samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

##kdc##

kaptan 55

Alıntı yapılan: Sioux - 05 Mart 2011, 19:42:55

sehzadeler bıraksınlar bu işleri.
samsundaki bir ts oluşumuyla birlikte iş yapacak kadar zavallılar.
liderleri de fenerliymiş zaten. omülü fenerlilerle, sonra çarşı ve ualı bebelerle de oynasınlar maç.

şu tatlı yiyen tsli angavoz ömer kaya denilen adi mi? tribundergi'de neler yazmış bakın.

arasın kankisi ömeri de sorsun bakalım.
ne kadar ukala la bu ömer kaya, ****!!!

bu ne be yazıklar olsun şehzadeymiş,sizden olsa olsa kepaze olur.

emre

midem bulandı su resimleri görünce.

mehmet yılmaz

08 Mart 2011, 21:21:04 #1098 Son düzenlenme: 08 Mart 2011, 22:04:54 samsuni
Bu haftanın listesini başlatıyorum.

12 Mart 2011 cumartesi
23-00

1- samsuni

Serkan

_SoN_

arkdaşlar çarşambaspor taraftar grubu olarak sizle maç yapmak isteriz.Mümkünmüdür?

Kaya

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: _SoN_ - 08 Mart 2011, 21:31:12
arkdaşlar çarşambaspor taraftar grubu olarak sizle maç yapmak isteriz.Mümkünmüdür?

kardesim, tavsanlı maçında bizim yanımıza gelirsen hem tanışmış oluruz hem de bu halı saha işini konuşuruz. ;)

_SoN_

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Mart 2011, 21:57:36
kardesim, tavsanlı maçında bizim yanımıza gelirsen hem tanışmış oluruz hem de bu halı saha işini konuşuruz. ;)

Hocam maçlara geliyoruz zaten en az bir araba,tabiki çok memnun oluruz,gündüz maçı ise hem sizin maçınızı izleriz,hemde samsunumuzun maçına geçeriz.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: _SoN_ - 08 Mart 2011, 22:01:25
Hocam maçlara geliyoruz zaten en az bir araba,tabiki çok memnun oluruz,gündüz maçı ise hem sizin maçınızı izleriz,hemde samsunumuzun maçına geçeriz.

yok, bizim halı saha maçları gece oluyor. Samsunspor maçında biz maratonda oluyoruz, siz de eğer oraya gelirseniz maçta tanışmış ve konuşmuş oluruz demek istemiştim.

_SoN_

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Mart 2011, 22:04:24
yok, bizim halı saha maçları gece oluyor. Samsunspor maçında biz maratonda oluyoruz, siz de eğer oraya gelirseniz maçta tanışmış ve konuşmuş oluruz demek istemiştim.

Anladım,cumartesi maçta görüşmek üzere o zaman.

Sonuna Kadar 55

çok yazık resimler hiç yakışmamış...

##kdc##

1- samsuni
2-Serkan
3-iak5529
4-cnyt

doðan

1- samsuni
2-Serkan
3-iak5529
4-cnyt