Türkiye'nin en eski tribün grubu Samsunspor'un...

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Temmuz 2007, 11:34:47

« önceki - sonraki »

delikurt 55

Böyle eski kurtlara hala ihtiyacımız var arkadaşlar. Ama öte yandan da bizi bitirmek isteyen zihniyetleride unutmamak lazım. Yılmaz amcaya Allah uzun ömürler versin daha nice yıllara.

celebi

Yılmaz amcaya sorduk zaten amigo orhan mı sen mi diye.  ;)

ama lazigo yılmaz amca biz daha evveldik dedi.

Kais

Alıntı yapılan: 35ama55 - 17 Mart 2009, 11:43:38
Yılmaz amca sen bır efsanesin .. !! Futbol extra gibi bir dergide bu roportajın yayınlanması şahane olmus , Eskişehirlilerin de tadı kaçmıştır okuyunca  :D

Sercan

Futbo Extra dergisinin bu ay ki kapağı ve lazigolar başlığı...

Ertuğrul Sağlam

Arkadaşlar inanın gurur duyulacak bir röpörtaj yapmışsınız benim bir teklifim var eğer uygun görürseniz Yılmaz amcamızı bir Samsunspor maçından  önce masraflarını karşılayarak samsuna davet etsek diye düşünüyorum maçtan önce sahaya iner taraftarı selamlatırız

(geliş ücreti benim)

Baskent_Samsunspor

ne yiğitler varmış şehr-i canikte yavv tribündeki taraftarımızın hepimizin örnek alması gereken bir kişi bana göre

celebi

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 17 Mart 2009, 12:45:58
Arkadaşlar inanın gurur duyulacak bir röpörtaj yapmışsınız benim bir teklifim var eğer uygun görürseniz Yılmaz amcamızı bir Samsunspor maçından  önce masraflarını karşılayarak samsuna davet etsek diye düşünüyorum maçtan önce sahaya iner taraftarı selamlatırız

(geliş ücreti benim)

iyi olur ancak yılmaz amcanın şu anda eşi rahatsız. son durumunu bilmiyorum. o yüzden zor olur gibi şu anda

King Of The North

Geçmiş olsun Yılmaz amca,Kitabı ilk okuduğumda şaşırmıştım,bir ilkin olması güzel bir olay bizim adımıza,Allah sağlıklı ömürler versin.

Kais

ya bir ankaragücü maçı var diyor o maçta resmen ankarayı rehin aldık diyor çok kalabalıktık diyor çok hoşuma gitti bu lafı birde hastane anısı çok güzel.

hani bir birleşmeden söz ediyoruzya taaa  o zmanlarda bir ayrım varmıs demekkı ama onlar Atakanlar olarak bırlesmısler neden bız Genc Atakanlar veya dırekt Atakanlar adı altında bırlesmeyelım

diver55

Müthiş birşey, bence ilk taraftar grubu isminin Samsun'da derhal yeniden sahiplenilerek, gerekirse isim tescili bile yapılmalıdır.

**KaR6**

tanışma serefine nail oldugum için cok mutluyum kendisiyle.. resimde guzel cıkmış hani ;)

Ertuğrul Sağlam

::::::::::::::::::::::::::ATAKANLAR::::::::::::::::::::::::::

kaptan 55

atakanlar daha hoş olur bence zaten o grupda birleşme dolayısıyla kurulmuş bi grup şimdi tüm gruplar birleşse adıda atakanlar olsa hem bizim tarihimizdede var bu grup ama lazigolarada emeği geçen herkesede şükranlarımızı sunarız

çapaþ 06

Oflu

::::::::::::::::::: LAZIGOLAR :::::::::::::::::::