Samsunsporlu Futbolculara

Başlatan edmontdante, 18 Ocak 2010, 21:38:41

« önceki - sonraki »

55Melek55

hey gidi vural abim be bunlarin alayi senin tasakkkkkin olamazlar

ali ihsan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 19 Ocak 2010, 11:03:32
Sadece seviyorlar ve sanki o otelden Timofte,Ertuğrul,Osman,Kaptan Ercan,Müjdat,İmdat,Vural ,Serkan,Celil,Cenk çıkacakmış gibi heyecanla bekleyip destek veriyorlar.Sebebi KIRMIZIBEYAZ KARA SEVDA.Ama nerde sizde bunu anlayacak hissiyat.Varsa yoksa maddiyat.

abi bi vural'ın ruhu bile bunları üçe katlardı.

yönetim vural'ı bulsun,getirsin bunlara ruh dersi verdirsin.

bunlar ruhlarını kaybetmiş kendileri gibi hükümsüz hükümsüz geziyolar sahada.

Ne Vural'ı,bunlar Vural'ın yanından geçemezler.Hatırlarsan kazma bir stoperimiz vardı Yaşar Işık diye.Ondaki hırs bunlarda olsa ilk 2'deydik şimdi ...

kaptan 55

yok be hocam yaşar'ı da aramayalım kazmanın eş anlamlısıydı bizler için.

bir stoper her topu ıska geçermiydi be kardeşim yaa sanırım mehmet ali çınarın yiğenimiydi ne onun baskısıyla oynatılıyodu diye hatırlıyorum.

ali ihsan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 19 Ocak 2010, 11:14:11
yok be hocam yaşar'ı da aramayalım kazmanın eş anlamlısıydı bizler için.

bir stoper her topu ıska geçermiydi be kardeşim yaa sanırım mehmet ali çınarın yiğenimiydi ne onun baskısıyla oynatılıyodu diye hatırlıyorum.

Kazma ötesiydi ama Turgut'tan 10 kat hırslıydı.Bunlar bana onu bile özlettiler ...

kaptan 55

onda haklısın işte hocam..

yaşar'ı bile özletenler bu takımda forma giyiyo işte!daha bu takımın kapasitesi için ne denir ki?

Jnr.Serkan

http://vimeo.com/5757361

şu tezaruhattan biraz üstlerine bişe alınsalar maçta söylendiğinde...

Nuri Asan

her Samsunda maça geldiğimde kapalı spor salonuna gidiyorum,gözümün önünden geçiyor herşey.Maçın başlamasına 15 dakka kalmış Allahın kulu yok,gözlerim doluyor.10 sene önceyi hatırlıyorum 8 saat öncesinden maça girerdik.19 sene önce bir gün önceden giderdik.her hafta bu taraftarı ağlatmaya kimin hakkı var?

europe_55

19 Ocak 2010, 19:03:44 #52 Son düzenlenme: 19 Ocak 2010, 19:06:26 europe_55
Hislerimize tercüman olmussun abi...
+1965

cem

insana acı verende bu abimizin anlatmak istedi gibi kasaba şehrinin takımına karşı varlık gösterememek ve onların 6.000 kadar seyircisine karşı önceden türk futbolunda saygın yeri olan takımızın nerelere düşmesi içime sinmiyor ....daha dün bizlerle açılış maçı için sıraya geçen takımlarının taraftarlarının karşısında bu kadar ezilmek gurur kırıyor.........

Tribün_ali

Bunlar taftarı görünce öcü görmiş gibi oluyorlar

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 19 Ocak 2010, 12:12:52
http://vimeo.com/5757361

şu tezaruhattan biraz üstlerine bişe alınsalar maçta söylendiğinde...
ellerine saglik kardes helal olsun insallah onlarda duyarlar bu sesleri