Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

_SoN_

SAMSUNSPOR A.Ş ve Samsunspor Kulübü Derneği Başkanı

Samsunspor'umuz için İsmail Uyanığın çabaları ile kulübümüze kazandırılan ve önümüzdeki hedefleri çok yüksek koyan başkanımız bizim için şanstır. inşallah belirttiği hedeflere varmak nasip olur.

"
Samsunspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonun'da yapıldı. Çok sayıda üye ve taraftarın katıldığı genel kurulda Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım, tek liste girdiği seçimde oy birliği ile Samsunspor Kulübü Derneği'nin de başkanı seçildi.

Kurula Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, delegeler ve çok sayıda taraftar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından divan heyeti oluşturuldu. Divan heyetine başkan Kerami Gürbüz, yardımcılığına Ahmet Hayvalı ve Aykut Cengiz Uzdil, Yazmanlığa ise Onur Ferhat Karacan ve Cevan Öncü seçildi. Daha sonra Divan Başkanı Kerami Gürbüz ve Bağımsız Milletvekili Erhan Usta birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından yönetim kurulu faaliyet raporu, kesin hesap ve 2020/2021 tahmini bütçe raporu, denetleme kurulu raporu, raporların ayrı ayrı müzakeresi ve ibrası, tüzük maddesinde değişiklik okunarak karara bağlandı. Raporların okunmasının ardından tek aday olan başkanımız Yüksel Yıldırım, delegelerin tamamının oyunu alarak Samsunspor Kulübü Derneği'nin de başkanı seçildi.

Genel Kurul'da teşekkür konuşması yapan başkanımız Yüksel Yıldırım, futbolun patronu olmak istediğini, genel kurulun kendisine ve yönetim kurulu ile diğer organlara gösterdiği güven için teşekkür etti.

Konuşmanın ardından tebrikleri kabul eden Yüksel Yıldırım, günün anısına katılımcılar ve yönetim kurulu üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkanımız Yüksel Yıldırım'ın yönetim kurulu listesi şu şekilde:
'Yüksel Yıldırım, M. Savaş Boyar, Onur Bıyıklı, Fuat Katırcı, Erdinç Tosunoğlu, Vennaz Akyol Haznedar, Kaya Aşçı, Ergin Zorlu, Savaş Gömeç.' "

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=4899

jean

Bu ligde vede bu krizde sahip cikti takima kiymetini bilelim parasizliktan kamp yapamadigimiz gunler oldu

isyan

Yönetim Kurulu ile ilgili bilgi sahibi olan varmi ?
Birazcik arastirdim, cogu Samsun da görev yapip, baska takim ile alakasi olmayan, insanlar. En azindan Sosyal Medya nin gösterdigi bu. Biri haric hicbiri baska takim ile baglanti like ve saire etmemis

ea55

Ergin Zorluyu iyi tanıyorum. Sadece Samsunspor vizyonunda yaşayan birisi olduğunu biliyorum.

ngonge

İlk başlarda pek görünmedi, sonra da sadece antipatik çıkışları ile gündeme geldi. Ayrıca bizi üzecek bir çok işe de girişti. Özellikle İsmail Uyanık'ın gönderilişi hepimizi üzmüştür sanırım. Ama zaman geçtikçe şunu anladım ki Yüksel Yıldırım gerçekten çok zeki biri, kendini internetteki hesabında veya açıklamalarında basit ve ulaşılabilir biri gibi gösterse de hiç öyle değil. Bir şekilde İsmail Uyanık'ın eski metotlarının işe yaramadığını anladı ve neşteri vurdu. Özellikle 1990'larda Samsunspor'u takip edenler olarak hepimiz üzüldük haliyle ama göründü ki bu iş eski metotlarla yürümüyor maalesef. Yüksel Yıldırım bu işi uzun vadeli bir ticaret de görüyor kesinlikle. Bu gün bir başarı varsa onun da payı büyüktür. Umarım zaman içinde kulübün değerini daha iyi anlar ve daha itidalli olur. Başarılı olacağına ise şüphem yok.

evolution55

ask55

Başkan Türkiye'nin en zenginleri listesine 79. sıradan giriş yapmış.

https://www.independentturkish.com/node/142896/forbes-t%C3%BCrkiye%E2%80%99nin-en-zengin-isimlerini-a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1

79 - Yüksel Yıldırım- Yıldırım holding 2020 serveti: 500 milyon dolar - 2019 serveti: 500 milyon dolar - 2018 serveti: 525 milyon dolar

isyan

Bakalim, ne kadar harcamaya hazir. Bunu galiba anca Süper Lig de mücadele ettigimiz de anlayacagiz

Muhalif_Samsunspor

Bu kadar paranın içinde gecen sezon nasıl başarısız olduk ve bu sezon acık ara ile lider bitireceğiz.
Ben şahsen dış eklentilerden,Yüksel yıldırım'a futbol piyasasının önünü açtığını düşünüyorum.

eprianu

_SoN_

Paranın yanında en önemli husus yaptığın işi sevmektir, başkan en az bizim kadar Samsunspor'u ve Samsun'u seviyorsa, artık bizi kimse tutamaz, sadece para ile olmaz bu iş. İnanıyorum ki en az bizim kadar SAMSUNSPOR aşkı vardır başkanda.

Dernek ve aş nin birleşmesiyle beraber, İsmail başkan'ında gitmeden yaptığı son protokolün ne kadar önemli olduğunu gördük, bunu Yüksel Yıldırım geldiğinde yapsaydı, yapmaya çalışsaydı, etik olmayacaktı, bu sebeple her iki Samsunspor sevdalısı başkanada teşekkürler.

cembaba

Dün akşam Selçuk Kaya'nın programına katılan Yüksel Yıldırım'a şahsım adına daha çok ısındım. Realist yaklaşımları ve kar-zarar dengeleri üzerinden problemlerin üzerine gidişi şahsım adına görmediğimiz şeyler. Rakamlar üzerinden konuşması asla boş bir insan olmadığını gösteriyor. Fakat twitter kullanımı da bir o kadar kötü. Kendini çok kötü gösteriyor. Bu problemi aşarsa çok daha iyi olur. Şu kötü günler geride kalsın. Mutluluklara ve umuda yelken açacağız. Belki de gerçekten Erdem abi arabasını satmak zorunda kalacak :)

bayfa55

Adam sene başında Basketbol takımı kurmayın diye bas bas bağırdı, ona rağmen o zamanki dernek yönetimi ve İsmail Uyanık takımı kurdu. Para vermedikleri gibi bir de derneği borçlandırdılar.
Bu maddi zararı kesinlikle eski dernek yönetimi karşılamalı. Bütün sorumluluk onların.

olcay

Sanki çıkarı bitince bırakıp gitmeyecek, sanki şimdikinin 10 katı borçla bizi yüzüstü bırakmayacak.
Biz ders almıyoruz. Bizi daha çok yolarlar.

Sadece Samsunspor

Adam sonucta yatirim yapti risk aldi. Hakkiysa kazanir zaten kimse bisey diyemez. Ayrica suan sirketiz batirip birakirsa kendi itibari da zedelenir. Ne gibi bi cikari olabilir. Cikar icin yapsa parayi futbola degil zaten olan isine gomerdi.