.bravo ayakta alkışlıyorum

CeLL-O

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Mart 2010, 21:35:11
Erman, Denge'de yzmaya başlamışsın, hayırlı uğuru olsun. Bundan 3-4 sene evvel yerel medyada köşe yazısı yazan gerçek Samsunsporlu sayısı oldukça azdı. Artık sizler gibi alttan gelen Samsunsporlularla bir çeşitlilik sağlanmaya başladı, hayırlı olsun, kalemin dert görmesin...

Teşekkürler abi iyi dileklerin için , yorumunu okudum. Bir aksilik olmazsa Çarşamba ve Cuma günleri yazılarım yayınlanacak.

CeLL-O

Alıntı yapılan: CeLL-O - 31 Mart 2010, 14:44:23
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Yazıyı biraz modernize ettim. Cuma günü Denge Gazetesi'nde de yayınlanacak.

Yazı Cumartesi gününe alındı  ;)

**KaR6**

Alıntı yapılan: CeLL-O - 01 Nisan 2010, 14:38:33
Yazı Cumartesi gününe alındı  ;)

Erman Kardeşim, hayırlı olsun.. Allah kolaylık versin inşallah.. o yazının günleri daha değişir takma kafana :D

Akyol

Alıntı yapılan: **KaR6** - 01 Nisan 2010, 14:58:41

Erman Kardeşim, hayırlı olsun.. Allah kolaylık versin inşallah.. o yazının günleri daha değişir takma kafana :D

Duayenimiz konuştu helal olsun :)  Böyle gerçek Samsunspor'luların gazetelere yazmalarına müthiş seviniyorum. Mustafa ve Mert bu akımı başlatmışlardı ve başarıyla devam ettiriyorlar. Umarım yerel basında ki GERÇEK SAMSUNSPOR'lu sayısı tavan yapar...

Dartagnan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 01 Nisan 2010, 16:57:05
Duayenimiz konuştu helal olsun :)  Böyle gerçek Samsunspor'luların gazetelere yazmalarına müthiş seviniyorum. Mustafa ve Mert bu akımı başlatmışlardı ve başarıyla devam ettiriyorlar. Umarım yerel basında ki GERÇEK SAMSUNSPOR'lu sayısı tavan yapar...

beşnumara

ben engin abinin haberde yazmaya başlamasını bekliyorum ;)

Akyol

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Nisan 2010, 21:19:35
ben engin abinin haberde yazmaya başlamasını bekliyorum ;)
bende çooookk beklersin diyorum...!  ;)

Turuncu

Alıntı yapılan: Akyol55 - 01 Nisan 2010, 16:57:05

Gorkem

92 doğumluyum,samsunluyum ve samsunsporluyum sinopta yaşıyorum sınıfta knuşurken dalga geçiyolar ama onlara diyorum erkek adam memleketinin takımını tutar evet bende önceden gs liydim sonra kendi kendime düşündüm memleketimin takımı varken neden hiç gitmediğim bir şehrin takını tutupta övüneyim dedim 5 yıldır  samsunsporluyum elimden geldiğince sinoptanda maça gelmeye çalışıyorum ve GERÇEK SAMSUNSPORLUYUM diye düşünüyorum

gurbetçi55

Alıntı yapılan: SS-Gorkem55 - 18 Nisan 2010, 13:14:13
92 doğumluyum,samsunluyum ve samsunsporluyum sinopta yaşıyorum sınıfta knuşurken dalga geçiyolar ama onlara diyorum erkek adam memleketinin takımını tutar evet bende önceden gs liydim sonra kendi kendime düşündüm memleketimin takımı varken neden hiç gitmediğim bir şehrin takını tutupta övüneyim dedim 5 yıldır  samsunsporluyum elimden geldiğince sinoptanda maça gelmeye çalışıyorum ve GERÇEK SAMSUNSPORLUYUM diye düşünüyorum
>l< >l< >l< >l< >l<