Süper Lige Çıkmayacak Kadar Zengin Değiliz..!

Başlatan AntZ, 15 Ocak 2010, 22:35:01

« önceki - sonraki »

germencisse

zaten biz bu hakemlerle hiç bir yere varamayız..bize her seferinde aynı muameleyi yapıyorlar..ama lige bi çıkalım ordan daha da düşmeyiz..

epçeli köylü

Süperligde gelirler yayın ihalesi ile çok arttı.Çıkarsak akıllı ve alt yapıya önem veren yönetimle kolay kolay düşmeyiz.Samsunda şenlenir.Hafta sonları daha güzel geçer.

FaTiH_HaN

Samsunspor'umuz süper lige çıktıktan sonra ister istemez hedef yükseltecektir. Ezilme diye birşey söz konusu bile olamaz. 4-5 sezonun ardından süper lige çıkacaz bide bizi ezecekler.Mümkünmü ya. ligin anasını ağlatırız. sadece çıktıktan sonraki ilk sezon zorlanırız o sezonu atlattıktan sonra kayseri bursa eskişehir  gibi kafaya oynamaya başlarız. ki kayseriyi biliyoruz adamlar 1 liraya bilet satıyor. süper lige  çıktıktan sonra gerisini düşünmüyorum. Yeter ki çıkalım...

AntZ

Alıntı yapılan: germencisse - 13 Mart 2010, 10:15:39
zaten biz bu hakemlerle hiç bir yere varamayız..bize her seferinde aynı muameleyi yapıyorlar..ama lige bi çıkalım ordan daha da düşmeyiz..

Hakemler tarafından haksızlığa uğradığımız doğru ama biz her zaman hakemlerden çeken bir kulübüz. Başarılı olduğumuz zamanlarda hakemlere rağmen başarılı olduk, Ergül Yücedağ, Bülent Ersoy, Kuşum Aydın gibiler çok bu memlekette. Onlara rağmen döneceğiz, dönmeliyiz...

germencisse

Alıntı yapılan: Ant55 - 21 Mart 2010, 02:55:06
Hakemler tarafından haksızlığa uğradığımız doğru ama biz her zaman hakemlerden çeken bir kulübüz. Başarılı olduğumuz zamanlarda hakemlere rağmen başarılı olduk, Ergül Yücedağ, Bülent Ersoy, Kuşum Aydın gibiler çok bu memlekette. Onlara rağmen döneceğiz, dönmeliyiz...

İşte her seferinde bir çıkış yakalıyoruz en sonunda hakemlerin azizliğne gelip ters takla atıyoruz..tabiki iş sadece hakemlerle bitmiyor ve taraftarın takıma güvenni sonsuz ama maddi destekte göz önünde bulunudurulmalı..bakın devre arası alınan kaliteli isimlere ve buna hocamızda dahil takımın havasını bi hayli değiştirdi..bu sene playoff her nekadar zor bir ihtimalde olsa ben yapabilceklerine inanıyorum..