Şırnaklıyız, Samsunsporluyuz...

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Ağustos 2009, 13:14:47

« önceki - sonraki »

supernatural_55

şimşek_55

Askerlıgımı  bu koyun  kommsusu olan yakın bır koyde yaptım . Ilgınc. 

Ollivanders

Baska Diye Soranlara İnat SADECE SAMSUNSPOR...

ALLAH ına köle abi ...

Ben Ofosu

yeni tanıştığım bir insanın Şırnaklı olması ona önyargı ile bakmam için yeter de artardı bile .. Bu Samsunsporlu kardeşimizi görünce kendimden utandım inanın . Helal olsun be kardeşim helal olsun !

55.hakan

bütün yazıyı şaşırarak okudum samsunspor ile yaşadığı duygular ,gülümseten anıları (klübü araması ,ismail başkanla göz göze gelmesi)onun gerçek samsunsporlu olduğunu gösteriyor.irtibatı
koparmamak lazım bu zor günlerde bize biraz sonra uyanacağımız tatlı rüya gibi geldin...küçük bir bez parçası da olsa karabük maçına gelecekse şırnaklı samsunsporlu pankartı hazırlansa süper olur ve ropörtajın gazetede yer alıp bazılarının ders alması lazım

Kadir ÇELEBİ

Uzun zamandır yazmıyorum gelişmeleri takip ediyorum sıkıntılı sitresli haberlerden sonra ilaç gibi geldin gönüldaşım..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Ağustos 2009, 22:53:02

Bu arada sitemiz son bir haftada 3 şahane röportaj yaptı .. Şırnaktaki bu kardeşimizi bulan herkese binlerce kez teşekkürler ...

Muhsin kardeşim bizi buldu aslında; kendisi ulaştı bize ve siteye...

Ayrıca pek sanmıyorum ama içinde halen bir "acaba" taşıyan arkadaşlarıma şunu söyleyeyim, röprtajda sözü geçen Sedat hocamıza da ulaştık, emin olabilirsiniz, gerçek bir Samsunsporlu, iyi bir insandır dedi...

Hoş, zaten emindim ben.

GençKozluklu

Başlığı görünce bir solukta ve her geçen dakika içim titreyerek yazılanları ve ropotajı okudum. Sitemize de teşekkür ediyorum. Ayrıca gereçke bir SAMSUNSPORLU olan Şafak Gedikoğlu'nun hızlı bir şekilde devreye girerek Şırnaktaki bir taraftarımızı karabük maçında misafir etme gayreti takdire şayan. Teşekkürler.

Sitemiz her zamanki gibi çok güzel bir iş başarmıştır. Sitemiz yönetici ve üyelerinin kalitesiyle bir yıldız gibi parlamaya devam ediyor. İyiki varsın www.samsunspor.biz

Saygılarımla

şimşek_55

Bostancı  koyu Sılopı tarafındadır. Surıye sınırında. Samsunı  bu arkadası  2003 yılında  bulsaydın  bende  gıder tanısırdım kendısıyle. O bolgenın  guclu takımı olan Cızrespor  takımındada  Samsunlu oyuncular mevcuttu.  Uzerınde  atı saha kalkmıs  bır ataturk olan armalı formayı gıymek o yorede  cıdden yurek ısı.  Gercekten sevdıgınden  suphem yok bu arkadasın.

bengülü

helal olsun şırnaklı kardeşimize Baska Diye Soranlara İnat SADECE SAMSUNSPOR...

b.cekmecelizirzoplar

Alıntı yapılan: safak.gedikoglu - 05 Ağustos 2009, 16:15:09
Dünyanın neresinde bir SAMSUNSPORLU var ise bizim için çok ama çok değerlidir.Sevgili mehmet kardeşim bu arkadaşımızın telefonunu bana verirsen eğer kendisine bir telefon açıp kutlamak ve kendisini Samsun'da oynayacağımız bir maça tüm masraflarını karşılanmak üzere davet etmek isterim..hepinize sevgilerimle..
yürü be patron kım tutar senı sanada bu yakısır.  abı be bana da 2 gün ızın verde bende gıdım maca. :)

34_55

helal olsun sana ŞAFAK GEDİKOĞLU  (İMPARATOR)işte bizim senin gibi SAMSUNLU VE SAMSUNSPORLULARA çok ama çok ihtiyacımız var yardımların için teşekkürler zaten bu senin  yaptığın jest bu büyük samsunspor taraftarına ne ilk nede son yaptığındır....55

King Of The North

ŞIRNAKLI SAMSUNSPORLU :Felsefesi çok büyük,ufku çok geniş,her zekanın algılayamayacağı kadar yürekten.

silopilimuhsin

slm ben muhsin bordoğan hepinize kucak dolusu sevgiler. ayrıca ilgisinden dolayı sayın şafak gedikoğlu na teşekkürlerimi sunuyorum

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: mubord - 06 Ağustos 2009, 12:10:58
slm ben muhsin bordoğan hepinize kucak dolusu sevgiler. ayrıca ilgisinden dolayı sayın şafak gedikoğlu na teşekkürlerimi sunuyorum

abimiz aramıza hoşgeldin senin gibi birisini tanımak bizim için büyük bir onur...