Samsunsporlu Futbolculara

Başlatan edmontdante, 18 Ocak 2010, 21:38:41

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bazen tribünde kafayı sıyıracağım hissine kapılıyorum. Dayanamıyorum, ağır geliyor bazı şeyler... Engin abi de aynı hisleri taşıyor ve güzel bir şekilde dile getirmiş bunu.

Samsun öldü Allah rahmet eylesin diyen şabalaklar bilmiyorlar ki, Samsunspor 9 canlıdır ve bizim ölümüz bile sizin dirinizi ayakta götürür!!!

Dartagnan

Alıntı yapılan: samsuni - 18 Ocak 2010, 23:34:03
Bazen tribünde kafayı sıyıracağım hissine kapılıyorum. Dayanamıyorum, ağır geliyor bazı şeyler... Engin abi de aynı hisleri taşıyor ve güzel bir şekilde dile getirmiş bunu.

Samsun öldü Allah rahmet eylesin diyen şabalaklar bilmiyorlar ki, Samsunspor 9 canlıdır ve bizim ölümüz bile sizin dirinizi ayakta götürür!!!

abi o dediklerini duydum nefes alamadım vallahiii:(

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 18 Ocak 2010, 23:34:03

ayakta götürür derken ayakta diker mi demek istedin kardeşim

samsunmania

Bu takım küllerinden öyle bir doğacak ki o zaman göreceğiz kim ölecek kim kalacak.

Sercan

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 18 Ocak 2010, 23:39:35
Bu takım küllerinden öyle bir doğacak ki o zaman göreceğiz kim ölecek kim kalacak.

Keşke be abi :( :(

doðan

Alıntı yapılan: edmontdante - 18 Ocak 2010, 21:38:41
SAMSUNSPOR'LU FUTBOLCULARA

.O kadar umrunuzda değil ki Otele sizi desteklemeye gelen taraftarınıza bile sıcak davranamıyorsunuz.Hatta onlara bakmıyorsunuz bile.Sanki başka takımın taraftarı sizi taciz etmeye gelmiş gibi bir havanız var sanki Malatya'da yaptıkları gibi.Belki de gülüyorsunuz,farklı şeyler düşünüyorsunuz hakkımızda bizim  hangi duygularla oraya geldiğimizi bilmeden.Bilemezsiniz ki zaten.Çünkü oradakilerin sizin gibi maddi menfaatleri yada beklentileri yok bu işte.Sadece seviyorlar ve sanki o otelden Timofte,Ertuğrul,Osman,Kaptan Ercan,Müjdat,İmdat,Vural ,Serkan,Celil,Cenk çıkacakmış gibi heyecanla bekleyip destek veriyorlar.Sebebi KIRMIZIBEYAZ KARA SEVDA.Ama nerde sizde bunu anlayacak hissiyat.Varsa yoksa maddiyat.

birader o kadar güzel yazmışsın ki , ben yazını okumadan aynı şeyleri söylemişim mehmet abiye,;
içim acıyor artık , acımaktan da geçti artık kanıyor....
bir gün artık yeter demiyecekmiyiiiz....

karşıyaka maçını iple çekiyoru ölü toprağını atacağız diye

samsunmania

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 18 Ocak 2010, 23:40:16
Keşke be abi :( :(

Her inişin mutlaka bir çıkışı var be kardeşim. Er ya da geç ya olacak ya olacak.

holigan_itü

samsunspor öldü allah rahmet eylesın dıye bagırdıklarında ıcımdekı hıslerı anlatamam samsunspora bu kadar baglı oldugumu ınanın ben bıle bılmıyodum o an fırsatım olsa onları bı kasık suda bogabılırdım :(

Dartagnan

Alıntı yapılan: holigan_itü - 18 Ocak 2010, 23:44:08
samsunspor öldü allah rahmet eylesın dıye bagırdıklarında ıcımdekı hıslerı anlatamam samsunspora bu kadar baglı oldugumu ınanın ben bıle bılmıyodum o an fırsatım olsa onları bı kasık suda bogabılırdım :(

Ollivanders

Abi super ozetlemissin herseyi ... METE ADANIR ın o gese macindan sonraki konusmasini dusununce aradaki kalite çok net anlasiliyor. Orda bir turgut bir sercan olsaydi o golu onlar atsaydi (ki atamazlardı ya) butun sezon havalarından geçilmezdi.Bu yazinin gerek sitenin anasayfasinda gerek gazetelerde yayinlanmasi gerektiği gorusundeyim.Artık Futbolcularin Samsunspor duygusunu bu yondende gormeleri gerekir her ne kadar gormek istemeselerde. Dini imani para olanlara inat Sadece SAMSUNSPOR!!!

Sercan

samsunmania

İman tazeliyoruz bu ligde bu şartlarda zaten. Belki de bu sıkıntılar üzerine herkes daha çok kıymetini bilir takımımızın. Her işte bir hayır vardır. Takıma ilgisiz kalan zavallı insanlara ki bunlara 3 geyik ve tirapzonsipora ilgi duyan çakma Samsunlular dahil elin ipi ile kuyuya inilmeyeceğini anlayacalar inşallah.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 18 Ocak 2010, 23:38:15
ayakta götürür derken ayakta diker mi demek istedin kardeşim

Geçmişte ne yapmışsak aynen onu kastettim, anlayn anlar birader. ;)

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 18 Ocak 2010, 23:51:01
Abi super ozetlemissin herseyi ... METE ADANIR ın o gese macindan sonraki konusmasini dusununce aradaki kalite çok net anlasiliyor. Orda bir turgut bir sercan olsaydi o golu onlar atsaydi (ki atamazlardı ya) butun sezon havalarından geçilmezdi.Bu yazinin gerek sitenin anasayfasinda gerek gazetelerde yayinlanmasi gerektiği gorusundeyim.Artık Futbolcularin Samsunspor duygusunu bu yondende gormeleri gerekir her ne kadar gormek istemeselerde. Dini imani para olanlara inat Sadece SAMSUNSPOR!!!

bende aynı gorusteyım... mehmet abi  valla icimzden gelen hersey bu yazıda bende anasayfa da  veya siteye girerken herhangi bi anlamlı resimin uzerine yazılı olacak sekilde  ilk basta gorunmesini rica ediyorum ...

Alıntı yapılan: Serpico55 - 18 Ocak 2010, 23:51:01
Dini imani para olanlara inat Sadece SAMSUNSPOR!!!

Ertuğrul Sağlam

19 Ocak 2010, 00:03:07 #29 Son düzenlenme: 19 Ocak 2010, 00:05:55 %100 samsunspor
Engin abi gerçekten çok güzel bir yazı kaleme almışsın , noktası virgül'üne kadar sana katılmamak bir Samsunspor'lu adına ahmaklık olur.

Ben maça giderken kafam çok karışıktı nasıl oynarız kazanırmıyız kaybedermiyiz hatta fark olursa halimiz ne olur diye.
Deplesman'a giden çok iyi bilir mağlup olmuş bir takımın taraftarı olarak geri dönüş yolculuğunun nekadar acı ve zor olduğunu ama karabük'e giderken söylediğin bir söz geldi aklıma ''çok fazla ümitli olmayın bu takımın ne yapacağı belli olmaz'' bende onu düşünerek çok fazla ümitli gitmedim iyikide o düşünce ile gitmemişim çünkü ordu'daki mersin maçı Ankarada Hacettepe maçı'na çok ümitli gitmiştim ve dönüş yolculuğu çok koymuştu ama bu demek değilki kesin yeniliriz diyede gitmedim zaten öyle düşünsek gitmezdik.

yalnız şu bir gerçek Karabük'ün dünkü oyunu ile yenilmememiz imkansız gibi birşeydi adamlar sahanın her yerinde deli gibi pres yaptılar bize üç top yaptırmadılar düşünsenize beş saniye içinde üç topları direkten döndü sadece bunlar bile tüm herşeyi açık seçik anlatıyor.

Bana asıl koyan malubiyet değil karabük gibi bir şehrin takımına ezilerek yenilmek ve çapulcuların deli gibi saçma sapan tezahüratlarını 90 dakika boyunca dinleMEK koydu MUHTEMELEN SENDE BU DÜŞÜNCELERLE BU YAZIYI KALEME ALDIN.....